Lexmark

Lexmark - Tusze & Tonery do drukarek

W naszym sklepie internetowym można znaleźć oryginalne tonery i kasety Lexmark. Ponadto oferujemy Państwu wysokiej jakości i niedrogie alternatywy dla tonerów Lexmark. Ponadto udzielamy trzyletniej gwarancji na tonery Lexmark. Nasza bezpłatna, całodobowa, ekspresowa usługa dostarczania tonerów firmy Lexmark do klienta w najkrótszym możliwym czasie. Wystarczy wybrać drukarkę Lexmark i wybrać żądany toner Lexmark.

Proszę wybrać swój model drukarki:

proszę wybrać urządzenie
producenci
Serie
Drukarka

Toner do popularnej serii drukarek Lexmark

Jak rozpoznać oryginalny toner Lexmark?

Firma Lexmark przykłada dużą wagę do ochrony tonerów Lexmark i wszystkich innych produktów przed podrabianiem. Na całym świecie walczy się z fałszerstwami, a rynki są ściśle monitorowane w celu zapewnienia, że kupując tonery Lexmark, kupujesz oryginalne produkty Lexmark. Aby mieć pewność, że kupujesz oryginalny toner Lexmark, na opakowaniu lub pojemniku drukowany jest 7- lub 10-cyfrowy numer seryjny.

Numer ten można wprowadzić na stronie internetowej firmy Lexmark w celu weryfikacji autentyczności produktu. W przypadku wszystkich tonerów firmy Lexmark ten numer seryjny jest drukowany na zewnętrznej stronie opakowania, na pojemniku z tonerem oraz na folii opakowaniowej. Wkłady do drukarek firmy Lexmark należy kupować wyłącznie od firmy Lexmark lub autoryzowanego dealera.

  1. Należy zwracać uwagę na opakowanie, zwłaszcza w przypadku manipulowania przy nim.
  2. Tonery Lexmark mają na opakowaniu hologram zabezpieczający 3D. Po obejrzeniu z góry, na zielonym tle pojawi się czerwone logo firmy Lexmark. Przy oglądaniu ukośnym muszą być widoczne kropki z odpowiednimi numerami. Jeśli hologram zostanie obrócony, zobaczysz dwa słowa Lexmark i Genuine.

Wysokiej jakości t

Lexmark Toner: kompatibel oder original?
Sicher haben Sie auch schon von kompatiblen Tonern gehört. Dies sind Toner, welche nicht direkt vom Hersteller gefertigt werden. Die kompatiblen Prindo-Toner für Lexmark Drucker stehen allerdings in der Qualität den Original Lexmark Tonern in nichts nach. Wenn Sie kompatible Toner bei Prindo bestellen, können Sie einiges an Kosten sparen. Das liegt vor allem daran, dass hier deutlich weniger Wert auf aufwendiges Verpackungsmaterial wie bei Original Lexmark Tonern gelegt wird. Wir richten vielmehr den Fokus auf die Verwendung von sehr guter Tinte. Überdies bieten wir von Prindo Ihnen aber neben den kompatiblen noch weitere Alternativen an, mit denen Sie Kosten sparen können.

Bei der Bestellung von kompatiblen Prindo-Patronen besteht für Sie außerdem keinerlei Risiko. Zunächst einmal erhalten Sie von Prindo eine dreijährige Garantie. Überdies räumen wir Ihnen ein Rückgaberecht von 60 Tagen ein. Bei der Verwendung von kompatiblen Tonern für Ihr Lexmark Gerät behalten Sie selbstverständlich die vollständige Herstellergarantie.

onery Lexmark

Firma Lexmark przykłada dużą wagę do produkcji swoich tonerów Lexmark, podobnie jak w przypadku samych drukarek. W celu osiągnięcia maksymalnej jakości wyników drukowania, tonery Lexmark są produkowane we własnym zakresie. Raz po raz przeprowadzane są testy w celu zapewnienia najlepszej jakości w ramach ścisłych kryteriów kontroli. Z firmy Lexmark wychodzą tylko produkty, które pomyślnie przejdą te testy druku.

Lexmark Toner: kompatybilny czy oryginalny?

Pewnie słyszałeś o kompatybilnych tonerach. Są to tonery, które nie są produkowane bezpośrednio przez producenta. Kompatybilne tonery Prindo do drukarek Lexmark nie są w żaden sposób gorszej jakości niż oryginalne tonery Lexmark. Jeśli zamówisz kompatybilne tonery w Prindo, możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy. Wynika to głównie z faktu, że na drogie materiały opakowaniowe kładzie się znacznie mniejszy nacisk niż na oryginalne tonery Lexmark. Skupiamy się raczej na użyciu bardzo dobrego tuszu. Oprócz tych kompatybilnych, w Prindo oferujemy Państwu również inne alternatywy, dzięki którym mogą Państwo zaoszczędzić koszty.

