Dell

Dell - Tusze & Tonery do drukarek

W naszym sklepie internetowym można otrzymać oryginalny toner DELL. Nasz wybór obejmuje niedrogie produkty z maksymalnie trzyletnią gwarancją. Odpowiedni dobór tonerów DELL jest pokazywany przez nasz system wyszukiwania po wprowadzeniu modelu drukarki.

Proszę wybrać swój model drukarki DELL:

proszę wybrać urządzenie
producenci
Serie
Drukarka

Dell Toner kupuj tanio w sklepie internetowym Prindo

Amerykański producent Dell oferuje szeroką gamę drukarek atramentowych lub laserowych oraz najwyższej klasy systemy wielofunkcyjne. W zależności od projektu, modele te są odpowiednie dla małych firm o małej liczbie zadań drukowania lub dla firm o dużym nakładzie pracy.

Dostępne są produkty do profesjonalnego druku kolorowego, jak również wysokiej jakości druku czarno-białego. Dell oferuje drukarki biznesowe o bardzo niskim całkowitym koszcie posiadania. Drukarki są niezawodne, wysokiej jakości i ekonomiczne w użyciu. Dzięki ich wysokiej wydajności oszczędzasz koszty druku. W celu uzyskania optymalnych rezultatów drukowania należy zamówić u Prindo oryginalne tonery i wkłady do drukarek firmy Dell.

Idealne połączenie: drukarki firmy Dell z oryginalnym tonerem Dell

Drukarki firmy Dell w połączeniu z odpowiednimi kasetami lub tonerem firmy Dell zapewniają optymalne rezultaty drukowania. W zależności od modelu otrzymasz czarny oryginalny toner do urządzeń monochromatycznych lub pasujący toner Dell do kolorowych drukarek laserowych. W Prindo zamawiasz wysokiej jakości oryginalne tonery Dell w kolorach:

 • Czarny
 • Cyjan
 • Żółty
 • Magenta

Dzięki tonerom firmy Dell można drukować wyraziste grafiki i obrazy z dużą głębią kolorów i żywymi kolorami. W zależności od modelu drukarki, można uzyskać cztery pojedyncze wkłady w kolorze czarnym, cyjan, magenta i żółtym lub jeden czarny wkład w drukarce. Większość tonerów firmy Dell ma pojemność do 3 000 wydruków z jednej kasety z tonerem. Modele profesjonalne mogą drukować do 45 000 stron.

Firma Dell oferuje innowacyjne tonery i wkłady do drukarek zapewniające optymalne wydruki. Przekonują doskonałym stosunkiem ceny do wydajności. Wydajne systemy drukowania oferują idealną wydajność w połączeniu z oryginalnym tonerem firmy Dell. W dziale sprzedaży wysyłkowej można zamówić w Prindo odpowiednie materiały eksploatacyjne, takie jak wysokiej jakości papier wielofunkcyjny.

Oryginalny toner Dell można kupić tylko u wyspecjalizowanego sprzedawcy, takiego jak Prindo. Otrzymasz produkty, które doskonale współgrają z Twoim istniejącym systemem druku. Zapewnia to najlepszą możliwą wydajność i płynne drukowanie. Użycie oryginalnych tonerów firmy Dell nie powoduje utraty gwarancji producenta. Zastosowanie gwarantuje długą żywotność drukarki.

Korzystne ceny wydruku strony z dużym zasięgiem

Kasety do drukarek i toner Dell oferują wysoką wydajność drukowania. Średnio można wydrukować do 3000 stron z jednej kasety z tonerem. Profesjonalne modele, takie jak Dell 7130cdn, drukują do 45 000 stron z jednym wkładem. Używając tonerów firmy Dell, można uzyskać wydruki najwyższej jakości. Drukarka wykonuje wydruki w wysokiej rozdzielczości. Obrazy są niesamowicie ostre. Ponadto, istnieje jasny tekst. Oryginalne tonery Dell nadają się do systemów Dell. Korzystając z nich, korzystasz z pomocy technicznej producenta.

W dziale wysyłki Prindo można zamówić oryginalne tonery Dell w dobrym stosunku ceny do wydajności. Asortyment tonerów firmy Dell jest optymalnie dostosowany. Niektóre drukarki, takie jak Dell C1765nfw, używane z tonerami L, zapewniają większą wydajność.

Kupując tonery Dell, korzystasz z korzystnych cen za drukowanie stron. Zamów odpowiednią kasetę z tonerem o rozmiarze L do modelu Dell 1355cnw. Drukuj do 2000 stron w przystępnej cenie 4,5 % za stronę. Drukuj do 1400 stron w kolorze za średnio 6,5 centa. Wydajność drukowania w drukarkach Dell jest zwiększona w przypadku stosowania wkładów o większym zasięgu. Zmniejszasz koszty druku za pomocą tonerów.

