Aby efektywnie i dobrze zorganizować pracę w swoim biurze lub biurze domowym, jesteś uzależniony od różnych materiałów biurowych. Zaopatrzenie biura zawsze zależy od pracy, którą musisz wykonać. Zwłaszcza gdy przestrzeń i możliwości przechowywania są ograniczone, należy mądrze i w sposób zrównoważony wybierać materiały biurowe. W Prindo Shop znajdziesz wszystkie materiały biurowe, które są potrzebne do sprawnej pracy w biurze lub w domu, w rozsądnych cenach.

Co należy do typowych materiałów biurowych?

Istnieje wiele artykułów biurowych, które są bardzo pomocne w pracy i ułatwią ją w perspektywie średnioterminowej. Są to zarówno papier, jak i papier do kopiowania w różnych grubościach i formatach, podkładki, notatki samoprzylepne, etykiety. Ale nasi klienci mogą również kupić online specjalne produkty, takie jak niszczarki dokumentów, kalkulatory, drukarki i akcesoria komputerowe.

Co więcej, wszelkiego rodzaju systemy archiwizacji są klasycznymi materiałami biurowymi. O ile można używać teczek na większe ilości papieru i dokumentów, o tyle notatniki umożliwiają lepsze sortowanie i przechowywanie, dzięki czemu można na przykład szybciej znaleźć dokumenty klientów. Ponadto zszywacze i foldery mają znacznie bardziej kompaktowy format.

Dzięki artykułom biurowym z naszego sklepu mogą Państwo przyspieszyć różne procesy pracy, a także skorzystać z większej wydajności.
Pieczątki z danymi kontaktowymi, na przykład, eliminują konieczność ręcznego zapisywania informacji i dlatego zaliczane są do klasycznych akcesoriów biurowych, podobnie jak stemple i kleje.

Koperty i przesyłki pocztowe w różnych formatach są niezbędne w każdym biurze. W zasadzie wskazane jest, aby nie angażować się w jeden format koperty, ale zawsze mieć mały wybór gotowych elementów wysyłkowych. W naszym sklepie znajdziecie Państwo wspólne artykuły biurowe do tego celu:

 • koperty samoprzylepne, klejone i gumowane,
 • Torby z poduszką powietrzną dla wrażliwych towarów wysyłkowych
 • Taśmy pakowe w różnych grubościach i długościach
 • Etykiety do frankowania Twoich przedmiotów

Nasz serwis dla ciebie:

Artykuły te można zamówić u nas online już w małych ilościach po niskich cenach. Sprawia to, że Prindo Shop jest właściwym kontaktem również dla małych biur domowych.

Jakiego standardowego wyposażenia potrzebujesz w swoim biurze?

Wybór materiałów biurowych jest ogromny. Aby naprawdę skorzystać z wybranych pozycji, ważne jest, aby ograniczyć się do produktów, których naprawdę potrzebujesz. Istnieją pewne materiały biurowe, które są częścią standardowego wyposażenia i dlatego uważane są za niezbędne.

Papier, na przykład, jest częścią codziennych materiałów biurowych i w postaci papieru ksero, jest zwykle używany w różnych ilościach każdego dnia. Papier do drukarek jest dostępny w różnych grubościach i typach. Jeśli chcesz pracować w szczególnie zrównoważony i przyjazny dla środowiska sposób, wybierz nasz ekologiczny papier Prindo wykonany z materiałów pochodzących z recyklingu. Papieru do drukarki można używać nie tylko do pracy w drukarce. Może być również używany do rękodzieła i malarstwa. Zwłaszcza arkusze o wyższej gramaturze są praktycznym, wszechstronnym urządzeniem, które może być używane na wiele sposobów.

Wybór papieru zależy od tego, co chcesz wydrukować:

 • Prosty papier do drukarki wystarcza do drukowania dokumentów i papierów oraz do wykonywania kopii. Nie jest on tak stabilny, więc może być bez problemu wciągany przez maszyny.
 • Jeśli szukasz papieru do tworzenia i malowania, użyj specjalnego papieru. Silniejsze wersje są bardziej odpowiednie. Do rękodzieła można znaleźć w naszym sklepie papier monochromatyczny i z motywami.
 • Papier fotograficzny jest idealny do wykonywania wysokiej jakości wydruków. Jest mocniejszy i oferowany zarówno z powierzchnią matową jak i błyszczącą. Specjalna kompozycja papieru gwarantuje, że kolory zostaną pokazane w najlepszy możliwy sposób.

