Epson

Epson workforce

Wybierz model Epson WorkForce, a my pokażemy Ci odpowiednie wkłady z atramentem.

Proszę wybrać swój model drukarki:

proszę wybrać urządzenie
producenci
Serie
Dukarka

Wkłady atramentowe do modeli Epson WorkForce

Epson WorkForce: Wkłady do drukarek Epson WF-2630

EPSON WorkForce WF-2630 to wydajna drukarka wielofunkcyjna 4 w 1. Obsługuje on funkcje drukowania, kopiowania, skanowania i faksowania. To kompaktowe urządzenie jest odpowiednie dla użytkowników domowych lub małych biur. Rozdzielczość druku 5.760 x 1.440 dpi daje dobre rezultaty podczas drukowania zdjęć i dokumentów tekstowych.

Maszyna wykorzystuje cztery wkłady z atramentem do drukowania. W razie potrzeby użytkownicy mogą wymieniać te wkłady indywidualnie. Drukarki WorkForce firmy Epson przekonują swoim przyjaznym dla środowiska, ekonomicznym zastosowaniem. Oprócz oryginalnych kartridży Epson WF-2630 i WF-2860 nabywcy mogą otrzymać tańsze kartridże alternatywne.

Drukarka wielofunkcyjna EPSON WorkForce WF-2630 4w1

Drukarka atramentowa 4in1 WF-2630 firmy Epson oferuje te funkcje: Drukowanie, skanowanie, kopiowanie i faksowanie. Nadaje się do stosowania w małych biurach i w domu. Klienci używają urządzeń w połączeniu z kasetami Epson WF-2630 lub kompatybilnymi z nimi kasetami do drukarek. Wymieniają je indywidualnie w zależności od potrzeb. Urządzenie może być konfigurowane automatycznie przez Wi-Fi. Dzięki Wi-Fi bezpośredni użytkownicy drukują bezprzewodowo bez użycia routera.

Urządzenie posiada prosty interfejs użytkownika z praktycznym 2,2-calowym (5,6 cm) podświetlanym ekranem LCD. Oprócz automatycznego podajnika dokumentów na maks. 30 stron, urządzenie drukuje po obu stronach. Prędkość drukowania wynosi 9 str./min w czerni i bieli oraz 4,7 str./min w kolorze. Drukarka umożliwia mobilne drukowanie za pomocą poczty e-mail, skanowania do chmury i aplikacji Epson iPrint. Urządzenia te są kompatybilne z Google Cloud Print i Apple AirPrint. Pozwala to użytkownikom na bezprzewodowe drukowanie ze swojego smartfonu lub tabletu.

Urządzenia Epson WF-2630 oraz związane z nimi WF-2760 i WF-2860 firmy Epson przekonują niskimi kosztami eksploatacji. Wkłady Epson WF-2630 pochodzą z serii 16 "pióro wieczne" firmy Epson. Są one dostępne w rozmiarach Standard i XL. Te ostatnie obniżają koszty druku nawet o 25 procent. Użytkownicy wymieniają wkłady pojedynczo. Pozwala to na zaoszczędzenie dalszych kosztów.

Zalety Epson WorkForce 2650:

 • Bardzo dobra jakość druku i skanowania
 • ciche odgłosy pracy
 • niskie zużycie farby drukarskiej
 • łatwa instalacja i obsługa
 • niskie koszty nabycia
 • średnia prędkość drukowania
 • indywidualnie wymienialne wkłady Epson WF-2630
 • stosowane z kompatybilnymi wkładami

Jakie wersje wkładów Epson WF-2630 są dostępne?

Wkłady do drukarki Epson WF-2630 pochodzą z serii 16 "pióro wieczne". Oprócz oryginalnych wkładów Epson WF-2630 otrzymasz kompatybilne wkłady do drukarki.

Oryginalne wkłady są dostępne w czterech kolorach:

 • Czarny
 • Cyjan
 • Magenta
 • Żółty

Wybierasz standardowy rozmiar i kartridże w XL.

Wydajność oryginalnych wkładów do Epson WorkForce 2630

Użytkownicy drukują do 2,8 razy więcej stron przy użyciu kartridża XL niż przy użyciu zwykłego pojedynczego kartridża. Dalsze oszczędności można uzyskać poprzez zakup multipakera. Klienci otrzymują je z czterema kartridżami w rozmiarze standardowym lub XL. Opakowania zawierają po jednym naboju w każdym z kolorów: czarnym, cyjanowym, magenta i żółtym.

Jakie alternatywne wkłady są dostępne?

prindo oferuje szeroką gamę alternatywnych wkładów. Są one kompatybilne z oryginalnymi wkładami atramentowymi firmy Epson.

Możesz je dostać od prindo:

 • wkłady prindo Classic w rozmiarze standardowym
 • wkłady atramentowe prindo Classic XL
 • prindo Classic Multipack Standard
 • prindo Classic Multipack XL
 • wkłady atramentowe prindo Green XL
 • Prindo Green Multipack XL

Wkłady alternatywne Prindo oferują wysoką oszczędność kosztów w porównaniu z oryginalnymi wkładami atramentowymi. Dalsze oszczędności można osiągnąć poprzez zakup wkładów XL i odpowiednich multipakerów z czterema wkładami w kolorze czarnym, cyjan, żółtym i magenta. Wkłady do drukarki są również odpowiednie do drukarki Epson WF-2760.

Dla wyjątkowo długiego zasięgu z czystym sumieniem polecamy kasetę XL prindo Green. Wkłady te są poddawane recyklingowi i szczegółowo regenerowane. Oferują one standardową, najwyższą jakość dla świadomych ekologicznie użytkowników. Klienci kupują je taniej w multipakach.