Konica Minolta

Konica Minolta - Tusze & Tonery do drukarek

Mamy odpowiedni oryginalny toner Konica Minolta dla Ciebie i Twojej drukarki Konica Minolta. Ponadto oferujemy Państwu bardzo wysokiej jakości i bardzo tanie alternatywy, na które otrzymają Państwo od nas 3 lata gwarancji. Wystarczy, że wybierzesz swoją drukarkę Minolta, a my pokażemy Ci odpowiedni toner dla Twojej drukarki Konica Minolta.

Proszę wybrać swój model drukarki:

proszę wybrać urządzenie
producenci
Serie
Drukarka

Jak rozpoznać oryginalny toner Konica Minolta?

Oryginalny toner do drukarek Konica Minolta można łatwo rozpoznać po hologramowej etykiecie zabezpieczającej dołączonej do produktu. Ta etykieta zawsze ma unikalny numer seryjny. Numer znajduje się w górnej części etykiety. Ponadto oryginalny toner do drukarki Konica posiada nad logo mikro-numeracje, kod QR oraz kod kreskowy umieszczony w dolnej części etykiety.

Wysokiej jakości toner Konica Minolta

Firma Konica jest znana nie tylko z najwyższej klasy drukarek Konica Minolta i ich przystępnych cen, ale także z wysokiej jakości materiałów eksploatacyjnych do drukarek Konica. Obejmuje to oczywiście toner do drukarek. Zgodnie z mottem, co dobrego jest najlepszą drukarką, jeśli wynik druku jest zły? Dlatego właśnie tonery są doskonałej jakości i gwarantują, że każda drukarka Konica Minolta zapewnia ponadprzeciętną jakość druku. Doskonały jest również długi czas działania, co zapewnia doskonały stosunek ceny do wydajności.

Toner Konica Minolta: kompatybilny czy oryginalny?

Akcesoria do drukarki Konica Minolta obiecują wysoki poziom profesjonalizmu i zadowolenia klientów. Ale oczywiście, kupując tonery do drukarki Minolta, trzeba też myśleć o ekonomii. Dlatego też toner do drukarki Konica Minolta jest dostępny nie tylko jako produkt oryginalny. W Prindo oferujemy również alternatywne rozwiązania. W ten sposób możesz nie tylko cieszyć się doskonałym rezultatem drukowania w drukarce Konica Minolta, ale także zmniejszyć swoje wydatki. W tym celu oferujemy również kompatybilne wkłady do drukarek Konica. Nie musisz iść na żadne ustępstwa w kwestii jakości.

Jak wymieniać i używać tonera w drukarkach Konica Minolta?

 1. Pociągnąć dźwignię na obudowie zewnętrznej do góry i otworzyć górną pokrywę.
 2. Następnie otwórz przednią pokrywę.
 3. Pociągnij uchwyt wkładu z drukarką do przodu i wyciągnij zużyty wkład, pociągając go do góry.
 4. Przygotuj nowy wkład do drukarki Konica Minolta.
 5. Zdjąć osłonę kleju z wkładu.
 6. Ostrożnie włóż nowy wkład do drukarki Konica Minolta i wsuń go do drukarki.
 7. Wciśnij wkład do dołu, aż usłyszysz kliknięcie na miejscu.
 8. Następnie zamknij przednią pokrywę.
 9. Następnie zamknij górną pokrywę.
 10. Naciśnij przycisk "Cancel", aby zresetować drukarkę Konica Minolta.
 11. Twoja drukarka Konica Minolta jest teraz gotowa do druku.

Czy toner do Konica Minolta może być uzupełniany przeze mnie?

Zazwyczaj toner do Konica Minolta można uzupełniać samodzielnie, gdy jest pusty. Ale do tego potrzebne są pewne rzeczy, które muszą być wcześniej zamówione, w tym wysokiej jakości atrament. Należy mieć świadomość, że samoregulacja nie jest zbyt łatwa w realizacji. Ponadto, zawsze istnieje duże ryzyko, że toner nie zostanie prawidłowo uzupełniony. Oznacza to, że uszkodzenie drukarki Minolta może nastąpić później. Słaba jakość druku może wystąpić również później. Należy również pamiętać, że jeśli toner nie zostanie prawidłowo napełniony, gwarancja producenta zostanie unieważniona.

Jak prawidłowo zutylizować toner Komnica Minolta?

Firma Konica jest bardzo mocno zaangażowana w zrównoważony rozwój i dlatego prowadzi niektóre programy zbiórki i recyklingu. Nie działają one jednak w sposób kompleksowy, lecz są ukierunkowane na konkretne rynki, konkretne kraje, a nawet wymogi prawne. Na przykład w Europie ściśle przestrzega się wytycznych UE dotyczących zbiórki i recyklingu materiałów eksploatacyjnych. Oprócz tego programu firma Konica angażuje się również w system B2C, który zapewnia bezpłatny zwrot kartridży lub tonera do drukarki Konica Minolta, a także innych materiałów eksploatacyjnych.

Które z tonerów Konica Minolta można poddać recyklingowi?

Jako klient masz możliwość wysyłania do firmy wszystkich tonerów Konica Minolta i wszystkich materiałów eksploatacyjnych do drukarek pochodzących z firmy Konica i zlecania ich recyklingu. Istnieją jednak różne procedury ich przyjmowania z powrotem.

Jak opróżnić tonery Konica Minolta można wysłać do firmy?

Jeśli posiadasz oryginalne opakowanie, możesz tam zapakować materiały eksploatacyjne do swojej drukarki Konica Minolta. Pakiet może zostać odebrany przez General Logistics System Germany. Wystarczy podać adres odbioru, swoje dane kontaktowe oraz liczbę odbieranych paczek. Można to zrobić za pomocą wiadomości e-mail, którą można wygenerować na stronie internetowej Konica.

Jeśli nie masz do dyspozycji oryginalnego opakowania, możesz zlecić firmie Konica wysłanie go do Ciebie. Odbywa się to również za pośrednictwem poczty elektronicznej na wspomnianej stronie internetowej, podając dane kontaktowe oraz liczbę skrzynek, które chcesz wysłać.
Dla prywatnie używanych drukarek Konica Minolta, np. serii PagePro lub Magicolor, istnieje osobny program zwrotny. Z tym programem, musisz poprosić o naklejkę. Za pomocą tej naklejki można bezpłatnie zwrócić materiały eksploatacyjne do drukarki Minolta.