Telekom

Telekom - Tusze & Tonery do drukarek

W naszym sklepie internetowym możesz kupić wkłady do drukarek i tonery do urządzeń Telekom Fax. W naszej ofercie znajdują się niedrogie produkty z gwarancją do trzech lat. Nasz system wyszukiwania wyświetla odpowiedni wybór wkładów do drukarek i tonerów po wejściu do urządzenia Telekom Fax.

Wybierz swój faks Telekom:

proszę wybrać urządzenie
producenci
Serie
Dukarka

Kup niedrogie akcesoria do faksów telekomunikacyjnych firmy Prindo

Deutsche Telekom AG z siedzibą w Bonn to największa firma telekomunikacyjna w Europie. Od lat oferuje własny sprzęt biurowy, który można łatwo zintegrować z codzienną pracą biurową i ją ułatwić. W dużej liczbie tych urządzeń - telekomów i urządzeń wielofunkcyjnych opartych na technologii laserowej i atramentowej - zastosowano sprawdzone techniki druku. Charakteryzuje się wysoką wydajnością i łatwością obsługi. Pasując do modeli serii T-Fax firmy Telekom, w Prindo znajdziesz oryginalne materiały eksploatacyjne i niedrogie alternatywy.

Szybka komunikacja w biurze z T-Faxem

Komputer, drukarka i faks to standardowe wyposażenie dużych biur i firm. Pracownicy używają ich do przenoszenia ważnych dokumentów, takich jak umowy, w krótkim czasie. Drukarki Telekom T-Fax oferują połączenie funkcjonalności i elastyczności. Poszczególne urządzenia wyróżniają się szybkimi i wysokiej jakości wydrukami. Mają bogatą różnorodność funkcji. Większość faksów Telekom to zwykłe urządzenia papierowe. Technologia druku zależy od modelu.

Zalecane serie faksów tej marki to:

  • T-Fax 30
  • T-Fax 31
  • T-Fax 2

Firma telekomunikacyjna oferuje również modele MultiFax, takie jak MultiFax 500 i MultiFax 700. Do poszczególnych urządzeń z serii Telekom T-Fax potrzebne są wkłady do drukarek lub toner. Materiały eksploatacyjne są dostępne w Prindo w atrakcyjnych cenach.

Oryginalne wkłady atramentowe i tonery T-Fax, takie jak toner T-Fax 374l, imponują jakością. Tworzą czytelne i zadbane druki i kopie. Ponadto markowe towary innych znanych producentów pasują do wielu modeli z serii Telekom. Oryginalne materiały eksploatacyjne do faksów i drukarek Telekom idą w parze z wysokimi cenami zakupu. Z tego powodu koszty druku są wysokie. Aby je zredukować, zalecane są kompatybilne tonery do faksów firmy Telekom w niskiej cenie.

Niedrogie alternatywy dla wkładów i tonerów do T-Fax

Niedrogie tonery Prindo do serii T-Fax nie powodują utraty jakości. Repliki są identyczne z oryginalnymi produktami. Faksy firmy Telekom jak zwykle działają niezawodnie iz wysoką jakością z kompatybilnymi materiałami eksploatacyjnymi. Duże oszczędności cenowe nie wpływają na funkcjonalność produktów.

Tonery Prindo spełniają aktualne standardy. Zapewniają wysokiej jakości wydruki w mocnej czerni i żywych kolorach. W porównaniu do oryginalnych tonerów z serii T-Fax, oszczędność kosztów wynosi do 44 procent. Aby znaleźć odpowiednią kasetę do drukarki lub właściwy toner do Telekom Fax, zwróć uwagę na numer części kompatybilnych produktów Prindo. Jeśli odpowiada numerowi oryginału, skorzystasz z łatwej kompatybilności i jakości w okazyjnej cenie.