W naszej ofercie znajdują się oryginalne wkłady do drukarek firmy Kodak. Ponadto, dostępne są wysokiej jakości alternatywy, które są bardzo przystępne cenowo. Oprócz wysokiej jakości, niskich cen, do tego dochodzi trzyletnia gwarancja. Zamówione wkłady do drukarek firmy Kodak lub wkłady atramentowe firmy Kodak są szybko do Państwa dyspozycji dzięki naszej 24-godzinnej dostawie ekspresowej. Po prostu wybierz swoją drukarkę Kodak i poszukaj odpowiedniego wkładu do drukarki Kodak. Nie musisz robić nic innego dla swojego zamówienia.

Proszę wybrać swój model drukarki:

proszę wybrać urządzenie
producenci
Serie
Drukarka

Kodak

Jak rozpoznać oryginalne wkłady do drukarki Kodak?

Pierwszą ważną cechą, po której można rozpoznać oryginalny wkład do drukarki Kodak, jest cena. Wkłady do drukarek firmy Kodak oraz wkłady atramentowe firmy Kodak znajdują się w wyższym przedziale cenowym. Kolejną funkcją umożliwiającą rozpoznawanie oryginalnych wkładów firmy Kodak są wyraźnie widoczne etykiety zabezpieczające. Można łatwo rozpoznać tę etykietę. Zazwyczaj kod QR dla wkładów do drukarek firmy Kodak dla różnych drukarek znajduje się również na każdym wkładzie.

Wysokiej jakości wkłady do drukarek Kodak

Kodak jest jedną z najbardziej znanych marek w dziedzinie systemów obrazowania. Od 1912 roku, kiedy to firma Kodak rozpoczęła produkcję własnych materiałów do drukarek, stale się rozwija, również pod względem jakości. Kodak zawsze był postrzegany jako firma, w której innowacje były wdrażane, również w sektorze poligraficznym. Nie na darmo jedna z najszybszych drukarek atramentowych, na przykład, pochodzi z tej firmy. Firma Kodak przywiązuje dużą wagę do osiągania jak najlepszych wyników drukowania przy użyciu swoich wkładów do drukarek Kodak. Dlatego materiały eksploatacyjne, takie jak wkłady do drukarek Kodak, wkłady atramentowe Kodak i wszystkie inne rodzaje wkładów firmy Kodak są wyjątkowo wysokiej jakości.

Czym są Multipaki Kodak?

Multipaki są zazwyczaj tańsze od zwykłych opakowań. Multipakiety firmy Kodak zawierają wkłady do drukarek firmy Kodak w różnych kolorach. Podczas zamawiania wkładów do drukarki Kodak można je łatwo rozpoznać po napisie Multipacks. Nie ma oczywiście żadnej różnicy między ilością napełniania wkładów do drukarki w multipacku a oryginalnymi wkładami do drukarki Kodak, które są sprzedawane oddzielnie. Dzięki Multipakietowi Kodak możesz również zaoszczędzić pieniądze, ponieważ są one tańsze do zdobycia, niż gdybyś kupił je indywidualnie. Ze względu na trwałość wkładów do drukarek Kodak nie ma żadnej wady w przypadku multipacku. Wkłady do drukarek firmy Kodak mogą być przechowywane przez okres do dwóch lat i dlatego zawsze masz pod ręką zamiennik, gdy wkłady do drukarek Kodak są puste.

Czym są podwójne opakowania Kodaka?

Wkłady do drukarek Kodak są również dostępne w podwójnych opakowaniach. Są one często nazywane także Twin Packs. Jak sama nazwa wskazuje, Twin Pack składa się z dwóch wkładów do drukarki Kodak. Bardzo często można otrzymać od nas podwójny pakiet wkładów do drukarki Kodak, szczególnie w kolorze czarnym, w rozsądnej cenie. Ale możliwe jest również otrzymanie wkładów do drukarki Kodak w postaci kolorowych wkładów w podwójnym opakowaniu. Nieważne, ile potrzebujesz i jakie są twoje potrzeby.

Wkłady do drukarki Kodak są kompatybilne lub oryginalne?

