Kawa jest popularnym napojem. Ze względu na zawartą w nim kofeinę, gorący napój daje nam niezbędnego kopa po wstaniu z łóżka, aby rozpocząć dzień. W biurze, kawa utrzymuje nas w stanie czuwania podczas ciężkich zadań. Jednocześnie napój ten zwiększa pamięć i koncentrację. To sprawia, że nasz organizm zaczyna działać na pełnych obrotach. W sklepie internetowym Prindo znajdą Państwo szeroki wybór kaw mielonych, takich jak popularna "Jacobs Krönung" czy "Dallmayr prodomo". Dzięki naszym produktom możesz cieszyć się klasyczną kawą filtrowaną o różnej intensywności palenia.

Idealny początek dnia z kawą i wodą

Do ekspresu można wsypać całe ziarna kawy lub podać Senseo praktyczne kapsułki z kawą, aby szybko się nią delektować. Można tu wybierać spośród licznych specjałów kawowych, takich jak Café Latte, Cappuccino czy Caffè Crema. Koneserzy sięgają po kapsułki Nespresso lub parzą popołudniową kawę w dzbanku do espresso "Lavazza Qualita Oro". Ci, którzy lubią mocniejszy smak, mogą delektować się mocnym espresso o pełnym aromacie Segafredo.

Woda jest dobrym wyborem w przerwach między nimi. Dostarcza komórkom pierwiastki śladowe i minerały, reguluje ważne procesy w organizmie i zwiększa wydajność. Dobrym sposobem na zwiększenie ilości wypijanej wody są bąbelki do wody Sodastream. Za pomocą tych urządzeń dodaje się dwutlenek węgla do wody z kranu. Duży wybór syropów pozwala na doprawienie napoju według własnego uznania.