Epson

Epson - Tusze & Tonery do drukarek

W naszym sklepie internetowym można otrzymać oryginalne wkłady do drukarek Epson. Nasz wybór obejmuje niedrogie produkty z maksymalnie trzyletnią gwarancją. Wszystkie wkłady do drukarek Epson są dostępne w ramach bezpłatnej, całodobowej, ekspresowej wysyłki. Odpowiedni wybór wkładów do drukarki Epson zostanie wyświetlony przez nasz system wyszukiwania po wprowadzeniu modelu drukarki.

Proszę wybrać swój model drukarki:

proszę wybrać urządzenie
producenci
Serie
Drukarka

Wkłady do drukarek i tonery do popularnych serii drukarek Epson

Jak rozpoznać oryginalne wkłady do drukarki Epson?

Wkłady do drukarek Epson są opatrzone logo firmy w widocznym miejscu. Jeśli widzisz je na opakowaniu, możesz mieć pewność, że masz przed sobą oryginalne wkłady atramentowe Epson. Producent zadbał o to, aby system wyszukiwania odpowiednich kartridży do drukarek Epson był przyjazny dla użytkownika. Wszystkie wkłady do drukarek Epson należą do określonej serii.

Zwróć uwagę na motyw z przodu opakowania. Jeśli na przykład znajduje się tam truskawka, wiesz, że potrzebne są wkłady z tuszem Epson z motywem truskawki. W ten sposób można znaleźć wkłady do drukarek Epson bez dokładnej nazwy drukarki. W podręczniku użytkownika każdej drukarki Epson seria wkładów do drukarek Epson jest oznaczona odpowiednim symbolem.

W celu ochrony klientów przed podrobionymi kartridżami do drukarek Epson, producent opracował hologram zabezpieczający, którym znakuje swoje oryginalne produkty. Hologram znajduje się na zewnętrznej krawędzi opakowania wkładów do drukarek Epson oraz na opakowaniach transportowych Easymail.

Ponadto wszystkie opakowania firmy Epson pokazują ilość tuszu w mililitrach oraz pokrycie poszczególnych kolorów.

Jaka jest różnica między wkładami normalnego rozmiaru a wkładami XL i XXL firmy Epson?

Dodatek XL i XXL we wkładach do drukarki Epson oznacza większą ilość napełnienia. W przypadku większej ilości atramentu we wkładach do drukarki Epson wydajność strony jest wyższa. Ma to miejsce w przypadku wkładów atramentowych XL Epson o objętości ok. 500 stron oraz XXL Epson o objętości ok. 1000 stron. Na oznaczeniach XL i XXL można zobaczyć wkłady do drukarek Epson z większą ilością napełnienia.

Wkłady do drukarek Epson - czym są Epson Multipacks?

Multipakiety zawierają kilka wkładów do drukarek Epson w różnych kolorach. Wydajesz mniej pieniędzy na wkłady atramentowe Epson w multipakach niż na wkłady do drukarek Epson w pojedynczych opakowaniach. Wkłady do drukarek Epson można rozpoznać po etykiecie "Multi". Pisząc na biało, oznaczenie to wyróżnia się od pozostałych oznaczeń.

Ponadto dostępne są kolorowe symbole dla zawartych w nich wkładów do drukarek Epson. To są cyjan, żółty, magenta i czarny. Multipaki są odpowiednie dla osób, które drukują w kolorze i czerni. Jeśli drukujesz głównie w kolorze czarnym, wkłady do drukarek Epson Multipacks nie są opłacalne. W tym przypadku kasety XL i XXL są odpowiednie w tym kolorze.

Co to są TwinPacki Epson?

Epson TwinPacks zawiera dwa wkłady w jednym kolorze. Są to dwa kolorowe wkłady do drukarki Epson lub dwa czarne wkłady do drukarki Epson. Oznaczenie w białym kolorze pokazuje nabywcom, które opakowanie nabojów mają przed sobą.

Na przedniej stronie opakowania znajduje się kolorowy symbol. To wskazuje, jakie kolory zawiera.

Wkłady do drukarek Epson: oryginalne czy kompatybilne?

Wkłady do drukarki Epson w oryginale pochodzą od samego producenta. Są one przekonujące ze względu na ich wysoką jakość i kompatybilność z daną drukarką. Firma, działająca w dziedzinie technologii przetwarzania obrazu, gwarantuje łatwą obsługę podczas wkładania oryginalnych wkładów z atramentem Epson.

