Kyocera

Kyocera - Tusze & Tonery do drukarek

Kyocera jest jednym z najlepszych producentów w dziedzinie laserowych systemów druku. W naszej ofercie znajdziecie Państwo oryginalny toner Kyocera dla swojej drukarki. Ponadto oferujemy Państwu tanią, ale wysokiej jakości alternatywę dla tonerów Kyocera. Oferujemy również trzyletnią gwarancję na te produkty. Nasza bezpłatna, 24-godzinna, ekspresowa dostawa zapewnia, że zamówione u nas tonery Kyocera dotrą do Państwa tak szybko, jak to możliwe. Wszystko co musisz zrobić, to wybrać odpowiedni toner Kyocera.

Proszę wybrać swój model drukarki:

proszę wybrać urządzenie
producenci
Serie
Drukarka

Toner do popularnej serii drukarek Kyocera

Jak rozpoznać oryginalny Toner Kyocera?

Jak w przypadku prawie wszystkich znanych producentów tonerów, podrabiane produkty powodują co roku ogromne szkody. Dotyczy to nie tylko producentów, ale również użytkowników końcowych. Aby odróżnić oryginalny toner Kyocera od podrobionego toneru, pierwszym krokiem jest przyjrzenie się cenie. Im tańsza jest cena rzekomych tonerów Kyocera, tym większe jest prawdopodobieństwo podrobienia. Problemem jest również to, że do pakowania tonerów Kyocera używa się bardzo prostego i prostego kartonu. Bardzo łatwo jest podrobić. Dlatego ważne jest, aby zwracać uwagę na zarysowania na tonerach Kyocera lub inne oznaki użytkowania. Jest to ważne, ponieważ podróbki są zazwyczaj zawsze wykonywane przy użyciu zużytych tonerów Kyocera, które są pakowane w fałszywe kartony.

Wysoka jakość w Tonerach Kyocera

Firma przywiązuje dużą wagę do najwyższych standardów w produkcji tonerów Kyocera. Ta wysoka jakość ma również pozytywny wpływ na gospodarkę, jakość druku, długą żywotność i przyjazność dla środowiska, by wymienić tylko kilka przykładów. Tonery Kyocera są poddawane ciągłym testom i kontrolom. Dzięki wyraźnemu systemowi kontroli, sprzedawane są tylko te tonery Kyocera, które spełniają najwyższe standardy jakości.

Czym są opakowania wartościowe Kyocera?

Value Pack to zestaw pasujący do danej drukarki. Pakiet wartości Kyocera składa się z tonerów Kyocera w kolorach cyjan, magenta, żółty/żółty i klucz/czarny. Ponadto, Kyocera Value Pack zawiera również papier odpowiedni dla drukarki.

Toner Kyocera: kompatybilny czy oryginalny?

Jest to kwestia tego, jak wysokie powinny lub muszą być Twoje oczekiwania co do wyników drukowania z użyciem tonerów Kyocera. W celu zaoszczędzenia kosztów, można również uzyskać kompatybilne tonery do drukarki Kyocera z Prindo. Z reguły otrzymujemy prawie takie same rezultaty drukowania w niemal identycznej jakości jak w przypadku oryginalnych tonerów Kyocera. Potrzeba bardzo wyszkolonego i fachowego oka, aby wykryć nawet najmniejsze odchylenia. Jednak w Prindo oferujemy Państwu dwie inne opłacalne alternatywy.

Odbudowany toner: Proces ten opiera się na produkcji nowych tonerów. Oryginalne tonery Kyocera są całkowicie zdemontowane, dokładnie oczyszczone i wyposażone w nowe części zamienne. Te tonery Kyocera są wypełnione bardzo wysokiej jakości tuszem, który jest produkowany zgodnie ze standardem oryginalnego tuszu Kyocera.

Toner uzupełniający: W przypadku tonerów uzupełniających, oryginalna obudowa tonera Kyocera jest uzupełniana alternatywnym, ale bardzo wysokiej jakości tuszem.

Produkcja kompatybilnych tonerów, kartridżów odbudowywanych lub uzupełnianych, jest ściśle kontrolowana i monitorowana zgodnie z obowiązującymi normami europejskimi i prawem europejskim. Ta kontrola daje Ci pewność, że zawsze otrzymasz doskonały wynik druku i że Twoje koszty mogą zostać zredukowane nawet o 30 procent.

Kupując kompatybilny toner Prindo, nie podejmujesz żadnego ryzyka. Oprócz pięcioletniej gwarancji, użytkownik ma również prawo do zwrotu w ciągu 60 dni. Nie trzeba mówić, że oczywiście gwarancja Kyocera pozostaje ważna dla Ciebie.