Nie ma również żadnego ryzyka dla Ciebie przy zamawianiu kompatybilnych wkładów Prindo. Przede wszystkim Prindo udziela pięcioletniej gwarancji. Co więcej, dajemy ci prawo do zwrotu w ciągu 60 dni. W przypadku korzystania z kompatybilnych tonerów w urządzeniu Lexmark, użytkownik oczywiście zachowuje pełną gwarancję producenta.

Czy tonery Lexmark mogą być uzupełniane przeze mnie?

Podobnie jak wielu innych producentów, tonery Lexmark są samonaładowujące się. Wielu ludzi wierzy, że mogą naprawdę zaoszczędzić pieniądze. Ale samo-napełnianie nie jest takie proste, jak się wydaje i wydaje się być na wiele sposobów. Technicznie rzecz biorąc, musi to być zrobione z najwyższą precyzją i bez odpowiednich narzędzi, nie jest to możliwe.

Jeśli samo-napełnianie nie jest wykonywane prawidłowo, może prowadzić do bardzo złych wyników drukowania. Nie jest również wykluczone, że samozasysanie może prowadzić do późniejszych usterek urządzenia i że muszą być one naprawiane w sposób profesjonalny. Kosztuje to dużo pieniędzy, ponieważ gwarancja producenta jest nieważna w przypadku samodzielnego napełniania tonerów Lexmark.

Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze, nie podejmując żadnego ryzyka, powinieneś rozważyć alternatywy, które oferuje Ci Prindo. Jedną z możliwości jest przełączenie się na zgodne tonery Prindo dla drukarki Lexmark. Kompatybilne tonery Prindo można otrzymać nie tylko do drukarek Lexmark, ale także do wielu innych znanych producentów.

Jak prawidłowo zutylizować toner Lexmark?

Firma Lexmark zwraca szczególną uwagę na minimalizowanie wpływu na środowisko. Dlatego właśnie mamy program Lexmark Cartridge Collection Program, w skrócie LCCP. Lexmark podkreśla, że program ten nie utrudnia odpowiedzialnego działania ani nie ma negatywnego wpływu na wyniki biznesowe.

Program LCCP łączy w sobie potężną logistykę i serwis. Stosowane są innowacyjne narzędzia. Dzięki temu proces zwrotu tonerów Lexmark, które mogą zostać wykorzystane w procesie recyklingu, jest dość prosty. Proces ten został zaprojektowany przez firmę Lexmark jako bardzo nowoczesny i wydajny. Świadczą o tym również dane liczbowe dotyczące recyklingu. Od 1998 roku w ten sposób poddano recyklingowi około 28 milionów kilogramów materiałów. Około 90 procent wszystkich tonerów Lexmark jest wykonanych z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu.

Jakie tonery Lexmark można poddać recyklingowi?

Oprócz tonerów firmy Lexmark, wszystkie inne wkłady firmy Lexmark są przyjmowane do recyklingu.

Jak mogę wysłać puste tonery Lexmark do firmy?

Program recyklingu jest dostępny dla firm średniej wielkości oraz dla dużych organizacji.

Średnie przedsiębiorstwa:
Uczestnicząc w programie LCCP, automatycznie otrzymasz dwa wstępnie przygotowane i zafoliowane kontenery do wysyłki pocztą. Jeśli potrzebne są dodatkowe kontenery, można je zamówić za pośrednictwem witryny internetowej firmy Lexmark.

  • Wyjmij puste wkłady do drukarki lub wkłady do drukarek firmy Lexmark z urządzenia i umieść je w kartonie wysyłkowym.
  • Pusty toner lub kartridże należy zawsze przechowywać w tym kartonie wysyłkowym.
  • Kiedy pudełko jest pełne, przyklej je dobrze i po prostu zabierz na pocztę.

Duże organizacje:
Dla dużych organizacji można zamówić różne pojemniki do recyklingu.

  • Ecobox do 5 pustych tonerów lub kartridży
  • Średniej wielkości pojemnik na maksymalnie 10 pustych tonerów lub kartridży
  • Duży pojemnik na maksymalnie 15 pustych tonerów lub wkładów
  • Bardzo duży pojemnik na maksymalnie 40 pustych tonerów lub kartridżów

W celu odbioru należy wysłać e-mail do firmy spedycyjnej Kühne & Nagel. Dotyczy to wszystkich opakowań zbiorczych o masie poniżej 6 kg.