Utax

Utax - Tusze & Tonery do drukarek

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo oryginalny toner UTAX. Nasz asortyment obejmuje przystępne cenowo produkty z maksymalnie trzyletnią gwarancją. Wszystkie tonery UTAX są dostępne z naszą bezpłatną 24-godzinną ekspresową usługą dostawy. Odpowiedni wybór tonerów UTAX jest wyświetlany przez nasz system wyszukiwania po wprowadzeniu modelu drukarki.

Wybierz swój model drukarki UTAX:

proszę wybrać urządzenie
producenci
Serie
Drukarka

Zamów toner UTAX Toner tanio w sklepie internetowym Prindo

Drukarki UTAX firmy Triumph-Adler są popularną alternatywą dla znanych marek, takich jak HP czy Brother. Marka należy do Kyocera Mita. Siedziba firmy znajduje się w Norderstedt pod Hamburgiem. Od wielu lat z powodzeniem występuje przeciwko amerykańskim i japońskim dostawcom rozwiązań poligraficznych. Oprócz drukarek biurkowych do biur domowych i małych biur, istnieją kompleksowe drukarki wielofunkcyjne do druku kolorowego i monochromatycznego.

Drukarki te są odpowiednie dla profesjonalnych użytkowników, którzy cenią sobie szybkość i wysoką jakość druku. Idealnym uzupełnieniem Twojej drukarki UTAX są oryginalne tonery UTAX. Otrzymasz również odnowione i uzupełnione oryginalne kasety z tonerem. Tonery alternatywne są kompatybilne. W porównaniu z oryginałami, są tańsze. Dzięki nim uzyskuje się porównywalne rezultaty drukowania.

Drukarki firmy UTAX - wydajne i ekonomiczne

UTAX oferuje szeroką gamę drukarek, od jednoużytkowych drukarek laserowych do systemów wielofunkcyjnych, aby sprostać najwyższym wymaganiom. Klienci mogą wybierać spośród drukarek monochromatycznych i kolorowych. Najczęściej spotykane modele zawierają urządzenia obsługujące format DIN A4. W niektórych przypadkach drukarki UTAX wykorzystują formaty papieru do DIN A3.

Rozwiązania w zakresie druku firmy UTAX:

 • Kolorowe drukarki laserowe: Kolorowe drukarki laserowe UTAX należą do najbardziej poszukiwanych rozwiązań w zakresie druku. Umożliwiają one drukowanie zdjęć, dokumentów i grafik w kolorze przy niskich kosztach. Z serii UTAX P-C można wybierać spośród różnych kolorowych drukarek laserowych dla jednego użytkownika. Drukarki UTAX mogą drukować do 40 stron na minutę z rozdzielczością 9.600 dpi. W Prindo można znaleźć oryginalne kasety z tonerem UTAX w kolorach czarnym, cyjanowym, magenta i żółtym.
 • Monochromatyczne drukarki laserowe: Alternatywnie, klienci mogą wybrać monochromatyczną drukarkę laserową UTAX. Jest on wystarczający do regularnego użytku biurowego. Modele z serii P i LP sprzedawane są najczęściej w segmencie monochromatycznym. Drukują one do 60 stron na minutę w rozdzielczości 1200 dpi. Drukarki DIN A3 z serii UTAX LP osiągają prędkość druku do 51 stron na minutę. Ze względu na wysoką wydajność, drukarki te nadają się do biur o dużym natężeniu druku. Odpowiednie wkłady do drukarek w kolorze czarnym można znaleźć w Prindo.
 • Kolorowe urządzenia wielofunkcyjne: Poszczególne zadania biurowe mogą być wykonywane za pomocą kolorowego urządzenia wielofunkcyjnego. Modele z serii P-C lub CI pozwalają na drukowanie, skanowanie, faksowanie i kopiowanie dokumentów oraz obrazów. Za pomocą podstawowych urządzeń można drukować do 50 stron na minutę. Najwyższe modele osiągają do 70 stron na minutę. Wybierz jedno z urządzeń do zadań drukowania w formacie A4 lub A3.
 • Monochromatyczne urządzenia wielofunkcyjne: Alternatywnie można wybrać monochromatyczne wielofunkcyjne drukarki laserowe firmy UTAX. Wydajne warianty drukują do 80 stron w ciągu jednej minuty w czerni i bieli. Funkcje te odpowiadają zasadniczo funkcjom kolorowych urządzeń wielofunkcyjnych. W Prindo znajdziesz odpowiedni toner UTAX dla swojego urządzenia wielofunkcyjnego.

