Tally

Tally - Tusze & Tonery do drukarek

W naszym sklepie internetowym można otrzymać oryginalne wstążki Tally. Nasz wybór obejmuje niedrogie produkty z maksymalnie trzyletnią gwarancją. Odpowiedni wybór taśm Tally zostanie wyświetlony przez nasz system wyszukiwania po wejściu do modelu drukarki.

Proszę wybrać swój model drukarki Tally:

proszę wybrać urządzenie
producenci
Serie
Drukarka

Taśma Tally do drukarek Tally zamówić tanio w Prindo

Marka Tally oferuje szereg różnych drukarek do profesjonalnych, komercyjnych zastosowań. W ofercie znajdują się drukarki igłowe, płaskie, mobilne, termiczne, kartowe i liniowe. W sklepie internetowym Prindo można zamówić odpowiednie akcesoria, takie jak tasiemka w kolorze czarnym Tally do urządzeń TallyGenicom.

Wysokiej jakości systemy drukujące marki Tally

Tally oferuje szeroką gamę drukarek dla sektora komercyjnego. Istnieje możliwość wyboru wysokiej jakości drukarek igłowych. Drukarki matrycowe nadają się do drukowania dowodów dostawy, formularzy, pokwitowań, faktur i etykiet. Są one wielofunkcyjne, wytrzymałe i mają niskie koszty eksploatacji. Drukarki płaskie służą do drukowania biletów samochodowych, formularzy, książeczek, recept i paszportów w sektorze profesjonalnym.

Dostępne są również drukarki termiczne, drukarki przenośne i liniowe. W sklepie internetowym Prindo znajdziesz odpowiednie akcesoria do drukarek TallyGenicom, np. taśmę Tally w kolorze czarnym. Oryginalne produkty Tally przechodzą ścisłą kontrolę jakości. Spełniają one najwyższe wymagania techniczne drukarek TallyGenicom. Taśmy te zapewniają optymalną kompatybilność z systemami drukarek marki Tally.

O marce Tally

Philip Renshaw założył firmę Tally w 1949 roku w Kent, w stanie Waszyngton w Stanach Zjednoczonych. Od tego czasu nazwa ta oznacza wysokiej jakości drukarki do profesjonalnych, wysokonakładowych zastosowań. Firma opracowała kilka innowacji w dziedzinie przemysłowej technologii druku atramentowego i matryc liniowych. Firma sprzedaje również nowoczesne kolorowe drukarki laserowe.

W 2003 r. nastąpiło połączenie Tally i Genicom LP, wiodącego producenta drukarek. Firma przekonała do siebie wysokowydajnymi drukarkami seryjnymi, laserowymi i liniowymi. 2009 Printronix nabył TallyGenicom. Sprzedaje drukarki laserowe i liniowe, części zamienne i materiały eksploatacyjne.
TallyGenicom AG zachowała prawa do swojej własności intelektualnej i dystrybucji drukarek atramentowych, matrycowych i termicznych TallyGenicom. Firma DASCOM Europe nabyła je od TallyGenicom AG w czerwcu 2009 roku i od tego czasu prowadzi dystrybucję drukarek i związanych z nimi akcesoriów pod marką Tally.

Prosimy wybrać model seryjny