Do optymalnego korzystania z komputera, laptopa i tabletu potrzebne są akcesoria. Ułatwiają obsługę i rozszerzają zakres funkcji. Istnieje wiele monitorów do biura lub specjalnych modeli do gier, które sprawiają, że światy gier są jeszcze bardziej realistyczne. Urządzenia do wprowadzania danych, takie jak klawiatura czy mysz komputerowa, zwiększają komfort użytkowania. Działają przewodowo, na baterie lub posiadają szybko ładowany akumulator, jak wysokiej jakości modele firmy Logitech.

Komputery i akcesoria dla domowego biura

Zestawy słuchawkowe z wbudowanymi mikrofonami są idealne do domowego biura. Potrzebna będzie również kamera internetowa, abyś mógł być widoczny z daleka. Słuchaj muzyki przez słuchawki lub głośniki. Do przechowywania plików wybieraj spośród sprawdzonych nośników pamięci, takich jak pamięci USB, dyski, płyty DVD-R, CD-R, MicroSD oraz przenośne zewnętrzne dyski twarde SSD. Kable i adaptery ułatwiają konfigurację sieci lub podłączanie urządzeń peryferyjnych.

Dużą część naszego asortymentu stanowią wysokiej jakości tablety. Tutaj, wahają się one od niedrogiego Microsoft Surface Go 2 do modelu high-end. Pierwszy z nich ma 10,5 cala, procesor Intel® Pentium® Gold, rozdzielczość 1920 × 1280 pikseli i 64 GB pamięci wewnętrznej. Microsoft Surface Pro 7, o przekątnej 12,3 cala i rozdzielczości ekranu 2736 × 1824 pikseli, posiada pamięć masową o pojemności 512 GB. Wewnątrz znajduje się potężny procesor Intel® Core™ i7 dziesiątej generacji.