TA

TA - Tusze & Tonery do drukarek

Toner do drukarek firmy Triumph Adler

TA Triumph Adler GmbH z Norymbergi jest jednym z najbardziej tradycyjnych przedsiębiorstw w Niemczech. Historia Grupy sięga XIX wieku, kiedy to Triumph i Adler byli jeszcze niezależnymi firmami. Wyróżniły się one produkcją wysokiej jakości maszyn do pisania. W 1969 roku Grupa Triumph-Adler była już piątym największym producentem maszyn biurowych na świecie.

Ważnymi kamieniami milowymi w historii były "Volkscomputer TA 10" i mikrokomputer "alphatronic". W 1979 roku Volkswagen nabył większościowy pakiet udziałów w grupie Triumph Adler. Firma została przemianowana na TA Triumph Adler AG. 1999 Dodaje się spółkę UTAX GmbH. Od tego czasu Triumph Adler skoncentrował się na swojej podstawowej kompetencji, jaką jest komunikacja biurowa. 2003 wchodzi Kyocera Mita Corporation. W kolejnych latach obok wysokiej jakości drukarek powstają innowacyjne systemy zarządzania dokumentami. Triumph Adler jest własnością Kyocera od 2011 roku.

Gama Triumph Adler

Innowacyjne produkty programowe i sprzętowe można uzyskać od producenta. Celem Grupy jest optymalizacja procesów informacyjnych i dokumentacyjnych w celu zwiększenia efektywności i wydajności pracy w przedsiębiorstwie. W Triumph Adler można kupić wysokiej jakości drukarki i systemy wielofunkcyjne w kolorze i czerni i bieli, takie jak Triumph Adler 3005ci. Drukarki laserowe są odpowiednie do wymagających zadań drukowania w biurach i większych firmach.

Alternatywny toner do drukarek Triumph Adler

Szukasz odpowiedniego tonera do drukarek takich jak Triumph Adler 3005ci? W sklepie internetowym Prindo's znajdziesz odpowiednie tonery do tej serii:

  • TA ci
  • TA DC
  • TA DCC
  • TA FX
  • TA LP
  • TA CLP

Oprócz oryginalnych tonerów do drukarek Triumph Adler, otrzymują one również kompatybilne tonery alternatywne od Prindo. Kupujesz produkty w kolorach:

  • Czarny
  • Cyjan
  • Magenta
  • Żółty

Tonery kolorowe Triumph Adler 3005ci są dostępne w zakresie do 15.000 stron. Przekonują korzystną ceną druku stron od 0,6 do 0,7 % za stronę. Tonery alternatywne Prindo są oryginalnymi tonerami, które Prindo zregenerowało i wypełniło wysokiej jakości tonerem w proszku. Umożliwiają one kolorowe, wysokiej jakości wydruki. Kompatybilne tonery nie są w żaden sposób gorsze od oryginałów. Umożliwiają one uzyskanie dokładnego, kolorowego obrazu druku w jakości producenta. Aplikacja farby jest precyzyjna i przekonująca dzięki gęstemu pokryciu. Kolory są stabilne i długotrwałe.

Prosimy wybrać model seryjny