Zalety drukarek UTAX:

 • Rozwiązania dla pojedynczego użytkownika i systemy wielofunkcyjne w kolorze monochromatycznym i kolorowym do pracy w biurze
 • nowoczesne drukarki laserowe produkowane w Niemczech
 • bardzo duża prędkość drukowania
 • doskonała jakość druku
 • Długowieczność
 • komponenty wyposażenia przyjazne dla środowiska
 • dobra efektywność energetyczna
 • niskie koszty druku
 • niski poziom hałasu eksploatacyjnego

Zamówienie tonera do drukarek UTAX od firmy Prindo

Dopasowując drukarki UTAX firmy Triumph-Adler, otrzymasz oryginalne tonery UTAX. Producent dostosował ich asortyment do wydajności drukarek. Aby zobrazować wydajność drukarek UTAX, wybieramy model UTAX-4006ci. Kolorowy system wielofunkcyjny DIN A3 wymaga czterech kaset z tonerem. Oferujemy toner UTAX CK-8520K w następujących kolorach pasujących do urządzenia, z których każdy może wydrukować inną liczbę stron. Wynikiem tego jest średnia cena za stronę.

 • Czarny: ~ 12,000 stron; 0,7 procent na stronę
 • Cyjan: ~ 6.000 stron; 1,4 procent na stronę
 • Magenta: ~ 6.000 stron; 1,4 procent na stronę
 • Żółty: ~ 6.000 stron; 1,4 procent na stronę

Dzięki zastosowaniu technologii druku laserowego, klienci korzystają z ekonomicznych rozwiązań w zakresie druku. W porównaniu z drukarkami atramentowymi można uzyskać więcej wydruków przy użyciu jednego wkładu w przystępnej cenie. Dla firm drukarki UTAX w połączeniu z oryginalnymi tonerami UTAX stanowią lukratywną alternatywę.

Tonery UTAX z Triumph-Adler przekonują:

 • wysoka wydajność drukowania
 • znakomite kolory
 • duża głębia kolorów
 • optymalna ostrość
 • Przyjazność dla środowiska
 • wysoka klasa
 • niskie koszty druku na stronę

Dzięki kasetom do drukarek i tonerom UTAX możesz osiągnąć optymalne rezultaty drukowania. W Prindo znajdziesz szeroką gamę wymiennych wkładów do drukarek UTAX i urządzeń wielofunkcyjnych UTAX. Tonery UTAX są dostępne z magazynu. Zamówienie otrzymasz w ciągu 24 godzin. Prindo przekonuje dobrym stosunkiem ceny do wydajności. Wprowadź żądany model w naszej masce wyszukiwania i znajdź odpowiedni toner UTAX za pomocą kilku kliknięć. Dla wielu produktów otrzymasz tonery, które są kompatybilne. Tutaj można porównać ceny. Zwłaszcza teledrukarze zyskują na niskich cenach.

Drukarki UTAX firmy Triumph-Adler są energooszczędne i trwałe. Firma jest mocno zaangażowana w ochronę środowiska. Wiele urządzeń posiada pieczęć Błękitnego Anioła. Producenci ograniczają do minimum stosowanie substancji niebezpiecznych dla środowiska. Oryginalne tonery są nieszkodliwe przy prawidłowym użyciu. Niektóre z tych systemów mają specjalne urządzenie. Zapobiega to wymianie kasety z tonerem przed jej opróżnieniem. W przeciwieństwie do zwykłych urządzeń z kasetami z tuszem, drukarki laserowe pracują z tonerami. To daje ci większy zasięg. Rzadziej zmieniasz toner i jednocześnie chronisz środowisko naturalne.

Czy Prindo oferuje alternatywę dla oryginalnych tonerów UTAX?

Oryginalne wkłady do drukarek firmy UTAX są najlepszą opcją dla wielu użytkowników. W Prindo możesz otrzymać wysokiej jakości alternatywne tonery. Są one kompatybilne z oryginalnymi kasetami UTAX i zastępują toner ekonomiczną i stabilną wydajnością stron. Dzięki tym modelom można osiągnąć wysoką jakość druku. Tonery Prindo oferują silne kontrasty i intensywne tony kolorów. Oni przekonują:

 • wysoka precyzja
 • szczelna obudowa
 • niezwykła stabilność
 • długowieczność

Oszczędność kosztów kompatybilnych tonerów Prindo w porównaniu z oryginalnymi modelami UTAX jest szczególnie widoczna w przypadku tonerów kolorowych. Tutaj możesz zaoszczędzić do 1,2 centa na stronie, kupując alternatywny toner Prindo. Jeśli masz duży nakład druku, warto przejść na kompatybilne rozwiązania.

Prindo stosuje wysokiej jakości, regenerowany oryginalny toner w połączeniu z wysokiej jakości tonerem w proszku. Alternatywne tonery z Prindo są tak samo mocne jak oryginały. Osiągają one precyzyjne wydruki w jakości producenta. Dopasowując się do nich, otrzymasz wysokiej jakości wielofunkcyjny papier od Prindo, który zapewni Ci doskonałe wydruki.

W sklepie internetowym Prindo znajdziesz odpowiedni toner do swojej drukarki UTAX. Użyj oryginalnego tonera UTAX lub wypróbuj jeden z naszych wysokiej jakości alternatywnych tonerów Prindo bez ryzyka.