Sony

Sony - Tusze & Tonery do drukarek

W naszym sklepie internetowym można otrzymać oryginalne wstążki firmy Sony. Odpowiedni wybór taśm Sony zostanie wyświetlony przez nasz system wyszukiwania po wejściu do drukarki.

Proszę wybrać swoją drukarkę Sony:

proszę wybrać urządzenie
producenci
Serie
Drukarka

Zamów pakiet do drukowania w kolorze dla serii UP od Sony w Prindo

W sklepie internetowym Prindo można zamówić pakiety do druku kolorowego do różnych drukarek kolorowych z serii UP. Kolorowe drukarki wideo firmy Sony to wysokiej jakości drukarki do przesyłania sygnałów o wysokiej rozdzielczości w medycznych urządzeniach do obrazowania. Dzięki technologii sublimacji nadruki są trwałe i trwałe. Modele takie jak Sony UPC-21L uszczelniają wydrukowane obrazy, aby chronić je przed zagrożeniami środowiskowymi. Kolory są regulowane przy użyciu przestrzeni kolorów HSV lub RGB.

Pakiet z kolorowym nadrukiem do Sony UPC-21l

Pakiet do drukowania w kolorze i kolorze Sony UPC-21l jest dostępny jako duży pakiet do drukowania w kolorze. Oryginalny pakiet Value Pack firmy Sony zawiera kolorowy papier do drukowania (200 arkuszy nośnika druku) w formacie A6 i 4-kolorowe taśmy na 50 wydruków każdy. Format papieru ma rozmiar 144 x 100 milimetrów. Pakiet do druku kolorowego Sony UPC-21l jest odpowiedni dla następujących urządzeń:

  • UP-20
  • UP-D21MD
  • UP-21MD
  • UP-D23MD
  • UP-25MD
  • UP-D25MD

Co oferuje pakiet Value Pack dla Sony UPC-21l?

Pakiet kolorowych wydruków do Sony UPC-21l zapewnia wysokiej jakości, precyzyjne wydruki zdjęć. Otrzymasz go w pakiecie wartości z pasującymi wstążkami. Wydruki są bogato nasycone. Długa żywotność produktów sprzyja archiwizacji raportów medycznych. Podczas drukowania urządzenia zawsze używają tej samej ilości papieru i taśmy. Umożliwia to precyzyjną kontrolę kosztów.

Pakiet z kolorowym nadrukiem dla Sony UPC-21l i taśmy zawsze zmienia się w tym samym czasie. Dlatego zakup praktycznego pakietu Value Pack oferuje sam. Oprócz akcesoriów do urządzeń Sony UPC-21L, w sklepie internetowym Prindo można znaleźć inne produkty z serii Sony UP.