Panasonic

Panasonic - Tusze & Tonery do drukarek

W naszym sklepie internetowym możesz otrzymać oryginalny toner Panasonic. Nasz asortyment obejmuje przystępne cenowo produkty z maksymalnie trzyletnią gwarancją. Odpowiedni dobór tonerów Panasonic jest pokazywany przez nasz system wyszukiwania po wprowadzeniu modelu drukarki.

Proszę wybrać swój model drukarki Panasonic:

proszę wybrać urządzenie
producenci
Serie
Drukarka

Panasonic Toner zamawiaj tanio w sklepie internetowym Prindo

Panasonic oferuje drukarki z technologią laserową do małych biur i biur domowych. Oprócz wolnostojących drukarek do prostych zastosowań, znajdziesz tu również profesjonalne drukarki dla firm. Urządzenia wielofunkcyjne są jednymi z najpopularniejszych modeli. Za ich pomocą można drukować, kopiować, faksować i skanować obrazy i dokumenty. Są one dostępne w postaci monochromatycznych lub kolorowych drukarek laserowych.

Toner z Panasonic

Prindo dostarcza oryginalny toner Panasonic do najbardziej popularnych drukarek laserowych i faksów producenta. Tonery Panasonic pasują optymalnie do Twojej drukarki firmy Panasonic. W zależności od modelu osiągają one średni zakres od 1500 do 4000 stron z jednym wkładem. Tonery te są odpowiednie do monochromatycznych i kolorowych drukarek laserowych. W Prindo Panasonic można uzyskać tonery w kolorze czarnym dla najbardziej popularnych modeli. Alternatywnie można zamówić kolorowy toner do kolorowych drukarek laserowych w kolorach cyjan, magenta i żółtym.

Używając drukarek laserowych oszczędzasz dużo pieniędzy na materiałach eksploatacyjnych. Tonery oferują większy zasięg niż wkłady atramentowe do drukarek atramentowych. Rzadziej wymieniasz toner i jednocześnie chronisz środowisko naturalne.

Tonery Panasonic do tej serii można zamówić w dziale wysyłki Prindo:

  • Panasonic KX
  • Panasonic DX
  • Panasonic UF
  • Panasonic Workio

Wśród najpopularniejszych drukarek serii KX znajdują się modele Panasonic MB1520, Panasonic MB2025 i Panasonic MB2170. Laserowe drukarki wielofunkcyjne przekonują wydajnym drukiem o dużym zasięgu przy korzystnych cenach druku stron. Oryginalne tonery Panasonic są bardzo kompatybilne i niezawodne w użyciu. Zastępstwo jest dziecinnie proste. Produkty te mają długą żywotność. Jeśli zdarza się, że drukuje się mniej, wysokiej jakości toner w proszku nie wysycha. W ten sposób na stałe skorzystają Państwo z tanich tonerów marki Panasonic.

Czarna kaseta z tonerem pozwala na drukowanie ostrych dokumentów tekstowych bez rozmazywania się. W zależności od modelu, można wydrukować do 4000 stron przy 5-procentowym pokryciu na formacie A4. Oryginalne tonery Panasonic mają optymalny zakres dla Twojej drukarki. Wydruki są wysokiej jakości.

W razie potrzeby można zamówić alternatywne tonery w dziale wysyłkowym Prindo. Są one kompatybilne z oryginalnymi tonerami Panasonic. Alternatywne artykuły dla Twojej drukarki zaimponują Ci wynikami drukowania w jakości producenta. Kompatybilne tonery umożliwiają drukowanie po niskich cenach za drukowanie stron. Produkty te nie są w żaden sposób gorsze od oryginałów. To są odbudowane kasety z tonerem. Prindo używa oryginalnego tonera firmy Panasonic. W razie potrzeby wymieniamy części zużywalne i napełniamy naboje wysokiej jakości proszkiem z tonerem.

Jeśli używasz kompatybilnych artykułów z oryginalną drukarką Panasonic, na dłuższą metę oszczędzisz wysokie koszty akcesoriów do drukarki. W naszym dziale wysyłkowym znajdziesz duży wybór wysokiej jakości papieru wielofunkcyjnego odpowiedniego dla Twojego urządzenia. Środowiskowo świadomi klienci polegają na papierze z recyklingu Prindo.

Zamów rolki termotransferowe do drukarek Panasonic w naszym dziale wysyłkowym

Rolki termotransferowe są częścią materiałów eksploatacyjnych w drukarkach termotransferowych, takich jak faksy Panasonic. Produkty składają się z taśmy termotransferowej, która jest podawana obok głowicy drukującej równolegle do papieru używanego do drukowania. Głowica drukująca podgrzewa taśmę termotransferową. Atrament się topi. Głowica drukująca wywiera nacisk na taśmę. W ten sposób przenosi atrament na papier.

Rolki termotransferowe Panasonic są odpowiednie do różnych faksów Panasonic. Markowe produkty zawierają dwie zamienne folie o zakresie do 105 stron na rolce. Kompatybilne rolki termotransferowe Prindo w podwójnym opakowaniu stanowią ekonomiczną alternatywę dla oryginalnych rolek termotransferowych Panasonic. Kupując je, oszczędzasz nawet do 50 procent kosztów w porównaniu z oryginalnymi produktami Panasonic. Wszystkie produkty producenta Panasonic wymienione w sklepie internetowym są natychmiast dostępne.

Kompatybilne wkłady do drukarek Panasonic zamówić tanio w sklepie internetowym Prindo

Firma Prindo oferuje wkłady atramentowe zgodne z jakością producenta do drukarek atramentowych Panasonic serii UF 342 i UF 344. Są to oryginalne wkłady atramentowe, które zostały odnowione i napełnione wysokiej jakości atramentem do drukarki. Oferują one optymalne rezultaty drukowania. Gwarancja producenta nie wygasa w przypadku zastosowania alternatywnego wkładu do drukarki. Są dostępne od Prindo w kolorze czarnym. Wkład do drukarki oferuje doskonałą jakość dla ostrych czarno-białych wydruków.