W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo szeroki wybór skanerów. Dzięki klasycznym skanerom dokumentów z podajnikiem można szybko digitalizować teksty, grafikę i obrazy w formacie wsadowym. W podróży idealne są urządzenia mobilne, które zajmują niewiele miejsca i mieszczą się w każdej kieszeni. W przypadku oprawionych dokumentów, takich jak książki lub czasopisma, odpowiednie są niedrogie skanery płaskie. Modele o dużej głębi kolorów i rozdzielczości są odpowiednie dla fotografów. Dla handlu detalicznego oferujemy skanery kodów kreskowych jedno- i dwuwymiarowych.

Skanery dokumentów do szybkiej digitalizacji dokumentów.

Skanery nadają się do digitalizacji zdjęć, grafiki i tekstów. Czujnik odczytuje dane i konwertuje je do pliku w żądanym formacie. Popularne są skanery podajnikowe lub biurkowe o wysokiej rozdzielczości co najmniej 600 × 600 dpi. Praktyczne są urządzenia, które skanują jedno- lub dwustronne dokumenty w formacie A4 z prędkością co najmniej 30-60 stron na minutę. Obsługują luźne stosy z dużą prędkością. Umożliwia to wydajną, produktywną pracę w domu lub w biurze. Fujitsu ScanSnap iX1500" z naszego sklepu odczytuje większe dokumenty lub koperty poprzez przełączenie na skanowanie ręczne. Dzięki specjalnemu urządzeniu, skaner ułatwia przechwytywanie paragonów dla organów podatkowych.

Mobilne skanery dokumentów są alternatywą dla samodzielnych urządzeń. Dzięki drukarce Epson B11B241401 można łatwo przechwytywać i przetwarzać teksty i obrazy. Te typy skanerów mają kompaktową konstrukcję. Dzięki temu nadają się do transportu w torbie lub do schowania w szufladzie. Mogą być stosowane w sektorze prywatnym i komercyjnym. Używasz ich do sporadycznych zadań skanowania, które nie wymagają wysokiej rozdzielczości.

Skanery płaskie do skanowania książek i oprawionych dokumentów

Używaj ich do digitalizacji pojedynczych arkuszy i oprawionych dokumentów, takich jak książki, czasopisma i paszporty, których nie można zeskanować za pomocą tradycyjnego skanera dokumentów z podajnikiem. Skanery płaskie nadają się do przetwarzania tekstu, obrazów i dokumentów. W niektórych przypadkach obrabiają slajdy i negatywy. Aby ich użyć, należy umieścić oryginał na płaskiej płycie szklanej. Wysokiej jakości urządzenia posiadają praktyczny automatyczny podajnik dokumentów (ADF) oraz funkcję dupleksu.

Wysokiej jakości skaner "Canon 2995C010" przekonuje swoją prostą obsługą. W porównaniu do skanerów dokumentowych jest tańszy w cenie. Urządzenie oferuje skanowanie w wysokiej rozdzielczości z dużą, 48-bitową głębią kolorów do użytku domowego lub biurowego. Pozwala to na intensywną obróbkę zdjęć bez utraty kolorów. Skanery sieciowe polecane są dla dużych firm i biur. Urządzenie "HP ScanJet Pro 4500 fn1" z naszej oferty oferuje szybkie dwustronne skanowanie z dzienną wydajnością do 4000 stron.

Skaner kodów kreskowych do odczytu kodów kreskowych lub barowych

Do skanowania kodów kreskowych i kodów towarów i produktów potrzebny jest skaner kodów kreskowych. Skanery ręczne posiadają pole skanowania. Za pomocą podczerwieni odczytują dane zawarte na paskach (kody kreskowe). Urządzenia te są preferowane do stosowania w handlu detalicznym. Kody jednowymiarowe zawierają informacje o cenie i opisie towaru. Składają się one z kodu kreskowego i kodu EAN zawierającego 13 cyfr. Skanując za pomocą tego typu skanera, można usprawnić proces pracy, ponieważ nie ma potrzeby wpisywania cyfr. Jednocześnie są Państwo na bieżąco informowani o aktualnych stanach magazynowych.

Kody dwuwymiarowe to tzw. kody QR. Można je odczytywać za pomocą specjalnych czytników kodów kreskowych z kamerą (2-D imagery). Nadają się one do skanowania mobilnych biletów, kuponów lub portfeli cyfrowych ze smartfonów. Praktyczne są urządzenia, które w równym stopniu rejestrują kody liniowe i dwuwymiarowe. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo odpowiednie produkty firm Honeywell i Zebra.