Samsung

Samsung - Tusze & Tonery do drukarek

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo oryginalne tonery Samsung. Możesz wybrać pomiędzy oryginalnymi tonerami Samsung oraz wysokiej jakości i niedrogimi tonerami alternatywnymi. Na wszystkie tonery Samsung udzielamy 3-letniej gwarancji. Twoje zamówienie zostanie zrealizowane natychmiast, a dzięki naszej bezpłatnej, całodobowej, ekspresowej wysyłce, możesz szybko otrzymać swój toner Samsung.

Wystarczy wybrać odpowiedni toner Samsung do swojej drukarki.

proszę wybrać urządzenie
producenci
Serie
Drukarka

Jak rozpoznać oryginalny toner Samsung?

Podobnie jak w przypadku większości oryginalnych tonerów, cena jest ważnym czynnikiem, jeśli chodzi o rozpoznawanie oryginalnego tonera Samsung. Dlatego należy zawsze porównywać oferowane ceny z cenami detalicznymi. Walka z kopiowaniem staje się coraz trudniejsza. Jedną z pierwszych firm, które podjęły działania przeciwko fałszerstwom, był Samsung. Ponadto należy zwrócić uwagę na etykiety zabezpieczające, które są dołączone do produktu. Kod QR jest również ważną wskazówką, czy dany toner jest oryginalnym tonerem Samsung.

Wysokiej jakości tonery Samsung

Jakość tonera Samsung jest dość imponująca. Nie jest w żaden sposób gorsza od jakości innych znanych producentów tonerów. Tonery Samsung zapewniają wysoką rozdzielczość druku. Z tymi obrazami i grafikami można drukować tak samo jak z normalnym tekstem. Oprócz wysokiej jakości tonerów Samsung, mają one również prawie nieskończony zasięg. Wszystko jest dostępne w niskich i uczciwych cenach. Ten stosunek ceny do wydajności oferowany przez tonery Samsung nie jest łatwo znaleźć w innych.

Samsung Toner - czym są Samsung Multipacks?

Multipacki zawierają kilka tonerów Samsung w różnych kolorach. Wydajesz mniej pieniędzy na Samsung toner w multipacku niż na Samsung toner w jednym opakowaniu. Na opakowaniu znajdują się kolorowe symbole dla tonera Samsung zawartego w opakowaniu. To są, Cyan, Yellow, Magenta i Black. Multipaki są odpowiednie dla osób, które drukują w kolorze i czerni. Jeśli drukujesz głównie w kolorze czarnym, Samsung Toner Multipacks nie są opłacalne.

Toner Samsung: kompatybilny czy oryginalny?

Różnica między oryginalnym tonerem Samsung a kompatybilnym tonerem do drukarki Samsung jest trudna do rozpoznania. To, czy chcesz użyć oryginalnego tonera Samsung, czy kompatybilnego, zależy całkowicie od tego, jaki wynik druku jest dla Ciebie ważny.

Jeśli używasz go profesjonalnie, mogą istnieć minimalne różnice, ale są one trudne do wykrycia. Podczas drukowania zdjęć zalecany jest oryginalny toner Samsung. W tym przypadku zapewniona jest wyższa ochrona przed promieniowaniem UV, ale mówimy tu o bardzo dobrym stanie w perspektywie 10 do 20 lat. Jeśli nie przywiązujesz do tego wielkiej wagi, możesz używać kompatybilnych tonerów z czystym sumieniem.

Nie podejmujesz żadnego ryzyka przy zakupie kompatybilnych tonerów Prindo. Oprócz trzyletniej gwarancji, mają Państwo również prawo do zwrotu produktu w ciągu 60 dni. Co więcej, gwarancja producenta Samsunga jest nadal udzielana bez żadnych ograniczeń.

Czy mogę sam uzupełnić tonery Samsung?

Jeśli rozważa się samodzielne wypełnianie z powodów kosztowych, jest to w zasadzie możliwe również w przypadku tonerów Samsung. W praktyce jest to jednak w wielu przypadkach problematyczne. Pożądana oszczędność kosztów może szybko zmienić się w odwrotną sytuację. Samopełnianie się nie jest takie łatwe. Jeśli nie zostanie on przeprowadzony w sposób technicznie doskonały, może to prowadzić nie tylko do złego wyniku drukowania.

Możliwe jest również późniejsze uszkodzenie drukarki. W tym przypadku może to być kosztowne. Producent nie ponosi odpowiedzialności za samoistne wypełnienie i gwarancja producenta wygasa.

Jak prawidłowo utylizować mój toner Samsung?

Program produkcji drukarek Samsung został przeniesiony do HP Inc. w 2017 roku. HP Inc. prowadzi program środowiskowy STAR. Skrót STAR oznacza Samsung Takeback and Recycling Programme. Celem jest recykling tonera Samsung w oddzielnej pętli recyklingowej. Tam plastik, metal i wiele innych materiałów są oddzielone od tonerów Samsung i używane do recyklingu.

Samsung uruchomił ten program, ponieważ firma szacuje, że każdego roku toner Samsung trafia do kosza. Szacunki są tu w setkach tysięcy. Jest to o wiele za wysoka wartość dla firmy, ponieważ składniki mogą być szkodliwe dla środowiska. Profesjonalna utylizacja jest zatem absolutnie niezbędna.

Jaki toner Samsung może być poddany recyklingowi?

Program recyklingu Samsung STAR umożliwia bezpłatny recykling wszystkich kaset z tonerem Samsung.

Jak mogę wysłać puste tonery Samsung do firmy?

Na stronie internetowej programu recyklingu można wybrać różne opcje. Możliwe jest zwracanie pojedynczych tonerów Samsung, jak również większych ilości. Możesz poprosić o bezpłatny zwrot w odpowiednich materiałach zwrotnych. Aby otrzymać bezpłatny zwrot, wystarczy poprosić o etykietę zwrotną.

To samo odnosi się do materiałów zwrotnych. Wystarczy zapakować zużyty toner Samsung, nanieść etykietę i zabrać go na pocztę. Ta sama procedura obowiązuje w przypadku zwrotu wielu tonerów Samsung. Masz jednak możliwość poproszenia o dodatkowy odbiór. Wszystko można zrobić łatwo i wyraźnie na stronie internetowej.

Program recyklingu Samsunga jest odpowiedni zarówno dla użytkownika końcowego, jak i dla małych i średnich przedsiębiorstw lub dużych firm.

Użytkownik końcowy: Bezpłatna usługa recyklingu poprzez żądanie etykiety zwrotnej.

Małe i średnie przedsiębiorstwa: Zamów online pojemniki do zbiórki i skorzystaj z bezpłatnej usługi zbiórki i późniejszego recyklingu.

Duże firmy: Skorzystaj z możliwości bezpłatnego recyklingu dostosowanego do Twojej działalności.