Epson

Epson stylus

Wybierz model pióra Epson Stylus, a my pokażemy Ci odpowiednie wkłady z atramentem.

Proszę wybrać swój model drukarki:

proszę wybrać urządzenie
producenci
Serie
Dukarka

Wkłady atramentowe do modeli Epson Stylus

Wkłady do drukarek Epson Stylus - praktyczne akcesoria do wszechstronnych urządzeń wielofunkcyjnych

W ostatnich latach firma Epson stała się jednym z najbardziej znanych producentów drukarek zarówno dla użytkowników prywatnych, jak i firm. Obecnie firma oferuje drukarki i akcesoria, takie jak atrament i toner, dla każdej potrzeby. Znajdziesz więc zarówno drukarki atramentowe, które są uważane za tanie rozwiązanie do użytku domowego, jak i drukarki laserowe, które przekonują swoją szybkością i niskimi kosztami druku, w szerokiej gamie produktów.

Jeśli szukasz urządzenia, za pomocą którego można nie tylko drukować, ale i kopiować, na przykład, seria Epson Stylus jest idealna.

Cechy i funkcje urządzeń Epson Stylus

Dzięki serii Epson Stylus znany producent urządzeń wprowadził na rynek urządzenia wielofunkcyjne, dzięki którym można uzyskać dostęp do nawet czterech różnych funkcji. Zaleta jest oczywista: nawet przy ograniczonej przestrzeni w biurze nie trzeba oszczędzać na wyposażeniu technicznym i można za pomocą jednego urządzenia faksować, drukować, kopiować i skanować.

Wszystkie modele serii Epson Stylus są drukarkami atramentowymi. Oznacza to, że korzystasz z niskiej ceny zakupu i rozsądnych kosztów druku. Aby zmniejszyć zużycie wkładów z atramentem i zdecydowanie ograniczyć koszty, firma Epson zdecydowała się na zastosowanie technologii pojedynczego atramentu. Ta innowacyjna technologia wykrywa, czy wkłady drukarki urządzenia Epson Stylus są naprawdę puste. Dopiero wtedy drukarka prosi o zmianę.

Przede wszystkim, modele wielofunkcyjne Stylus są urządzeniami podstawowymi. Aby zapewnić idealne rozwiązanie dla każdej potrzeby, firma Epson wprowadziła na rynek różne modele. Uznawany za bestsellera:

 • Epson Stylus SX130
 • Epson Stylus SX218
 • Epson Stylus SX235W
 • Epson Stylus SX420W
 • Epson Stylus SX435W

Wszystkie modele serii Epson Stylus są wymienione na liście Prindo. Odpowiednio do każdego modelu, otrzymasz od nas odpowiednie wkłady, dzięki czemu zawsze będziesz miał dostęp do niezbędnych materiałów eksploatacyjnych.

Cechy serii Epson Stylus

Urządzenia wielofunkcyjne z serii Epson Stylus oferują szeroki zakres wyposażenia, z którym należy zapewnić najlepszą możliwą opiekę, zwłaszcza w zastosowaniach prywatnych. W zależności od modelu, dostępne są następujące funkcje i szczegóły wyposażenia:

 • Druk fotograficzny dla szczególnie wymagających zadań drukowania
 • Czytnik kart do kart SD
 • Wyświetlacz ułatwiający obsługę
 • automatyczny podajnik dokumentów przy skanerze
 • zintegrowany faks
 • WLAN dla bezprzewodowego i szybkiego połączenia z siecią

Nie wszystkie funkcje są dostępne w każdym modelu tej serii. Proszę wybrać tutaj zgodnie z własnymi potrzebami. Wszystkie urządzenia wielofunkcyjne mają jednak jedną wspólną cechę: są łatwe w obsłudze i oferują bardzo wysoki poziom komfortu obsługi.

