OKI

OKI - Tusze & Tonery do drukarek

W naszym sklepie internetowym Prindo znajdziesz oryginalne tonery do swojej drukarki OKI. Posiadamy również wysokiej jakości i bardzo przystępne cenowo alternatywy z trzyletnią gwarancją. Nowe naboje otrzymasz błyskawicznie dzięki naszej 24-godzinnej ekspresowej dostawie, która jest dla Ciebie bezpłatna. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać drukarkę OKI i wybrać toner OKI, który Ci odpowiada.

Wybierz model drukarki:

proszę wybrać urządzenie
producenci
Serie
Drukarka

Toner do popularnej serii drukarek OKI

Jak rozpoznać oryginalny toner OKI?

Oryginalny toner OKI i można go łatwo odróżnić od podrobionych produktów. Możesz użyć strony uwierzytelniania stworzonej przez OKI, aby stwierdzić, czy są to oryginalne tonery OKI. Są dwie opcje dostępne dla Ciebie.

  1. Na tonerze OKI trzeba szukać hologramu. Tam w oknie holograficznym trzeba znaleźć numery 18 i 81.
  2. Toner OKI ma 8-cyfrowy numer seryjny. Znajduje się on na holograficznej naklejce z przodu każdego opakowania, wraz z 3-cyfrowym kodem potwierdzającym.

Za pomocą kodu weryfikacyjnego i numeru seryjnego można sprawdzić autentyczność tonerów OKI w narzędziu do uwierzytelniania online.

Wysokiej jakości tonery OKI

W porównaniu z innymi producentami, tonery OKI mogą się wyraźnie wyróżniać w niektórych punktach pod względem jakości. Wysoką jakość widać zwłaszcza w tym, że każdy piksel jest rysowany ostro i bardzo precyzyjnie na papierze. Tonery OKI są również znane z tego, że są bardzo obszerne i mogą być używane przez bardzo długi czas. Ale tonery OKI przekonują nie tylko jakością. U nas znajdziesz również tonery OKI, które przekonują swoją niską ceną. W żadnym wypadku nie musisz płacić z nami zbyt wiele.

 

 

 

 

 

OKI Toner: kompatybilny czy oryginalny?

Oryginalne tonery OKI są produkowane przez OKI i często są dobrze płatne. W Prindo oferujemy Państwu tanią alternatywę w postaci kompatybilnych tonerów. W każdym razie, są one kompatybilne ze wszystkimi drukarkami OKI i są łatwo rozpoznawalne przez urządzenie. Oprócz oryginalnych tonerów OKI lub tonerów kompatybilnych mamy dla Ciebie inne wysokiej jakości alternatywy, dzięki którym możesz skorzystać z bardzo dobrego stosunku ceny do wydajności.

Czy OKI Toner może być wypełniony sam?

Zasadniczo jest możliwe, że sam napełniasz toner OKI. Nie zawsze jest to jednak wskazane. Dzięki samo-napełnianiu się tonerów OKI można oczywiście osiągnąć maksymalne oszczędności. Ale są też pewne zagrożenia i inne wady, które należy rozważyć.

Jeśli coś pójdzie nie tak z samo-napełnianiem się tonerów OKI i praca nie zostanie wykonana prawidłowo, producent nie udziela gwarancji funkcjonalnej i nie udziela dalszych gwarancji. W przypadku wystąpienia wad, należy je naprawić na własny koszt. Nie należy również lekceważyć ilości pracy związanej z samo-napełnianiem się tonerów OKI. Szczególnie w przypadku tonerów używanych głównie do użytku domowego, wymagany materiał nie zawsze stanowi oszczędność kosztów. Dużym niebezpieczeństwem związanym z samoczynnym napełnianiem się tonerów OKI jest również rozpryskiwanie tuszu, wycieki tuszu i tym samym pojawianie się plam, których nie można już usunąć lub można je usunąć tylko z dużym trudem. Podsumowując, można powiedzieć, że w większości przypadków samorealizacja nie jest warta zachodu.

Jak prawidłowo zutylizować mój toner OKI?

OKI oferuje bezpłatny recykling swoich tonerów OKI. Dzięki temu firma pokazuje, że bierze na siebie odpowiedzialność za swoje produkty. Firma stale dąży do dalszej poprawy swojej przyjazności dla środowiska. Firma stara się znaleźć jeszcze lepsze rozwiązania dla zwrotu tonerów OKI, ale także dla sprzętu. Jego jedynym celem jest uniknięcie przeciążenia składowiska i zapewnienie koniecznego recyklingu. W tym celu stworzony został program zwrotu materiałów eksploatacyjnych.

Które z tonerów OKI można poddać recyklingowi?

Ty jako klient masz możliwość wysyłania wszystkich tonerów OKI i wszystkich materiałów eksploatacyjnych do drukarek pochodzących z OKI do OKI i zlecania ich recyklingu.

Jak można wysłać puste tonery OKI do firmy?

Procedura zwrotu tonerów OKI jest bardzo prosta.

  1. Po wymianie tonera OKI zostaną one włożone do torby. To musi być zapieczętowane.
  2. W następnym kroku zużyty toner OKI jest wkładany do oryginalnego kartonu. Na tym musi być przyklejona specjalna etykieta adresowa.
  3. Etykieta adresowa może być wygenerowana na stronie internetowej OKI. Tam trzeba wypełnić formularz. Można to wygenerować w formacie PDF i wydrukować po zakończeniu wpisów.
  4. Możliwe jest również zebranie kilku pustych tonerów OKI i odesłanie ich z powrotem.
  5. Przykleić etykietę adresową na zamkniętym pudełku. Ponadto, istnieje uzupełniona standardowa etykieta paczki Deutsche Post.
  6. Następnie zabierz przesyłkę na pocztę i wyślij ją bez pieczątki. Nie ma żadnych kosztów związanych z powrotem do recyklingu.

Jakie są alternatywy usuwania tonera OKI?

Tylko oryginalny toner OKI może być wysłany do firmy do utylizacji. Ci, którzy nie chcą tego robić, mogą również pozbyć się swojego tonera OKI na miejscu. Ale proszę nie wyrzucać ich do domowych śmieci.

Prosimy wybrać model seryjny