Epson opracowuje własne kartridże dla każdego modelu. Dopasowanie i jakość druku są zgodne z urządzeniem. Zapewniają one najwyższą klasę jakości przez cały okres eksploatacji drukarki. Zasada kciuka dla użytkowników: Dla drogich urządzeń są tanie wkłady do drukarek, a dla tanich urządzeń są drogie wkłady. W ten sposób poszczególni producenci subsydiują swoje produkty.

Ceny za wkłady atramentowe Epson w oryginalnej jakości są wyższe niż w przypadku zgodnych wkładów. W sumie dostępne są trzy różne wkłady do drukarek Epson w oryginalnej jakości:

  • Odbudowane wkłady do drukarki Epson: W tym procesie firmy biorą obudowy oryginalnych wkładów, demontują je i czyszczą w nowoczesnym procesie. Następnie wypełniają one obudowy wysokiej jakości farbą drukarską, która odpowiada oryginałowi producenta.
  • Uzupełnij wkłady do drukarki Epson: Dzięki tej opcji, kasety z wkładami otrzymują alternatywne wypełnienie atramentem.
  • Kompatybilne wkłady do drukarek Epson: Firmy trzecie, takie jak prindo, produkują kartridże, które są tanią alternatywą dla oryginału. Obudowa i atrament są produkowane przez prindo w zastrzeżonym procesie.

Dzięki kompatybilnym wkładom do drukarki prindo otrzymujesz wysokiej jakości efekt kolorystyczny. Produkcja spełnia europejskie normy jakościowe określone przez prawo europejskie. Normalnie kompatybilne wkłady atramentowe prindo są o 30 procent tańsze.

Wymiana i wkładanie wkładów do drukarki Epson

W konwencjonalnych drukarkach atramentowych wkłady do drukarek Epson są wymieniane w następujący sposób:

  1. Gdy tylko poziom napełnienia kartridży Epson zacznie się obniżać, na wyświetlaczu LC pojawi się komunikat. Zwróć uwagę na to, który wkład jest pusty. Następnie wybierz "Continue".

  2. Wymień wkłady do drukarki Epson, zanim wskażą, że są puste, naciśnij przycisk "Home" na drukarce. W sekcji Setup należy wybrać opcję "Maintenance". Wymień kasety z tuszem Epson i naciśnij przycisk kolorowy.

  3. W następnym kroku należy otworzyć moduł skanera w celu wyjęcia wkładów Epson.

  4. Naciśnij zakładkę na kasetach z atramentem Epson i ostrożnie wyjmij je z uchwytu. Ważne: Wyciągnij naboje Epson, pociągając je do góry.

  5. Przed włożeniem nowych wkładów Epson należy delikatnie wstrząsnąć nimi.

  6. Przed włożeniem wkładów Epson do uchwytu należy usunąć żółtą taśmę. W trakcie tego procesu należy wcisnąć kartridże Epson w dół, aż zatrzasną się na swoim miejscu.

  7. Drukarka rozpocznie napełnianie, które potrwa kilka sekund. Podczas tej procedury nie należy rozpoczynać żadnej operacji i czekać. Gdy drukarka przestanie wypełniać wkłady Epson atramentem, pojawi się komunikat informujący o zakończeniu procesu wymiany.

Jak można napełniać wkłady do drukarek Epson?

Jeśli jesteś z tym zaznajomiony, będziesz miał możliwość napełnienia wkładów do drukarki Epson. W tym celu należy zakupić atrament do drukarki fotograficznej, wielofunkcyjnej lub atramentowej. Samorefleksja jest skomplikowanym procesem, który wymaga umiejętności. Stosowanie napełnionych kartridży Epson wiąże się ze zwiększonym ryzykiem.

Zdarza się, że następuje wyciek atramentu z drukarki lub wada całego urządzenia. W takich przypadkach gwarancja producenta jest nieważna. Zasadniczo, producenci nie zalecają napełniania wkładów.

Obsługa klienta Epson jest dostępna w przypadku pytań.

W przypadku problemów z drukarką Epson lub kartridżami do drukarek Epson, dostępna jest kompleksowa pomoc techniczna producenta. Klienci otrzymują sterowniki, oprogramowanie i podręczniki za pośrednictwem serwisu naprawczego. Nabywcy produktów firmy Epson otrzymują liczne usługi wsparcia online dotyczące różnych zagadnień. Kupując nową drukarkę tej marki, rejestrujesz swój produkt, aby być na bieżąco informowanym o nowościach i aktualizacjach urządzenia na przestrzeni lat.

Z firmą Epson można skontaktować się za pośrednictwem czatu, infolinii lub poczty elektronicznej. Od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 18.00 obsługa klienta firmy Epson jest dostępna w przypadku pytań dotyczących urządzeń, kartridżów do drukarek Epson lub akcesoriów.

