DYMO

DYMO - Tusze & Tonery do drukarek

W naszym sklepie internetowym znajdziesz oryginalne wstążki DYMO. Nasz system wyszukiwania wyświetli odpowiedni wybór taśm DYMO po wejściu do urządzenia etykietującego.

Wybierz urządzenie do etykietowania DYMO:

proszę wybrać urządzenie
producenci
Serie
Drukarka

Kup taśmy do etykietowania DYMO w Prindo

Kalifornijska firma po raz pierwszy pojawiła się na rynku w 1958 roku jako producent tłoczeń. Dziś firma DYMO to grupa o międzynarodowym zasięgu. W latach 90. rozszerzyła swoją ofertę produktów o elektroniczne systemy znakowania. Od tego czasu są one największą wewnętrzną jednostką biznesową firmy. Drukarki etykiet Dymo imponują swoimi szerokimi możliwościami.

Oprócz zintegrowanych klawiatur, wyświetlacze LCD i różne funkcje formatowania ułatwiają obsługę. Etykieciarki, takie jak drukarka etykiet DYMO S0969000, można podłączyć bezpośrednio do komputera lub do sieci WLAN. Podobnie jak jego poprzednie modele, świeci z rozdzielczością 300 dpi.

Drukarki etykiet producenta zdobywają punkty dzięki zintegrowanym automatycznym nożom tnącym, łatwej obsłudze i wbudowanemu akumulatorowi. Do urządzenia można zamówić oryginalną taśmę z etykietami DYMO.

Zespół marzeń: Drukarka etykiet z oryginalną taśmą etykiet DYMO

Etykiety DYMO wyróżniają się trwałością i przystępną ceną. Przy niewielkim wysiłku możesz uporządkować swoje akta w biurze i w pracy. Nadają one meblom biurowym profesjonalny wygląd. Asortyment materiałów biurowych i systemów etykietujących producenta obejmuje

 • Wytłaczane etykiety
 • LT Etykiety plastikowe
 • Etykiety winylowe IND
 • D1 Trwała taśma poliestrowa o wysokiej wydajności
 • Pasy D1 o wysokiej wydajności

Oryginalna taśma do etykietowania DYMO to niezbędne akcesorium do utrzymania porządku w papierach. Większość projektów amerykańskiej firmy jest wykonana z trwałego tworzywa sztucznego. Jedną z najpopularniejszych kombinacji kolorystycznych jest czarno na białym. Alternatywnie, można wybrać taśmy znakujące:

 • Czarny na żółtym
 • Czarny na przezroczystym
 • Czerwony na białym
 • Biały na czerwonym
 • Biały na czarnym
 • Biały na niebieskim
 • Biały na zielono
 • Czarny na szarym

Inne kolory tła to fiolet, brąz i różne odcienie neonów. Oprócz klasycznej taśmy kolorowej dostępne są również wielokolorowe taśmy etykietowe. Są to między innymi białe taśmy etykietowe z kolorowym nagłówkiem:

 • Orange
 • Niebieski
 • Żółty
 • Czerwony

Indywidualne terminy i krótkie opisy można wydrukować na wysokiej jakości taśmie fontowej w ostrej jak brzytwa jakości. Szerokość etykiet wynosi od sześciu do 24 milimetrów. Podczas gdy węższe wersje produktów DYMO mogą być używane do oznaczania segregatorów lub zszywaczy, do organizacji szafek można użyć szerokich wstęg. Z ich pomocą możesz przekształcić swoją szafkę biurową w praktyczny i wydajny system sortowania.

Jeśli chcesz uzyskać czysty, wysokiej jakości wydruk, zalecamy połączenie drukarek etykiet DYMO z oryginalnymi materiałami eksploatacyjnymi producenta. Aby uzyskać najlepszą jakość, zamawiaj tylko u wyspecjalizowanych sprzedawców, takich jak Prindo.

Firma zajmuje się dystrybucją i wysyłką oryginalnych produktów, które pasują do istniejących systemów etykietowania. Integracja ta umożliwia dobre i szybkie działanie oraz bezproblemową pracę drukarek etykiet. Jeśli urządzenia zostaną wyposażone w odpowiednie taśmy do etykietowania, można korzystać z długiej żywotności.

Wysoka jakość i elastyczność stosowania etykiet DYMO

Taśmy etykietowe DYMO wyróżniają się wysoką jakością. Większość taśm znakujących to taśmy:

 • olejoodporny
 • odporny chemicznie
 • odporny na ciepło i zimno
 • wodoodporny
 • Odporny na promieniowanie UV

Znajdziesz tu również etykiety DYMO, które są odporne na działanie czynników zewnętrznych i ścieranie. Są one używane na zewnątrz lub w magazynie.

Oszczędzaj mądrze: Kup taśmę etykietującą DYMO od Prindo

Wybierz oryginalne etykiety Dymo i skorzystaj z ich długiej trwałości oraz wyrazistego, ostrego druku w kolorze czarnym lub białym. Sklep internetowy Prindo oferuje szeroką gamę taśm fontowych i atramentowych do drukarek etykiet DYMO i innych systemów etykietowania.