Drukarki laserowe są bardziej wydajne w porównaniu z drukarkami atramentowymi. Zamiast kartridżów do drukarek, urządzenia te posiadają tonery Dell. Wymieniasz je znacznie rzadziej niż wkłady do drukarki. Wkłady o większym zasięgu mają dużą zaletę: Drukują Państwo dwa razy więcej stron przy niższej cenie druku.

Zalety oryginalnych tonerów firmy Dell

 • bardzo wysoka jakość
 • długie zakresy
 • Gwarancja producenta drukarki pozostaje nienaruszona
 • korzystne ceny druku stron
 • kolorowe nadruki
 • zapewniają długą żywotność drukarek firmy Dell
 • wysoka wydajność ciśnieniowa
 • Dostępne wsparcie techniczne firmy Dell
 • L-Toner dostępny

Zamów tanio w Prindo Original Dell Toner wysyłka

Zamów oryginalne wkłady z tonerem i drukarki Dell od firmy Prindo, a otrzymasz najlepszą możliwą jakość wydruków w kolorze lub czarno-białych. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo odpowiednie produkty do najbardziej popularnych serii. W razie potrzeby można zamówić jednocześnie pojemniki na zużyty toner i papier do drukarki. W przypadku zakupu produktów o wartości większej niż 59 euro, zamówienie jest wolne od kosztów wysyłki.

Aby znaleźć odpowiedni toner Dell, wpisz nazwę modelu drukarki do maski wyszukiwania w naszym sklepie internetowym Prindo. System będzie przeszukiwał wszystkie dostępne produkty. Z niektórymi drukarkami możesz skorzystać z naszych alternatywnych tonerów. Są one kompatybilne z oryginalnymi kasetami z tonerem firmy Dell. Kompatybilne z urządzeniem tonery oferują wysoką jakość wydruków w jakości producenta za bardzo rozsądną cenę wydruku strony.

Ochrona środowiska w firmie Dell

Dell jest jednym z producentów, którzy zwracają uwagę na przyjazną dla środowiska produkcję swoich produktów. Firma oszczędza zasoby we wszystkich procesach, od produkcji do wysyłki artykułów. Zaawansowany system zapobiegania zanieczyszczeniom jest jednym z najważniejszych fundamentów polityki środowiskowej firmy. Recykling jest kluczową kwestią w przypadku tonerów i kaset do drukarek firmy Dell.

Zamiast wyrzucać puste wkłady do odpadów domowych, zaleca się ich zwrot do producenta lub Prindo. W tym celu oferujemy bezpłatną usługę recyklingu. Dzięki wydajnej drukarce laserowej produkujesz mniej odpadów. Firma Dell zastosowała w urządzeniach wysoce wydajne, trwałe tonery. Wymienia się je rzadziej niż wkłady do drukarek atramentowych. Prindo przetwarza puste tonery Dell w sposób przyjazny dla środowiska. Ponownie przetwarzamy tonery, aby przywrócić je na rynek jako tonery odbudowane.

Konstrukcja kasety z tonerem firmy Dell

Drukarki firmy Dell używają różnych tonerów. Drukarki laserowe zazwyczaj posiadają kasety z zespołem tonera, który zawiera toner w proszku. Pojemnik zawiera cząsteczki tonera z ujemnym ładunkiem. Podczas drukowania są one przenoszone na ładunek dodatni bębna obrazu przez zespół wywoływacza (wałek magnetyczny) i mocowane do papieru. Można wybierać spośród kompaktowych i oddzielnych jednostek tonera. Nadmiar toneru trafia do pojemnika na zużyty toner.

Toner Prindo alternatywny do oryginalnego toneru Dell Toner

Dostawa Prindo obejmuje kompatybilny toner Prindo do drukarki firmy Dell. Odbudowane tonery oferują producentowi wysokiej jakości wydruki za rozsądną cenę wydruku strony. Oryginalne tonery firmy Dell zostały zregenerowane i napełnione nowym tonerem w proszku. Nie ma to wpływu na gwarancję producenta drukarki. Kompatybilne tonery Dell przekonują doskonałym stosunkiem ceny do wydajności. Oferują one optymalny asortyment o doskonałej jakości druku. Jeśli użyjesz alternatywnego tonera Prindo, skorzystasz z doskonałych wydruków w kolorze i czerni i bieli. Kolory są intensywne i bogate w kontrasty.

Zalety kompatybilnych tonerów Prindo

 • ostre jak brzytwa teksty
 • szczelna obudowa
 • obrazy o wysokim kontraście w kolorze
 • wysoka klasa
 • prawdziwie kolorowe wydruki
 • daleki zasięg
 • bardzo korzystne ceny nadruków bocznych
 • znakomite kolory

Kompatybilne tonery Prindo są do 44% tańsze od oryginalnych produktów Prindo. Kompatybilne tonery są wysokiej jakości i wydajne. Osiągają one optymalne wydruki w jakości producenta i pozwalają zaoszczędzić sporo pieniędzy.

Prosimy wybrać model seryjny