IBM

IBM - Tusze & Tonery do drukarek

W naszym sklepie internetowym możesz kupić oryginalne taśmy IBM. Nasz system wyszukiwania wyświetla odpowiedni wybór taśm IBM po wejściu do urządzenia etykietującego.

Wybierz swoje urządzenie do etykietowania IBM:

proszę wybrać urządzenie
producenci
Serie
Dukarka

Kup taśmę IBM od Prindo w przystępnej cenie

Amerykańska firma IBM jest jednym z czołowych światowych dostawców usług, sprzętu i oprogramowania w sektorze IT. IBM Proprinter 4202, który należy do klasy drukarek igłowych, nie wyróżnia się żadnymi awariami. Oryginalna drukarka etykiet wyróżnia się niezawodną funkcją i prostą obsługą. W przemyśle i logistyce emulacja IBM Proprinter jest używana jako drukarka termotransferowa. Aby dopasować drukarki etykiet, zamów oryginalną taśmę IBM w firmie Prindo.

Mocni razem: drukarka etykiet i taśma IBM w kolorze czarnym

Druk etykiet IBM Proprinter za pomocą solidnej drukarki termicznej imponuje dużą szybkością. Do użytku domowego, detalicznego lub przemysłowego zaleca się drukowanie:

  • znaki typu
  • Materiały plastikowe
  • Etykiety papierowe

Idealne dopasowanie folii transferowej do drukowanego materiału zapewnia wysokiej jakości i spójny obraz nadruku. Drukarki etykiet IBM oceniają zmienne ustawienie nacisku na głowicę drukującą. Druk etykiet za pomocą wysokiej jakości modeli pokazuje się zgodnie z indywidualnymi wymaganiami:

  • odporny na warunki atmosferyczne
  • odporny na chemikalia
  • trwały
  • odporny na ścieranie

Taśma IBM w oryginale iw kolorze czarnym umożliwia uzyskanie ostrych i ciemnych wydruków na powierzchniach o różnych kolorach. Drukarki etykiet IBM Proprinter Emulation sprawdzają się jako drukarki termotransferowe ze względu na ich ekonomiczną funkcję.

Druk termotransferowy jest zalecany jako długotrwałe rozwiązanie do drukowania kodów kreskowych i etykiet. Dzięki wysokiej jakości taśm, drukarki etykiet od lat kojarzone są z niezawodną funkcjonalnością. Dzięki nim możesz łatwo produkować etykiety, które można odczytać nawet przez dwa lata. Odporne na wilgoć i rozpuszczalniki polecane są do znakowania części produkcyjnych w przemyśle farmaceutycznym, chemicznym czy spożywczym. W sektorze prywatnym drukarki etykiet pomagają uporządkować kuchnię lub gabinet.

Połącz drukarki igłowe i termotransferowe IBM z wysokiej jakości taśmami, aby uzyskać wysokiej jakości i trwały wydruk. Drukarka etykiet IBM Proprinter umożliwia wydrukowanie kilku tysięcy etykiet dziennie.

Prosimy wybrać model seryjny

ibm-2000-4000-6000