W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo liczne produkty do sprzątania. Higiena odgrywa kluczową rolę w utrzymaniu czystości w miejscu pracy lub w domu. Do kuchni oferujemy płyn do mycia naczyń, ściereczki do czyszczenia, gąbki uniwersalne i ściereczki do herbaty. Za pomocą wilgotnych ściereczek można błyskawicznie wyczyścić powierzchnie. Istnieją specjalne bezalkoholowe wersje dla ekranów. Podczas czyszczenia należy chronić wrażliwe dłonie za pomocą jednorazowych rękawic.

 

Środki czyszczące do kuchni i łazienki

Jeśli posiadacie Państwo zmywarkę do naczyń, możemy zaopatrzyć się w wysokiej jakości tabletki do zmywarki, specjalną sól lub środek do czyszczenia maszyn firmy Somat. Odkamieniacze są praktyczne do usuwania kamienia z czajników, ekspresów do kawy i czajników do herbaty. Pozwala to zachować doskonały smak gorących napojów. Przedłuża również żywotność urządzeń kuchennych. Rolka kuchenna nadaje się do drobnych zabrudzeń, do mycia okien lub do wycierania powierzchni. Poszczególne arkusze są higieniczne. Po użyciu znikają w koszu na śmieci. Nasze worki na śmieci Secolan, które otrzymały nagrodę Błękitnego Anioła, są wykonane w 100 procentach z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu.

W łazience zapewniamy środki do czyszczenia toalet, elektryczne szczoteczki do zębów Oral-B oraz papier toaletowy. Ręczniki papierowe do osuszania rąk i chusteczki higieniczne uzupełniają asortyment. Kompleksowa oferta artykułów higienicznych, takich jak środki dezynfekcyjne, środki do dezynfekcji rąk, mydło do rąk i termometry na podczerwień, zapewnia ochronę przed zakażeniami. Znajdziesz tu również medyczne maski ustne i maski FFP2.