Toshiba

Toshiba - Tusze & Tonery do drukarek

Oferujemy oryginalny toner do drukarek firmy Toshiba, a także wysokiej jakości i wyjątkowo niedrogie alternatywy z 3 letnią gwarancją. Dzięki naszej bezpłatnej, całodobowej, ekspresowej dostawie w mgnieniu oka otrzymasz swój nowy toner. Po prostu wybierz swoją drukarkę firmy Toshiba, a my pokażemy Ci pasujące do niej tonery.

Proszę wybrać swój model drukarki:

proszę wybrać urządzenie
producenci
Serie
Drukarka

Toshiba Toner zamawia tanio w sklepie internetowym Prindo

Toshiba oferuje wydajne systemy wielofunkcyjne i drukarki dla małych i dużych firm. Modele takie jak Toshiba e-STUDIO 408P nadają się do szybkich czarno-białych wydruków. Systemy wielofunkcyjne, takie jak Toshiba e-STUDIO 448S, umożliwiają drukowanie, skanowanie, faksowanie i kopiowanie. Do zastosowań profesjonalnych nadają się urządzenia z serii kolorowych urządzeń wielofunkcyjnych A3 firmy Toshiba, takie jak Toshiba e-STUDIO 2505AC.

Oryginalny toner firmy Toshiba można kupić w sklepie internetowym Prindo, dopasowując go do wysokiej jakości drukarek. Tonery stanowią uzupełnienie istniejącego systemu. Rezultatem są doskonałe wydruki o wysokiej wierności koloru i blasku. Kompatybilne tonery do napełniania stanowią niedrogą alternatywę. Wysokiej jakości regenerowane i uzupełniane oryginalne kasety z tonerem przekonują wysoką jakością i dobrym stosunkiem ceny do wydajności. Dzięki alternatywnym tonerom Prindo możesz osiągnąć rezultaty drukowania w jakości producenta.

Zamówienie tonera do drukarek firmy Toshiba

W sklepie internetowym Prindo znajdziesz odpowiedni toner Toshiba dla swojego urządzenia. Wysokiej jakości oryginalne tonery firmy Toshiba utrzymują wydajność Twojej drukarki. Umożliwiają one doskonałą jakość druku w dobrej cenie. Zasięg tonera jest dostosowywany przez producenta do danego urządzenia. Profesjonalne systemy wielofunkcyjne, takie jak Toshiba e-STUDIO 2505AC, pracują z czterema kasetami z tonerem w kolorach:

 • Czarny
 • Cyjan
 • Żółty
 • Magenta

W przystępnej cenie 0,3 centa za stronę, urządzenie drukuje 33 600 stron w kolorze. Dostępne są wydruki czarno-białe w cenie 0,2 centa za stronę. Osiągasz zakres do 38 400 stron. Urządzenia monochromatyczne wymagają jedynie czarnej kasety z tonerem firmy Toshiba.

Technologia druku laserowego pozwala na uzyskanie bardzo niskich cen za wydrukowaną stronę. Drukarki laserowe są tańsze w utrzymaniu niż drukarki atramentowe. Firmy, które drukują duże nakłady, korzystają z nowoczesnych urządzeń wielofunkcyjnych Toshiba w połączeniu z oryginalnymi tonerami Toshiba.

Zalety tonerów Toshiba:

 • wysoka jakość
 • energiczne kolory
 • wysoka wydajność ciśnieniowa
 • colorfast
 • Świadoma ekologicznie produkcja zgodnie z ISO14001
 • wydruki oszczędzające czas
 • optymalna ostrość
 • duża głębia kolorów
 • korzystne ceny druku stron

Dzięki tonerom Toshiba w oryginale można uzyskać wydruki wysokiej jakości w kolorze lub czarno-białe. W Prindo możesz zamówić tonery do drukarek laserowych i urządzeń wielofunkcyjnych dla jednego użytkownika.