W naszej masce wyszukiwania można łatwo wprowadzić nazwę modelu wydruku etykiety. W ciągu kilku sekund pokażemy pasujące produkty w przejrzystej formie. Oprócz etykiet, sklep internetowy oferuje papier do drukarki, drukarki igłowe i drukarki wielofunkcyjne. Jeśli istnieje kilka modeli, otrzymacie Państwo przegląd alternatywnych rozwiązań Prindo. Oferują one Państwu jakość producenta po okazyjnej cenie.

Jak działają drukarki etykiet DYMO?

Drukarki etykiet drukują etykiety stałe lub niestandardowe na papierze lub materiałach samoprzylepnych. Pomagają one zorganizować twoje życie biurowe bez konieczności samodzielnego etykietowania. Wysokiej jakości drukarki etykiet DYMO umożliwiają błyskawiczne drukowanie trwałych i starannie oznakowanych etykiet. Można je podłączyć do komputera za pomocą interfejsu USB lub sieci WLAN.

Drukarki etykiet pracują jako drukarki etykiet termicznych lub z wykorzystaniem taśmy barwiącej. Te pierwsze wymagają dużej ilości ciepła do wytworzenia wydruku. Stosować materiał etykietowy z odporną na wysoką temperaturę warstwą wierzchnią. Ta warstwa zawiera cząsteczki atramentu. Materiał uwalnia je, gdy taśma przechodzi pod rozgrzanymi punktami na głowicy drukarki.

Bezpośredni druk termiczny etykiet jest stosowany, gdy chcesz wydrukować etykiety, które pozostają czytelne przez długi czas, ale gdzie jakość druku jest mniej ważna. W związku z tym używasz tej technologii do drukowania etykiet do wysyłki, na przykład.

Ponadto drukarki etykiet pracują z kolorową taśmą barwiącą. W zależności od producenta, jest on dostępny w różnych długościach, szerokościach i wersjach kolorystycznych. Kolor znajduje się na taśmie etykietującej. Na klasycznej czarno-białej drukarce, jest czarna. Kolory CMYK są używane na kolorowej drukarce etykiet. Gdy tylko rolka z etykietami trafi na taśmę, ogrzane wcześniej kropki przenoszą cząstki koloru.

Ciepłe obszary taśmy okazują się być miękkie i lepkie. Ułatwia to nakładanie ich na materiały etykietowe firmy DYMO. Technika ta pozwala na równomierne i szybkie drukowanie etykiet.

Jak i gdzie są używane drukarki etykiet DYMO?

Drukarki etykiet DYMO są wykorzystywane w wielu różnych zastosowaniach, które omówimy bardziej szczegółowo poniżej.

Drukowanie etykiet do wysyłki

Przede wszystkim firmy posiadające sklep internetowy potrzebują drukarek etykiet, aby szybko i sprawnie przygotować swoje towary do wysyłki. Wysokiej jakości etykiety są trwałe i łatwe do odczytania, dzięki czemu dostawa dociera do odbiorcy bez żadnych problemów.

Drukowanie instrukcji i etykiet

W przypadku produktów bez instrukcji obsługi lub opakowania zbiorczego, etykiety pomagają w dostarczeniu niezbędnych informacji. Ponieważ mogą one zastąpić materiał opakowaniowy, oferują następujące potencjały oszczędnościowe:

 • Czas
 • Koszty materiałowe
 • Miejsce w magazynie

Wydrukowane etykiety chronią chemikalia domowe przed ich niewłaściwym użyciem, a tym samym przed niebezpiecznymi wypadkami. Etykiety mogą być również wykorzystywane do identyfikacji cen lub kodów kreskowych.

Etykietowanie teczek i dokumentów w biurze

Dzięki drukarce etykiet połączonej z taśmą do etykietowania DYMO możesz uporządkować swój obszar roboczy w przejrzysty sposób. Etykiety można wykorzystywać do oznaczania folderów, plików i dokumentów. Na pierwszy rzut oka wiadomo, do której sprawy lub szafki depozytowej należą dokumenty. W magazynie dobrym pomysłem jest oznakowanie szaf na teczki, aby móc śledzić składowane produkty lub materiały.

Stosowanie etykiet w sektorze prywatnym

W gospodarstwie domowym trwałe etykiety nadają się do oznaczania np. słoików konserwowych lub pudełek do przechowywania. Alternatywnie, można oznaczyć książki swoim nazwiskiem lub stworzyć w szafie narzędziowej przejrzysty system sortowania.

Czy istnieje alternatywa dla oryginalnej taśmy do etykietowania DYMO?

W przyszłości Prindo będzie oferować niedrogie alternatywy dla oryginalnych taśm z napisami różnych producentów. Etykiety wykonane są z wysokiej jakości materiału i przekonują swoją trwałością i wysoką jakością w kolorach czarnym i białym. Zdobywają punkty dzięki dobremu stosunkowi ceny do wydajności.

Materiał eksploatacyjny jest niedrogi w zakupie. W porównaniu z oryginalnymi produktami, oznacza to imponującą oszczędność cenową. Inne zalety to standard jakości Prindo i aspekt zrównoważonego rozwoju. Aby chronić środowisko, firma sprzedaje np. papier z recyklingu z oznakowaniem ekologicznym "Błękitny Anioł". W sklepie internetowym Prindo znajdziesz oryginalne taśmy etykietowe i alternatywne produkty innych producentów, takich jak Brother.