Epson

Epson workforce pro

Wybierz swój model Epson WorkForce Pro, a my pokażemy Ci pasujące wkłady z atramentem.

Proszę wybrać swój model drukarki:

proszę wybrać urządzenie
producenci
Serie
Dukarka

Wkłady atramentowe do modeli Epson WorkForce Pro

Epson WorkForce Pro: Wkłady Epson WF-3720DWF

Epson WorkForce Pro WF-3720 DWF to wysoce efektywne, kompaktowe urządzenie wielofunkcyjne 4 w 1. Oferuje on funkcje drukowania, faksowania, kopiowania i skanowania. Urządzenie nadaje się do użytku w biurze domowym, jak również w małych firmach. Wielofunkcyjna drukarka atramentowa obsługuje drukowanie dwustronne. Operacja jest bardzo prosta. Elastyczne połączenia sprawiają, że jest łatwy w użyciu. Do drukarki potrzebne są cztery wkłady z atramentem.

Użytkownicy wymieniają pojedyncze wkłady oddzielnie. Oryginalna wkładka do Epson WorkForce Pro WF-3720 DWF oferuje dobry stosunek jakości do ceny. Kaseta z atramentem jest dostępna w rozmiarach Standard i XL. Seria WorkForce firmy Epson przekonuje niskimi kosztami eksploatacji, trwałymi wydrukami i wszechstronnością.

Oryginalną kasetę Epson WF-3720 lub powiązaną z nią kasetę Epson WorkForce Pro WF-3720 DWF zamawia się w firmie prindo w rozsądnej cenie. Zainteresowani znajdą również tańszy, alternatywny wkład z atramentem.

Co może zrobić drukarka Epson WorkForce WF-3720 DWF?

Modele WF-3720 DWF i WF-3725 DWF z serii Epson WorkForce to urządzenia wielofunkcyjne 4 w 1. Są one odpowiednie do skanowania, drukowania, kopiowania i faksowania. Urządzenia te są idealne do użytku w domu lub w małych biurach. Klienci używają ich z oryginalną kasetą Epson WF-3720/WF-3725. Opcjonalnie korzystają one z kompatybilnego wkładu do drukarki. Użytkownicy wymieniają kasetę z atramentem indywidualnie.

Drukarka Epson WorkForce Pro WF-3720 DWF oferuje wiele funkcji, takich jak:

 • Wi-Fi do automatycznej konfiguracji urządzenia,
 • automatyczny podajnik dokumentów 35 arkuszy,
 • Wi-Fi bezpośrednio do bezprzewodowego drukowania i
 • Zespół dupleksu do druku dwustronnego.

Dzięki dużej szybkości drukowania, urządzenie ułatwia codzienne zadania biurowe. Ekran dotykowy o przekątnej 6,8 cm usprawnia obsługę. Prędkość drukowania ISO wynosi do 20 stron na minutę w trybie czarno-białym lub 10 stron na minutę w trybie kolorowym.

Skanowanie do chmury, drukowanie wiadomości e-mail i program Epson iPrint są dostępne dla urządzeń przenośnych. Ta wielofunkcyjna drukarka jest kompatybilna z Apple AirPrint i Google Cloud Print. Aplikacje umożliwiają bezprzewodowe drukowanie za pomocą tabletu lub smartfona.

Urządzenia Epson WorkForce, takie jak WF-3720 i Epson WF-3725, przekonują ostrymi laserowo wydrukami kolorowymi i czarno-białymi, niezależnie od tego, czy chodzi o grafikę, zdjęcia czy dokumenty tekstowe. Oryginalne wkłady Epson WF-3720 są dostępne w rozmiarach Standard i XL. Te ostatnie drukują do 1100 stron w czerni i bieli lub 950 stron w kolorze.

Zalety kart Epson WorkForce Pro WF-3720 DWF:

 • dobra jakość druku
 • niskie zużycie farby drukarskiej
 • prosta obsługa za pomocą ekranu dotykowego
 • duża prędkość drukowania
 • Wkłady Epson WF-3720 wymienialne indywidualnie
 • stosowany z alternatywnym wkładem do drukarki

Jakie kartridże Epson WF-3720 są dostępne?

