Olivetti

Olivetti - Tusze & Tonery do drukarek

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo oryginalne wkłady do drukarek Olivetti i toner. Nasz asortyment obejmuje przystępne cenowo produkty z maksymalnie trzyletnią gwarancją. Odpowiedni wybór kaset i tonerów Olivetti jest wyświetlany przez nasz system wyszukiwania po wejściu do modelu drukarki.

Proszę wybrać swój model drukarki Olivetti:

proszę wybrać urządzenie
producenci
Serie
Drukarka

Wkłady do drukarek Olivetti i toner kupić tanio w sklepie internetowym Prindo

Gama produktów włoskiego producenta Olivetti obejmuje drukarki laserowe, atramentowe i wielofunkcyjne urządzenia do użytku domowego, dla małych i dużych firm. Urządzenia te gwarantują doskonałą jakość druku przy niskich kosztach eksploatacji. Szukasz niedrogich akcesoriów do drukarki?

W sklepie internetowym Prindo można znaleźć szeroki wybór oryginalnych kaset i tonerów Olivetti do drukarek. Z tymi pójdziesz daleko w druku. Idealnie dopasowane do mechanizmu drukującego Twojego urządzenia, uzyskasz wysokiej jakości wydruki. Kompatybilne wkłady i tonery do drukarek są przystępną cenowo alternatywą. Nie są w żaden sposób gorsze od oryginałów.

Wkłady do drukarek Olivetti - oryginał zapewniający optymalne rezultaty drukowania

Dzięki usłudze wysyłkowej Prindo zamawiasz oryginalne wkłady Olivetti do drukarki atramentowej, urządzenia wielofunkcyjnego lub faksu. Oferujemy Państwu odpowiednie produkty do danej serii:

  • Olivetti Fax Lab
  • Olivetti Jet Lab
  • Olivetti job jet
  • Olivetti JP
  • Olivetti OFX

Akcesoria do drukarek tej marki charakteryzują się trwałością i wydajnością. Dzięki kasetom do drukarek Olivetti można drukować dłużej niż w przypadku porównywalnych modeli. To chroni środowisko. W ofercie Prindo znajdziecie Państwo różne oryginalne wkłady do drukarek w kolorze czarnym. Dzięki nim można uzyskać ostre jak brzytwa odbitki. Są one trwałe i trwałe.

Zamów toner Olivetti do drukarek laserowych w Prindo

Używaj oryginalnego tonera Olivetti, drukuj w sposób ekonomiczny i przyjazny dla środowiska. Dzięki produktom dostosowanym do używanego sprzętu, przy niskich kosztach druku stron i doskonałej jakości, można osiągnąć duży zasięg. Toner Olivetti do tej serii można zamówić w dziale wysyłki Prindo:

  • Olivetti d-Color
  • Olivetti d-Copia
  • Olivetti PG

W zależności od modelu, wybierz czarny toner dla urządzeń monochromatycznych. Alternatywnie lub dodatkowo można wybrać kasety z tonerem w kolorach cyjan, żółty i magenta. Produkty Olivetti tworzą wysokiej jakości wydruki, ostry jak brzytwa tekst i wyraźne, bogate kolory. Ze względu na szeroki zakres produktów, rzadko będziesz je zmieniał. Chroni to środowisko i zmniejsza koszty akcesoriów do drukarek. Aby uzyskać doskonałe rezultaty, można uzyskać od nas różne wielofunkcyjne papiery.

Kompatybilne wkłady do drukarek Olivetti do Twojej drukarki

Oryginalne wkłady Olivetti pasują do drukarki Twojego producenta. Oferują one najlepszą jakość. Alternatywnie, można użyć kompatybilnych wkładów do drukarki Prindo. Są to warianty odbudowane. Prindo rekonstruuje oryginalne wkłady do drukarek Olivetti i napełnia je wysokiej jakości atramentem. To samo odnosi się do kompatybilnych tonerów. W razie potrzeby wymieniamy zużyte części na toner i uzupełniamy je nowym, wysokiej jakości proszkiem tonera. Zalety kompatybilnych produktów: Otrzymujesz wysokiej jakości wydruki w jakości producenta w rozsądnej cenie.

W zależności od drukarki, można wybrać kompatybilne wkłady Olivetti w kolorze czarnym lub kolorowym. Te ostatnie mają trzy komory barwne dla cyjanu, żółci i magenty. Kolorowe drukarki w połączeniu z wysokiej jakości oryginalnymi kartridżami Olivetti umożliwiają uzyskanie doskonałego obrazu kolorów. Wydruki w jakości fotograficznej są niedrogie. Dzięki wydajnej dostawie atramentu można drukować wiele stron z jednego wkładu. Oprócz odbudowanych wkładów do drukarki z Prindo, można również wybrać kompatybilne wkłady z Agfy i HP, które można również kupić w dziale wysyłkowym Prindo.

Kompatybilne z oryginalnymi kasetami Olivetti tonery alternatywne Prindo są wysokiej jakości. Przekonują one dużym zasięgiem i korzystnymi cenami druku stron. Skomplikowane i wysokiej jakości wkłady renowacyjne umożliwiają drukowanie w jakości producenta. Są wydajne i tak samo wydajne jak oryginalne tonery Olivetti. W przypadku używania kompatybilnych tonerów i kaset do drukarek gwarancja producenta drukarki nie wygasa.