Modele z wyświetlaczem gwarantują dodatkowy komfort podczas sterowania. Oznacza to, że można wykonywać poszczególne funkcje i ustawienia bez komputera. Jest to szczególnie przydatne, jeśli chcesz po prostu skopiować poszczególne dokumenty. Drukarki Epson Stylus są oczywiście wyposażone w odpowiednie sterowniki. Ale i tutaj producent położył słynny lukier na torcie i zdecydował się na oprogramowanie OCR Abbyy FineReader.

Jakie są koszty zużycia drukarek Epson Stylus?

Jeśli flirtujesz z drukarką Epson Stylus, koszty zawsze odgrywają pewną rolę. Decydujące znaczenie mają nie tylko koszty zakupu, które w rzeczywistości nadal mieszczą się w rozsądnym przedziale dla modelu podstawowego z tej serii, ale także koszty zużycia. Rozróżniamy tu zużycie energii elektrycznej i koszty zużycia na stronę. To ostatnie oczywiście zależy od typu wkładu do drukarki.

Drukarki Epson Stylus oferują zdecydowaną przewagę pod względem kosztów wkładów atramentowych. Kolory można zmieniać indywidualnie. Poszczególne wkłady dostępne są w zestawie w specjalnej cenie. Ale można je oczywiście kupić również jako pojedyncze naboje.

Koszty druku są bardzo różne i zależą również od tego, jakich wkładów dokładnie używasz. Przeciętnie, Epson Stylus drukuje czarno-białą stronę w cenie 3,7 centa. W przypadku wydruków kolorowych należy liczyć się z dużo wyższymi kosztami. Średni koszt wynosi tu 9,1 centa. W przypadku drukarki atramentowej koszty druku są zatem bardzo niskie.

Jakie wkłady do drukarek są dostępne dla urządzeń Epson Stylus?

Koszt wkładów do drukarek w urządzeniach Epson Stylus zależy oczywiście od różnych czynników. Decydującymi czynnikami są rodzaj kartridżów, które wybierzesz, koszty wysyłki online oraz zakres cenowy oferty.

Zasadniczo istnieją trzy różne rodzaje wkładów, z których można wybierać:

 • Wkłady uzupełniające
 • Oryginalne wkłady atramentowe
 • Wkłady z atramentem pochodzące z recyklingu

Konsumenci, którzy rzadko drukują, zazwyczaj wybierają oryginalne wkłady atramentowe oferowane przez firmę Epson. Zwykle otrzymasz zestaw kartridży bezpośrednio przy zakupie drukarki, dzięki czemu będziesz mógł korzystać z niej bezpośrednio. Obietnice Epsona dają nadzieję przede wszystkim na doskonałą jakość, która jest widoczna zarówno w kolorach, jak i ich blasku. Wadą jest oczywiście wysoki koszt. Oryginalne wkłady są więc najdroższym rozwiązaniem, jakie można obecnie znaleźć na rynku.

Alternatywą są wkłady uzupełniające. Są to wkłady do drukarek do urządzeń Epson Stylus z możliwością wielokrotnego napełniania. Są one teraz oferowane dla każdego modelu z serii i kosztują tylko ułamek oryginału. Pod względem jakości, wkłady uzupełniające nie są w żaden sposób gorsze od innych obecnie. Działają one równie czysto i przynoszą podobne intensywne kolory. Zanim wkłady zostaną ponownie napełnione, są one czyszczone tak, aby można było polegać na czystym wyniku.

Istnieją również wkłady do drukarek z recyklingu. Są one oferowane przez różnych producentów. Podobnie jak w przypadku wkładów regenerowanych, są to kompatybilne wkłady atramentowe, które są oferowane w znacznie niższych cenach. Wybierając atrament, należy upewnić się, że jest on zgodny z tym, co oferuje firma Epson, tak aby nie trzeba było akceptować żadnych kompromisów w zakresie jakości druku.

Często urządzenia Epson rozpoznają, że wkłady nie są oryginalne. Nadal jednak działają one jak zwykle, a wydruki nadają się do użytku domowego bez ograniczeń.