Agfa Photo

Agfa Photo - Tusze & Tonery do drukarek

AgfaPhoto - profesjonalna alternatywa

Od 1867 roku AgfaPhoto jest jednym z pionierów nowoczesnej fotografii. Nowoczesne produkty do druku zrównoważonego nawiązują do tej tradycji:
Tusze, tonery i papier najwyższej jakości. Świetliste obrazy o realistycznych, intensywnych kolorach zawsze stanowiły istotną część kompetencji marki.

W dziedzinie "obróbki końcowej zdjęć" AgfaPhoto zawsze była jedną z wiodących marek na świecie, a dzięki wysokiej świadomości marki jest jedną z najsilniejszych marek w branży "Consumer Imaging" w Europie.
Tonery i wkłady atramentowe AgfaPhoto to ucieleśnienie wieloletniego profesjonalizmu i pełna oferta regenerowanych tonerów i atramentów do popularnych drukarek laserowych i atramentowych.
Spełniają one najwyższe standardy jakości i zapewniają doskonałe rezultaty drukowania.

Po prostu wybierz model drukarki w oknie wyboru urządzenia, a my pokażemy Ci zgodne tusze i tonery AgfaPhoto, które pasują.

Proszę wybrać model drukarki:

proszę wybrać urządzenie
producenci
Serie
Drukarka

Oszczędzaj pieniądze dzięki kompatybilnym tuszom i tonerom Agfa

Firmy muszą tworzyć alternatywne rozwiązania w celu obniżenia kosztów. AgfaPhoto oferuje wysokiej jakości i przyjazne dla środowiska regenerowane kasety z tonerem. Materiały eksploatacyjne do drukarek stanowią 86 procent poniesionych kosztów.

AgfaPhoto oferuje niedrogą alternatywę pozwalającą obniżyć koszty druku przy jednoczesnym zachowaniu optymalnej jakości wydruku.
Gwarantujemy pełną satysfakcję z korzystania z produktów AgfaPhoto. Każdy produkt poligraficzny AgfaPhoto objęty jest trzyletnią gwarancją.

Przy zakupie, tylko upewnij się, że numer części kompatybilnych wkładów Agfa pasuje do numeru oryginału. Wtedy alternatywny wkład Agfa zdecydowanie pasuje.

Wyraźne zaangażowanie w zrównoważony rozwój

AgfaPhoto jest wyraźnie zaangażowana w regenerację. Kartridże nie są ani ponownie napełniane, ani nowo produkowane, lecz regenerowane z już używanych oryginalnych części.
Pionierskie procesy zrównoważonego rozwoju i regeneracji gwarantują najwyższą możliwą ochronę środowiska.

W szczegółach wygląda to tak: Gdy kartridż jest pusty, można go zwrócić bez komplikacji.

AgfaPhoto zbiera zużyte wkłady lub skupuje je od dealerów. Moduły są sortowane w Niemczech, te nadające się do użytku są ponownie wykorzystywane do produkcji, a wszystkie pozostałe części są prawidłowo utylizowane.
W rezultacie każdego roku tysiące wkładów wchodzi w nowy cykl życia.

 

WWF Niemcy i AgfaPhoto - partnerstwo dla ochrony zasobów

Wiosną 2020 roku AgfaPhoto i WWF Germany połączyły siły, by nawiązać współpracę licencyjną.
Celem tej współpracy jest promowanie recyklingu poprzez sprzedaż regenerowanych wkładów laserowych, a także podnoszenie świadomości na ich temat wśród nabywców na rynku akcesoriów do drukarek, a także wśród konsumentów końcowych.
Stanowi to istotny wkład w ochronę zasobów. Sprzedaż tych produktów wspiera również działania WWF na rzecz ochrony przyrody i środowiska.

WWF Panda identyfikuje obecnie regenerowane wkłady z tonerem do monochromatycznych i kolorowych drukarek laserowych, które są produkowane w Europie z oryginalnych części, które były już używane i nowych kluczowych komponentów.
Te licencjonowane produkty są certyfikowane znakiem "Nordic Swan". W naszych opakowaniach nie stosujemy w ogóle plastiku. Posiada on certyfikat FSC i składa się z papieru typu kraft pochodzącego z recyklingu oraz rozdrobnionej tektury jako zabezpieczenia transportowego.

Certyfikacja w skrócie

  • Nasze zakłady produkcyjne są regularnie audytowane i certyfikowane zgodnie z normami ISO 14001 w zakresie zarządzania środowiskiem oraz ISO 9001 w zakresie zarządzania jakością.
  • Komitet Standardowych Metod Testowych (STMC) jest globalnym komitetem powołanym w celu identyfikacji i promowania standardowych metod testowych dla branży kaset z tonerem.
  • Kasety z tonerem AgfaPhoto spełniają kryteria Nordic Ecolabelling i posiadają logo Nordic Swan Version 5.5 o numerze licencji 3008 0046.
  • Wkłady do drukarek i tonery AgfaPhoto są certyfikowane zgodnie z normami ISO 19752, ISO 19798 i ISO 24712.
  • Norma DIN 33870:2000 dotyczy kryteriów ponownego przetwarzania i testowania zużytych modułów tonera.
  • International Safe Transit Association (ISTA) potwierdza gwarancję bezpieczeństwa opakowań transportowych.