Pionier w technologii druku

Dzięki wkładom atramentowym Epson marka wykazuje się wydajnością i świadomością ekologiczną. Producent Epson inwestuje miliony euro w badania i rozwój kartridżów Epson. W ten sposób grupa gwarantuje wysokiej jakości akcesoria, ulepszenia i wydajność. Firma ma do zaoferowania łącznie 50.000 aktywnych patentów, co dotyczy również segmentu kaset do drukarek Epson.

Jak prawidłowo utylizować wkłady do drukarek Epson?

Jedna ważna informacja z góry: Nie wyrzucaj wkładów do drukarek Epson do odpadów domowych, ponieważ, podobnie jak wszystkie inne wkłady, zanieczyszczają one środowisko naturalne.

Filozofia recyklingu firmy Epson brzmi: "W celu zachowania cennych zasobów środowiska i zmniejszenia ilości odpadów staramy się zbierać i przetwarzać jak najwięcej produktów i materiałów eksploatacyjnych".

W ramach programu regeneracji producent oferuje program zwrotu i zbiórki obejmujący pojemniki na wkłady do drukarek Epson. Klienci rejestrują się w tym programie i żądają pojemnika do zbierania pustych wkładów Epson. Następnie dostawca usług spedycyjnych odbiera pudełka zbiorcze z wkładami atramentowymi firmy Epson bezpłatnie.

Rozszerzenie programu recyklingowego dla wkładów Epson

Od pewnego czasu recykling drukarek wielkoformatowych Epson jest już dostępny dla klientów. Ta ekspansja jest częścią ekologicznej wizji firmy do roku 2050. Zużyte wkłady do drukarek wielkoformatowych przechodzą do cyklu recyklingu. Klient nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów. Podczas rejestracji w programie klienci otrzymują pojemnik do wysłania kartridżów do firmy Epson.

Firma gwarantuje bezpłatny odbiór pojemników zbiorczych.

Usługa recyklingu kaset z tonerem została uruchomiona w 2006 roku. Od czasu rozszerzenia programu dostawcy usług drukarskich i klienci z branży mają możliwość bezpłatnego zwrotu pustych tonerów do firmy Epson. Klienci odgrywają istotną rolę w zmniejszaniu ilości odpadów.

Luksemburg jest centralnym punktem zbiórki pustych wkładów do drukarek, tonerów itp. firmy Epson w Europie. Poczynając od pewnej liczby pustych kartridży Epson, recykling odbywa się w Sims Group Ltd. w Holandii. Jest to wiodąca firma w dziedzinie recyklingu surowców. Epson obiecuje swoim użytkownikom ekologiczny i efektywny powrót produktów do cyklu recyklingu.

Wszystkie elementy wkładów do drukarek Epson są ponownie wykorzystywane. Komponenty z tworzyw sztucznych i części metalowe są wykorzystywane przez przedsiębiorstwa przemysłowe w swojej dziedzinie działalności. Producent kartridży do drukarek od lat ma nadzieję na redukcję emisji CO2. W ten sposób Epson chroni zasoby naturalne. Objętość odpadów zostaje zmniejszona.

Które wkłady do drukarek Epson mogą być poddane recyklingowi?

Wszystkie wkłady do drukarek Epson można poddać recyklingowi. Od zwykłych modeli drukarek do konkretnych modeli, producent odbiera wszystkie wkłady do drukarek Epson do procesu recyklingu.

Czy jest szansa na zwrot tonera Epsona?

Podobnie jak w przypadku kaset do drukarek Epson, producent oferuje możliwość zwrotu tonera poprzez program recyklingu. Klienci rejestrują się do programu. Otrzymają wtedy wszystkie informacje o przesyłce zwrotnej.

Ile kartridży do drukarki Epson można zwrócić?

Firma Epson oferuje na swojej stronie internetowej wybór pomiędzy "mniej niż dziesięcioma kartridżami do drukarki Epson" a "ponad dziesięcioma kartridżami z tuszem Epson". Jeśli klikniesz odpowiednie łącze i zarejestrujesz się, otrzymasz dalsze informacje na temat zwrotu pustych wkładów do drukarki Epson.

Jak działa zwrot kartridży Epson?

Na stronie internetowej programu recyklingowego Epson dostępny jest dla klientów formularz rejestracyjny. Firma odbiera wszystkie oryginalne wkłady do drukarek Epson. Podczas rejestracji należy podać liczbę kartridżów i poprosić o skrzynki zbiorcze. Producent odbiera je bezpłatnie z domów, biur lub firm klientów za pośrednictwem serwisu paczkowego.