Zamów Drukarkę OKI z Prindo po niskich kosztach

W naszym sklepie internetowym można zamówić różne drukarki laserowe w OKI. Wybierasz spośród

  • Drukarki laserowe w kolorze czarno-białym
  • Kolorowe drukarki laserowe LED
  • Czarno-białe laserowe drukarki wielofunkcyjne
  • Kolorowa laserowa drukarka wielofunkcyjna

OKI oferuje nowoczesne rozwiązania w zakresie druku dla użytkowników prywatnych i komercyjnych. Wykorzystywana jest nowoczesna technologia druku laserowego. Urządzenia te są ekonomiczne i energooszczędne, oferują wysoką wydajność drukowania i są niedrogie w utrzymaniu. Odpowiednie tonery do drukarek OKI można znaleźć w Prindo. W przypadku niektórych modeli korzystają Państwo z naszej "3-letniej gwarancji na miejscu".

Jakie specjalne cechy wyróżniają drukarki OKI?

OKI oferuje nowoczesne, kompaktowe i zgrabne modele drukarek. Otrzymujesz drukarki laserowe w wersji kolorowej lub monochromatycznej. Obok drukarek LED otrzymujesz urządzenia wielofunkcyjne w wersji czarno-białej lub kolorowej. Wszystkie modele przekonują dobrą wydajnością drukowania. Wydajne drukarki laserowe posiadają toner dalekiego zasięgu. Można je zamówić ponownie w Prindo po korzystnej cenie. Drukarki przetwarzają formaty do DIN A4 lub DIN A3. Drukarki OKI są przeznaczone dla małych i średnich biur, które polegają na szybkim przetwarzaniu zadań drukowania. Praktyczne są rozwiązania wielofunkcyjne, które łączą w sobie kilka urządzeń i tym samym oferują kompaktowe rozwiązanie.

Oferta drukarek OKI w Prindo

Drukarki OKI pochodzą z japońskiej firmy OKI Electric Industry Co. Ltd. Firma z Tokio wprowadziła na rynek pierwsze elektryczne maszyny do pisania i drukarki igłowe w latach 80. i 90. ubiegłego wieku. Obecnie producent jest jednym z wiodących dostawców drukarek matrycowych i laserowych. W sklepie internetowym Prindo znajdziesz wysokiej jakości kolorowe drukarki laserowe i monochromatyczne drukarki laserowe, które efektywnie i oszczędnie wykonują wszystkie nadchodzące zadania drukowania. Systemy wielofunkcyjne w wersji czarno-białej lub kolorowej oferują więcej funkcji. W zależności od modelu, urządzenia przetwarzają formaty w DIN A4 i DIN A3. Systemy all-in-one umożliwiają drukowanie, skanowanie, faksowanie i kopiowanie w jednym urządzeniu.

Kolorowa drukarka laserowa OKI

Te drukarki OKI mają toner w kolorach: cyjan, magenta, żółty i czarny. Przekonują korzystnymi kosztami zakupu i utrzymania. Wydajne drukarki kolorowe oferują wysokie prędkości drukowania, bardzo dobrą rozdzielczość i doskonałą jakość. Imponują nowoczesnym wzornictwem i kompaktowymi wymiarami. Urządzenia te umożliwiają dużą elastyczność mediów. Za pomocą modeli takich jak OKI C712dn można drukować dokumenty w formacie A6 lub banery o długości do 1,3 metra. Można również drukować na kartonie.

Tonery o wysokiej rozdzielczości umożliwiają uzyskanie doskonałej jakości druku. Nowoczesne systemy bezpieczeństwa zapobiegają nieautoryzowanemu dostępowi do Twoich danych. Technologia LED o długiej żywotności jest energooszczędna. W Prindo znajdziesz modele z serii OKI C500 do C800. W naszym sklepie internetowym można zamówić odpowiednie, wysokiej jakości tonery. Modele z serii C500 do C700 są kolorowymi drukarkami laserowymi, które przetwarzają formaty do DIN A4. Są one przeznaczone do druku średnich nakładów do 6000 stron miesięcznie. Prędkość drukowania wynosi do 36 stron czarno-białych na minutę. Urządzenia te, o pojemności do 1690 arkuszy, oferują dużą pojemność papieru.

Wysokiej jakości drukarki OKI z najnowszej serii mają rozdzielczość do 1200 dpi. Urządzenia wykorzystują cztery diody LED, aby umożliwić wysokiej jakości kolorowe wydruki. Drukarki LED firmy OKI obsługują wydruki mobilne i są kompatybilne z siecią. Modele z serii zaczynającej się od formatu druku OKI C800 aż do DIN A3. W przypadku stron w formacie DIN A4 prędkość drukowania wynosi do 36 stron na minutę. 14 stron może być w tym czasie wydrukowanych w formacie DIN A3.

Zamów monochromatyczną drukarkę laserową OKI od Prindo

W Prindo znajdziesz czarno-białe drukarki laserowe OKI z serii OKI B400 i B700, monochromatyczne drukarki laserowe, za pomocą których możesz przetwarzać formaty do DIN A4. Oferują one wysoką przepustowość przy prędkości druku do 47 stron na minutę. Maksymalna pojemność papieru w takich modelach jak OKI B721dn wynosi 3 160 arkuszy. Maksymalna rozdzielczość druku w drukarkach OKI wynosi od 600 × 600 dpi do 1200 × 1200 dpi. Drukarki OKI są idealne dla małych grup roboczych, które nie potrzebują kolorowych wydruków. Drukarki monochromatyczne wyposażone są w interfejs USB i Ethernet. WLAN nie jest obsługiwany przez te modele.

Zamów kolorową wielofunkcyjną drukarkę laserową w sklepie internetowym

W Prindo możesz zamówić różne wielofunkcyjne drukarki laserowe do kolorowych wydruków z serii OKI MC300 i OKI MC500, które są odpowiednie do drukowania, skanowania, kopiowania i faksowania. Rozwiązania typu "wszystko w jednym" osiągają dobre prędkości drukowania do 35 stron na minutę. Modele takie jak OKI MC563dn mają wysoką rozdzielczość kolorów 1.200 dpi.

Pojemność papieru wynosząca 1.410 sztuk obiecuje niskie koszty utrzymania. Za pomocą drukarki OKI możesz wydrukować do 60 000 stron miesięcznie. Toner wystarcza na wykonanie do 7000 czarno-białych lub 6000 kolorowych wydruków. Drukarki współpracują z sieciami WLAN, USB i Ethernet.

Monochromatyczna wielofunkcyjna drukarka laserowa firmy OKI

Oprócz drukarek wielofunkcyjnych do kolorowych wydruków OKI sprzedaje również modele monochromatyczne. Przekonują dużą prędkością drukowania, długą żywotnością i niskimi kosztami nadruku. Urządzenia te łączą w sobie drukarkę, skaner i kopiarkę. Warianty takie jak OKI MB472dnw z serii MB mają wysoką rozdzielczość druku 1.200 × 1.200 dpi. Urządzenia te umożliwiają szybkie drukowanie do 33 stron na minutę.

Maksymalne wykorzystanie mocy produkcyjnych wynosi 60.000 stron miesięcznie. Drukarki OKI oferują bezpieczne środowisko drukowania i nowoczesne możliwości połączeń, takie jak LAN, Ethernet i WLAN. Przetwarzają one formaty DIN A4, DIN A5 i DIN A6.