Jak są zmieniane i używane tonery Kyocera?

  1. Otwórz przednią i górną pokrywę drukarki Kyocera. Dokonuje się tego poprzez naciśnięcie przycisku otwarcia w prawym górnym rogu.
  2. Następnie należy przesunąć dźwignię blokującą z Lock do Unlock.
  3. Wyjmij toner z drukarki.
  4. Wyjąć nowy toner Kyocera z opakowania.
  5. Zdjąć wszystkie przymocowane osłony i taśmy ochronne.
  6. Włóż toner Kyocera do odpowiedniego uchwytu.
  7. Przesuń dźwignię blokującą z Unlock do Lock.
  8. Zamknąć przednie i górne pokrywy ponownie.

Czy tonery Kyocera mogą być napełniane przez użytkownika?

W zasadzie możliwe jest również samodzielne uzupełnianie tonerów Kyocera. Jeśli jednak chcemy tylko zaoszczędzić na kosztach, powinniśmy bardzo uważnie rozważyć ten krok. Podobnie jak w przypadku wielu innych producentów, gwarancja producenta wygasa również w przypadku samodzielnego wypełnienia tonera. Oznacza to, że samoczynne napełnianie może spowodować nieodwracalne lub bardzo kosztowne uszkodzenie drukarki. Wtedy będziesz musiał sam pokryć te koszty. Nie należy kichać, to także wysoki nakład czasu, który wiąże się z samospełnieniem. Jeśli zsumować wymagany czas i wysokie ryzyko, można jedynie odradzić samowystarczalność.

Jeśli koszty nowych tonerów Kyocera są dla Ciebie zbyt wysokie, możesz je również obniżyć i uzyskać znaczne oszczędności dzięki innym opcjom. Jedną z tych możliwości jest przejście na kompatybilne tonery z Prindo dla drukarki Kyocera. Te tonery Prindo są dostępne nie tylko dla firmy Kycocera, ale również dla szerokiej gamy serii drukarek innych producentów. Te kompatybilne tonery są dostępne we wszystkich kolorach, od cyjanowego do magenta i żółtego. Z tymi tonerami Prindo można zaoszczędzić nawet do 30 procent w porównaniu z oryginalnymi tonerami Kyocera w najlepszym przypadku. Jako usługę specjalną, Prindo przyznaje Ci również 60-dniowe prawo do powrotu. Ponadto istnieje dodatkowa 5-letnia gwarancja. Gwarancja producenta Kyocera pozostaje w mocy w każdym przypadku.

Jak prawidłowo pozbyć się tonera Kyocera?

Kwestia zrównoważonego rozwoju jest mocno zakorzeniona w filozofii korporacyjnej Kyocera od momentu powstania firmy w 1959 roku. Od tego czasu jest to przeżywane, a motto firmy "Szanujcie Boga i kochajcie ludzi" również wyraźnie to stwierdza. Dla Kyocera, technologia i odpowiedzialność za ludzi i przyrodę są nierozłączne. Dlatego też system bezpłatnego recyklingu tonera Kyocera i innych materiałów eksploatacyjnych jest oczywiście dołączony.

Jakie tonery Kyocera można poddać recyklingowi?

Jako klient masz możliwość bezpłatnego wysłania wszystkich tonerów Kyocera i wszystkich materiałów eksploatacyjnych do drukarek pochodzących z Kyocera i oddania ich do recyklingu.

Jak mogę wysłać puste tonery Kyocera do firmy?

Tonery i zapasy Kyocera mogą być zwracane pojedynczo lub zbiorczo.

Zwroty zbiorowe: Kyocera zapewnia odpowiednie pola dla zwrotów zbiorowych. W razie potrzeby mogą one zostać odebrane przez usługodawcę zajmującego się usuwaniem odpadów pracującego dla Kyocera. Za skrytkę płaci się jednorazową kaucję, która jest zwracana po jej likwidacji. Wszystko co musisz zrobić to zarejestrować się na odpowiedniej stronie Kyocera.

Indywidualny zwrot: W przypadku indywidualnego zwrotu tonerów Kyocera, najpierw wymagana jest również rejestracja na odpowiedniej stronie internetowej Kyocera. W ciągu 24 godzin otrzymasz wiadomość e-mail z załączoną etykietą paczki. Należy wypełnić etykietę paczki, a następnie przykleić oryginalny karton z tonerem Kyocera. Paczka musi być wysłana na pocztę bezpłatnie.