Innowacyjna technologia PrecisionCore firmy Epson umożliwia użytkownikom tworzenie wysokiej jakości wydruków. Zastosowano wysoko rozwinięty tusz pigmentowy Epson Original DURABrite Ultra Ink. Wraz z precyzyjną, innowacyjną głowicą drukującą, drukarka produkuje trwałe, ostre i odporne wydruki. Są odporne na wodę, zakreślacz i rozmazywanie. Kolor wkładu z tuszem Epson Original szybko schnie.

W sklepie internetowym można wybierać między oryginalnymi kasetami Epson WF-3720 w rozmiarze standardowym i XL. Są one dostępne w kolorach:

 • Czarny
 • Magenta
 • Cyjan
 • Żółty

Alternatywnie, należy użyć kompatybilnego wkładu do drukarki.

Wydajność oryginalnego wkładu z atramentem dla Epson WorkForce WF 3720 DWF

Zakup kartridża Epson WF-3720 w rozmiarze XL oferuje znaczną przewagę cenową nad kartridżem o standardowym rozmiarze. Użytkownicy drukują trzykrotnie większą ilość z kasetą XL. Klienci zyskują dodatkową korzyść cenową, kupując praktyczne multipakiety. Otrzymują cztery wkłady z tuszem w kolorach czarnym, żółtym, cyjanowym i magenta.

Alternatywne wkłady z prindo

prindo oferuje szeroką gamę alternatywnych wkładów. Są one kompatybilne z oryginalnymi wkładami atramentowymi firmy Epson.

W prindo można dostać te naboje:

 • prindo Klasyczny pojemnik z tuszem standardowy
 • kaseta drukująca prindo Classic XL
 • Prindo Classic Multipack w rozmiarze standardowym lub XL

Alternatywa prindo dla Epson WorkForce Pro WF-3720 DWF jest tańsza niż oryginalne wkłady atramentowe. Przy zakupie odpowiednich multipakietów cena za stronę spada do 1,6 centa za stronę w przypadku wydruków czarno-białych i 1,0 centa za stronę w przypadku wydruków kolorowych. Multipack XL zawiera jeden wkład z atramentem, każdy w kolorach żółtym, czarnym, cyjan i magenta. W przypadku zakupu dwóch identycznych opakowań, otrzymasz rabat w wysokości 5 procent.

Instrukcje krok po kroku dotyczące wymiany wkładu z atramentem w modelu Epson WorkForce Pro

W przypadku drukarek z serii WorkForce Pro kasety Epson WF-3720 należy wymienić w następujący sposób

 1. Jeśli zawartość kasety zbliża się do końca, drukarka powiadomi Cię o tym na pulpicie lub na wyświetlaczu. Teraz jest czas na zamówienie nowego wkładu z tuszem! Jeśli kaseta jest pusta, opcja "Kontynuuj" przeniesie Cię do następnego kroku.
 2. Opcjonalnie, naciśnij przycisk "Home" na drukarce, aby zainicjować zmianę. Wybierz Setup > Maintenance > Replace Ink Cartridge. Przycisk kolorowy potwierdza wprowadzone dane.
 3. Otwórz moduł skanera, aby wymienić wkłady z atramentem.
 4. Wyjmij kasetę z uchwytu, naciskając odpowiednią zakładkę. Pamiętaj, aby podnieść kasetę z atramentem prosto do góry.
 5. Kilka razy potrząśnij nowym wkładem z atramentem.
 6. Usuń taśmę klejącą.
 7. Aby włożyć kartridż drukujący, wciśnij go do uchwytu, aż usłyszysz jego kliknięcie na miejscu.
 8. Po zamknięciu pokrywy skanera rozpoczyna się napełnianie farbą.
 9. Wydrukuj stronę testową, aby sprawdzić, czy zmiana się powiodła.

Epson workforce pro