W przypadku wszystkich drukarek Kodak sposób ich pracy jest nieco zaskakujący, ale ze względu na filozofię firmy nie jest to zaskakujące. Marka Kodak jest najbardziej znana z doświadczenia w zakresie systemów obrazowania i druku zdjęć. Oznacza to, że wkłady do drukarek Kodak są używane wyłącznie do drukowania atramentowego. Nie oznacza to, że użytkownik nie może używać kompatybilnych wkładów do drukarki Kodak.

Jak są wymieniane i używane wkłady do drukarek Kodak?

  1. Upewnij się, że drukarka jest włączona.
  2. Podnieś tacę na drukarkę i poczekaj, aż wózek z drukarką znajdzie się we właściwej pozycji. Jest to ważne, ponieważ wkłady do drukarek Kodak znajdują się w głowicy drukującej.
  3. Ściśnij zatrzask kasety Kodak kciukiem i palcem wskazującym.
  4. Wkłady do drukarek Kodak można następnie wyjąć z głowicy drukującej.
  5. Wyjmij nowy wkład z drukarki z opakowania.
  6. Zdejmij zaślepki ochronne z wkładów do drukarki Kodak.
  7. Natychmiast włożyć do głowicy drukującej. Zapobiega to wysychaniu głowicy drukującej.
  8. Naciśnij kasetę Kodak w dół, aż usłyszysz dźwiękowe kliknięcie.
  9. Zamknij komorę drukarki i urządzenie jest gotowe do ponownego drukowania.

Czy wkłady do drukarek Kodak mogą być napełniane przez użytkownika?

Wkłady do drukarki Kodak są wyceniane w górnym segmencie. To oczywiście kusi niektórych użytkowników do rozważenia samodzielnego napełniania swoich wkładów z tuszem firmy Kodak. Jest to z pewnością możliwe, ale wiąże się z pewnym ryzykiem i zagrożeniami. Ponadto należy wspomnieć, że ze względu na konstrukcję kartridży do drukarek Kodak, samoczynne napełnianie nie jest łatwym zadaniem. Jeśli nie zostanie to zrobione prawidłowo lub nieprawidłowo, może to prowadzić nie tylko do złych wyników drukowania, ale także do uszkodzenia urządzenia. Samopełne wypełnienie i związane z tym uszkodzenia lub wady spowodują unieważnienie gwarancji producenta firmy Kodak.

Come posso smaltire correttamente le cartucce della stampante Kodak?

Kodak è molto preoccupata per la sostenibilità. La responsabilità sociale e ambientale gioca un ruolo importante nella filosofia dell'azienda. Nella tradizione Kodak, è importante offrire un'attività rispettosa dell'ambiente. Questo è un filo conduttore che attraversa l'azienda. Le persone e la natura dovrebbero essere sempre in armonia tra loro. Per questo motivo, Kodak supporta una serie di programmi di riciclaggio, tra cui il riciclaggio delle cartucce per stampanti Kodak vuote.

Quali cartucce per stampanti Kodak possono essere riciclate?

Kodak offre un programma di riciclaggio per tutti i prodotti. Questo include le cartucce per stampanti Kodak, le cartucce d'inchiostro Kodak, le cartucce Kodak nere e a colori e l'hardware Kodak.

Come posso inviare all'azienda cartucce Kodak vuote?

Il riciclaggio delle cartucce per stampanti Kodak viene effettuato attraverso il "Programma di riciclaggio delle cartucce a getto d'inchiostro Kodak". Oltre al riciclaggio, è possibile restituire anche le apparecchiature usate. Riceverete un'offerta e con essa un'etichetta di ritorno. Il partner responsabile della realizzazione di Kodak è SMASH Direct.

Quali alternative esistono per lo smaltimento delle cartucce per stampanti Kodak?

Lo smaltimento delle cartucce per stampanti Kodak con i rifiuti domestici non è consentito ed è enormemente dannoso per l'ambiente. Purtroppo questo succede sempre più spesso. Oltre a restituirli alla Kodak, può essere così facile. È possibile smaltire queste cartucce della stampante anche attraverso speciali punti di raccolta locali per rifiuti pericolosi, se possibile nella propria città o comunità.