Potrzebną kasetę z tonerem można znaleźć za pomocą kilku kliknięć, korzystając z naszej maski wyszukiwania. Wprowadź nazwę modelu swojej drukarki firmy Toshiba. Wybierz toner Toshiba w oryginalnym lub kompatybilnym tonerze alternatywnym firmy Prindo. Wiele drukarni korzysta z niskich cen stron. Porównanie jest warte zachodu.

Jak zbudowany jest toner Toshiba?

Toner firmy Toshiba ma specjalną konstrukcję, która zapewnia idealne dopasowanie do tacy odbiorczej drukarki laserowej. Na obudowie kasety znajdują się wycięcia umożliwiające pewne zamocowanie tonera w urządzeniu. Zbiornik z tonerem jest hojny. Zawiera drobny toner w proszku. Za pomocą tego proszku, urządzenia osiągają wysokiej jakości, trwały druk laserowy po utrwaleniu przez ciepło i ciśnienie.

Niektóre modele są dostarczane z kompaktowymi kasetami, które zawierają toner i bębenek z obrazem. Oba elementy są instalowane oddzielnie w urządzeniu. Toner ma nachylenie, dzięki czemu toner w proszku opada na dno. Koło z tworzywa sztucznego z boku tonera napędza wał mieszający, aby zapobiec zbrylaniu się farby w proszku. Metalowa szyna rozprowadza proszek tonera równomiernie na wałku magnetycznym. Ładunek elektryczny powoduje, że jest on przenoszony do bębna obrazu przed jego narysowaniem na papierze.

Jak wymienić toner Toshiba?

 1. Otwórz przednią pokrywę, która prowadzi do tonera.
 2. Usuń pusty Toshiba Toner.
 3. Wstrząsnąć nową kasetą, aby poluzować toner w proszku.
 4. Zdejmij plombę.
 5. Wsuwaj nowy toner firmy Toshiba wzdłuż krawędzi natarcia do urządzenia, aż osiągniesz znak.
 6. W przypadku niektórych maszyn należy teraz wyczyścić jednostkę ładunkową.
 7. Zamknij pokrywę.

Alternatywy dla oryginalnego Tonera Toshiba

Użytkownicy polegają na tonerze Toshiba w oryginale. Tańsze są kompatybilne tonery z Prindo. Alternatywne tonery oferują stabilną i wydajną wydajność stron. Alternatywny toner sięga aż do tonera firmy Toshiba w oryginale. Jakość druku kompatybilnych tonerów jest porównywalna z produktem producenta. Otrzymujesz profesjonalne wydruki o intensywnych kolorach i silnych kontrastach.

Uwaga: Używanie zgodnych tonerów firmy Toshiba nie powoduje unieważnienia gwarancji na urządzenie.

Tonery alternatywne Prindo są przekonujące:

 • gęste pokrycie
 • wysoka dokładność
 • niezwykła stabilność
 • długowieczność
 • daleki zasięg
 • rozsądna cena
 • znakomite kolory
 • wysoka ostrość
 • najwyższa jakość

Jak tanie są alternatywne tonery z Prindo?

Dla porównania, przyjmujemy koszt oryginalnego tonera dla Toshiba e-STUDIO S257 i alternatywnego tonera. W przypadku korzystania z oryginalnego tonera firmy Toshiba, za każdy czarno-biały arkusz wydrukowany po jednej stronie zostanie naliczone 0,2 centa. Strona drukowana z alternatywnym tonerem Prindo będzie kosztować 0,1 centa. Odpowiada to oszczędności na poziomie 50 procent. Dzięki zakresowi 36 600 stron, możesz osiągnąć wysoką oszczędność kosztów dla swojej firmy lub biura. Do naszych kompatybilnych tonerów stosujemy tylko wysokiej jakości, regenerowany, oryginalny toner, który wypełniamy wysokiej jakości proszkiem tonera. Tonery z Prindo są wysokiej jakości i mocne. Nie są w żaden sposób gorsze od oryginałów.

Prosimy wybrać model seryjny