Kup drukarkę laserową Samsung w sklepie internetowym Prindo

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo drukarki mono laserowe i mono laserowe drukarki wielofunkcyjne firmy Samsung. Drukarka Samsung, wysokiej jakości urządzenie, jest odpowiednia dla użytkowników profesjonalnych i prywatnych, którzy polegają na wydrukach w doskonałej jakości. Seria Prindo obejmuje laserową drukarkę Samsung ProXpress do wydruków czarno-białych oraz modele Samsung Xpress z funkcją all-in-one skanowania, drukowania i kopiowania w jakości monochromatycznej. Drukarki te są odpowiednie dla średnich nakładów.

Samsung
Samsung
731,03 zł
zaw. VAT, przesyłka za darmo

Samsung

Pudelka na papier
Samsung SL-SCF4500, Podajnik uniwersalny, 550 ark., 60 - 163 g/m², Plain Paper / Thin Paper / Bond / Punched / Pre-Printed / Recycled / Envelope / Label / CardStock..., A4 / A5 / A6 / Letter / Legal / Oficio / Folio / JIS B5 / ISO B5 / Executive / Statement /..., 433 mm
731,03 zł
Samsung ML-5515ND + ML-S6512A drukarka czarny
Samsung
2 644,80 zł
zaw. VAT, przesyłka za darmo

Samsung ML-5515ND + ML-S6512A drukarka czarny

Drukarka laserowa czarno-biala
Samsung ML-5515ND, Laser, 1200 x 1200 DPI, A4, 52 stron/min, Podwójne drukowanie, Dostosowany do pracy w sieci
2 644,80 zł
Zawartość
Samsung ML-5515ND + ML S6512 A intern
Samsung
Samsung
701,80 zł
zaw. VAT, przesyłka za darmo

Samsung

Pudelka na papier
Kaseta na papier
701,80 zł

Seria drukarek Samsung ProXpress w kolorze czarno-białym

ProXpress jest drukarką laserową Samsung, która drukuje wyłącznie w kolorze czarno-białym. Urządzenie imponuje dużą prędkością drukowania do 38 stron na minutę w wysokiej rozdzielczości 1200 × 1200 dpi. Drukarka laserowa Samsung jest przeznaczona do drukowania do 80.000 stron miesięcznie. W razie potrzeby można użyć drukarki do oszczędzającego papier drukowania dwustronnego. Pewnie drukuje papier i koperty.

Modele takie jak Samsung ProXpress SL-M3820ND umożliwiają mobilne drukowanie. Urządzenie posiada połączenia dla Ethernetu, USB i LAN. Algorytm bezpieczeństwa SNMPv3 zapobiega niepożądanemu dostępowi do poufnych plików. Drukarki laserowe Samsung nadają się do użytku prywatnego lub komercyjnego. Możesz drukować dokumenty do formatu A4. W Prindo możesz zamówić odpowiedni toner w kolorze czarnym z zakresem do 10.000 stron do drukarki laserowej Samsung. Kompaktowa, sześciokątna konstrukcja pozwala na oszczędność miejsca. Maksymalna pojemność papieru to 820 arkuszy. Na pierwszy wydruk urządzenia potrzebują tylko 6,5 sekundy.

Wielofunkcyjna drukarka laserowa firmy Samsung w kolorze czarno-białym

Modele Samsung Xpress są wielofunkcyjnymi drukarkami laserowymi. Oprócz niezawodnego drukowania dokumentów, drukarki laserowe Samsung oferują skanowanie, kopiowanie i faksowanie. W Prindo można zamówić urządzenie wielofunkcyjne Samsung Xpress M2675FN. Drukuje dokumenty i koperty w kolorze czarno-białym. Maszyna nadaje się do podłączenia do sieci przy niskim zużyciu energii. Przy prędkości 26 stron na minutę, prędkość drukowania jest średnia.

Modele te nie obsługują drukowania dwustronnego. Urządzenia są przeznaczone do obsługi do 12.000 stron miesięcznie. Maksymalny nakład papieru wynoszący 251 arkuszy dobrze nadaje się do druku w biurze domowym. Przetwarzają one dokumenty w formatach od DIN A6 do DIN A4. Połączenie odbywa się poprzez Ethernet i USB 2.0. Starsze modele z serii Samsung Xpress nie posiadają sieci WLAN. Drukarki przekonują dużym zasięgiem do 3.000 stron na toner. Są one energooszczędne i posiadają certyfikat Energy Star. Specjalne oprogramowanie sprawia, że drukarka laserowa Samsung nadaje się do druku mobilnego. Dzięki Easy-Printer Manager możesz mieć oko na wszystkie ważne funkcje.

Drukarka Samsung posiada oddzielną kasetę z tonerem i jednostkę obrazowania. Wymieniasz toner tylko wtedy, gdy jest pusty. Oszczędza to koszty wkładów do drukarki i jednocześnie chroni środowisko naturalne. W razie potrzeby można zamówić w Prindo kompatybilne tonery po rozsądnych cenach. Wysoka jakość druku w Samsung Xpress pochodzi z wysokiej rozdzielczości 4.800 × 600 dpi. Oznacza to, że urządzenia mogą drukować nawet drobne wydruki i cieniutkie wafle.

Jakie są szczególne cechy drukarek laserowych Samsung Xpress i ProXpress?

W Prindo znajdziesz doskonałe drukarki do drukowania czarno-białych dokumentów. Umożliwiają one uzyskanie dużych zasięgów przy niskich cenach druku stron. Wysokiej jakości urządzenia są odpowiednie dla użytkowników prywatnych i komercyjnych. Są one potężne i energooszczędne. Drukarki laserowe Samsung przekonują długim i niezawodnym użytkowaniem oraz niskimi kosztami zakupu i konserwacji. Wydruki są wysokiej jakości, ostre i precyzyjne. W sklepie internetowym Prindo można również znaleźć niedrogie materiały eksploatacyjne.