Integralną częścią standardowego wyposażenia biura są również systemy segregatorów, teczek wiszących, teczek, segregatorów i przekładek. Każdego dnia Twoje biuro jest wypełnione licznymi zapisami i dokumentami, które oczywiście musisz utrzymywać w bezpiecznym i czystym miejscu. Teczki z plikami pomogą Ci zorganizować dużą ilość dokumentów. Za pomocą odpowiednich zakładek można podzielić foldery i segregatory ringowe, aby szybciej identyfikować poszczególne dokumenty. Foldery dostępne w sklepie różnią się znacznie pod względem funkcjonalności. Więc są modele z:

 • Mechanizm dźwigniowy
 • Ochrona krawędzi
 • Nadmierna szerokość
 • Otwór na uchwyt
 • Szczelina oszczędzająca miejsce

W porównaniu z z zszywaczami, teczki mają decydującą zaletę: można je dowolnie rozbudowywać i zawsze zszywać dokumenty we właściwym miejscu. Po skonfigurowaniu, foldery i teczki biurkowe znacznie ułatwiają składanie dokumentów. Na dłuższą metę, unikniesz nerwowych poszukiwań.

Ważnym elementem w biurze jest niszczarka dokumentów. Dzięki niemu możesz łatwo i bezpiecznie zniszczyć dokumenty, których już nie potrzebujesz.

Odpowiednie materiały piśmienne do twojego biura

W biurze niezbędna jest również odpowiednia papeteria. Nawet jeśli dużo pracy wykonujesz elektronicznie, codziennie sporządzane są odręczne notatki. W tym celu jesteście zależni od odpowiednich przyborów do pisania.

Wybierając je, upewnij się, że pióra są poręczne i wysokiej jakości. Muszą być łatwe w użyciu i nie powinny drapać. Jeśli musisz zrobić wiele notatek ręcznie i chcesz maksymalnego komfortu, wałki żelowe są dobrym wyborem. Są wygodne w trzymaniu i płynnie przesuwają się po papierze. Najlepiej używać materiałów piśmiennych, gdzie można uzupełniać wkłady i kolory. W ten sposób chronisz środowisko, a także korzystasz z niższych wydatków na materiały biurowe.

W Prindo Shop znajdziesz duży wybór różnych artykułów papierniczych. Można je kupić pojedynczo lub w zestawie. Są to zakreślacze, finelinery, ołówki mechaniczne, kolorowe ołówki, długopisy, markery do tablic i inne przedmioty.

Tutaj, podobnie jak w przypadku naszych artykułów Prindo Green, jesteśmy zaangażowani w ochronę środowiska i chcemy zaoferować Państwu zrównoważone, przyjazne dla środowiska rozwiązania. Wybierając poszczególne kolory, możesz wybrać i zakupić materiały piśmienne zgodnie z Twoimi indywidualnymi potrzebami.

Jeśli chodzi o materiały biurowe, nie powinno zabraknąć jednego produktu, a mianowicie kawy. Dlatego rozszerzyliśmy nasze usługi dla Państwa. Oferujemy Państwu różne specjalności kawowe od różnych producentów. Czy to w formie kapsułek, strąków, całych ziaren, czy zmielonych; u nas otrzymasz swoją kawę w niskich cenach - szybko i łatwo.

Higiena w firmie

Bardzo ważnym aspektem jest higiena w firmie. Z tego powodu rozszerzyliśmy naszą ofertę i oprócz artykułów biurowych oferujemy Państwu różne produkty higieniczne. Należą do nich: Środki dezynfekujące do rąk i powierzchni, mydło do mycia rąk, środki czyszczące, papier toaletowy i inne przydatne artykuły.

Nasz serwis dla ciebie:

Jeśli chcieliby Państwo otrzymać dalsze produkty, prosimy o poinformowanie nas o tym. Znajdziemy dla Ciebie rozwiązanie.