W Prindo znajdziesz odpowiedni papier do swojej drukarki, kopiarki lub faksu. Oprócz klasycznego, białego papieru wielofunkcyjnego, można nabyć również kolorowy papier do kopiowania i nagrywania dźwięku, wysokiej jakości papier premium oraz zrównoważone warianty makulaturowe. Możesz kupić pojedyncze opakowania po 500 arkuszy lub ekonomiczne 5-paki w przypadku zwiększonego zapotrzebowania na papier. Papier Prindo nadaje się do stosowania w kopiarkach i drukarkach laserowych oraz faksach używających zwykłego papieru.

 

Papier, papier fotograficzny i różne etykiety 

Ponadto, zamów markowy papier do drukarki od Navigator, Xerox i HP. Do drukowania wysokiej jakości zdjęć odpowiedni jest specjalny papier fotograficzny markowych producentów, takich jak Canon, Agfa Photo, Epson i HP. Są one dostępne w różnych rozmiarach i z różnymi wykończeniami powierzchni. W ofercie znajduje się również szeroki wybór papierów specjalnych. Są to m.in. papier medyczny, papier ploterowy do drukarek wielkoformatowych, papier banerowy oraz papier termiczny do wypełniania drukarek paragonowych. W razie potrzeby wydrukuj wizytówki za pomocą AVERY Zweckform®. Rolki termiczne są dostępne dla tradycyjnych urządzeń faksowych.

Uniwersalne etykiety do drukowania na drukarkach laserowych, atramentowych i kolorowych. Etykiety adresowe i frankujące oraz etykiety mailingowe ułatwiają organizację poczty wychodzącej. Ponadto w ofercie znajdują się etykiety na nazwy, foldery, kable i etykiety ciągłe. Dodawane są etykiety okrągłe, rolki etykiet, etykiety kolorowe. Dzięki laminowaniu woreczków foliowych można zgrzewać ważne informacje, znaki informacyjne i karty klienta za pomocą laminowania na gorąco. Folie transferowe pozwalają na przenoszenie wzorów na koszulki. Jeśli używasz rzutników pisma, zamów w Prindo folie OHP do monochromatycznych lub kolorowych drukarek laserowych.