Witamy w Prindo Magazine!

Bądź na bieżąco z naszym magazynem Prindo. Tutaj znajdziesz interesujące fakty na temat wkładów do drukarek i tonerów. Dowiesz się, jak wybierać odpowiednie materiały eksploatacyjne, jak je wymieniać i jak prawidłowo utylizować. W poradniku podpowiadamy, jak zaoszczędzić na kosztach tuszu i papieru czy znaleźć najlepszą drukarkę.

Nie jesteś pewien, czy nowa drukarka atramentowa HP jest dla Ciebie odpowiednia? Sprawdzamy najnowsze modele, aby mieć pewność, że Twoja nowa drukarka zrobi dokładnie to, czego potrzebujesz.

Nasze poradniki typu "jak to zrobić" oferują pomoc w rozwiązywaniu codziennych problemów. Dowiedz się, jak w kilku krokach skonfigurować dwustronne drukowanie oszczędzające papier lub usunąć zacięcie papieru. Aby wszystko w biurze przebiegało bez zakłóceń, w dziale "Artykuły biurowe" podkreślamy, które artykuły ułatwiają organizację. W kategorii "Aktualności" znajdą Państwo tematy, które aktualnie zaprzątają głowy naszych klientów, takie jak trend do biura bez papieru czy praca w domu.

Co to jest urzadzenie do etykietowania? - Gdzie stosowane jest urzadzenie do etykietowania? - Jakie sa najnowsze urzadzenia do znakowania?

Domowe biuro - jak pracowac efektywniej w domu - Jak stworzyc solidna przestrzen do pracy - Jak wyeliminowac czynniki rozpraszajace z dnia pracy

Usuwanie plam z flamastrów i dlugopisów - Jak usunac plamy z kredek i flamastrów - Latwe usuwanie plam

Najlepsze wskazówki, jak obnizyc koszty drukowania - Jak obnizyc koszty tuszu i tonera? - Jak obnizyc koszty druku w dluzszej perspektywie?

Dlaczego praca w domu jest oplacalna dla pracowników i firm - Bardziej efektywna praca w domu - Zmniejszona presja czasu dzieki pracy w domu

Dowiedz sie, z jakich czesci sklada sie wklad do drukarki. Jak dziala kaseta drukujaca? Jak tusz dostaje sie do glowicy drukujacej? Co moze sie zepsuc we wkladzie do drukarki?

Chron sie przed pylem z toneru. Uzywac filtra dokladnego pylu. W przewodniku dowiesz sie wszystkiego, co musisz wiedziec o drobnym pyle w druku.