Zamów drukarki Lexmark w sklepie internetowym Prindo

W naszym sklepie internetowym można znaleźć szeroką gamę wysokiej jakości drukarek Lexmark z funkcją laserową. Do wyboru są czarno-białe drukarki laserowe serii B i T, czarno-białe laserowe drukarki wielofunkcyjne serii MB, kolorowe drukarki laserowe serii C oraz kolorowe laserowe drukarki wielofunkcyjne serii MC. Pasujący oryginalny toner do drukarek laserowych Lexmark można znaleźć w Prindo.

Drukarki laserowe Lexmark do zastosowań o wysokiej wydajności

Drukarki laserowe firmy Lexmark są tak skonstruowane, aby zapewnić ich trwałość. Producent udziela gwarancji na wszystkie urządzenia na okres do czterech lat. Wszystkie drukarki są dostarczane z tonerem na co najmniej 1000 arkuszy. Drukarki laserowe są dostępne jako monochromatyczne lub kolorowe drukarki laserowe. Nadają się one wyłącznie do drukowania dokumentów, obrazów, grafik, kopert i etykiet. Jeśli chcesz mieć więcej funkcji, wybierz drukarki wielofunkcyjne. Łączą one w sobie drukarkę, skaner, kopiarkę i faks.

Lexmark CS921de drukarka
Lexmark
7 319,73 zł
zaw. VAT, przesyłka za darmo

Lexmark CS921de drukarka

Drukarka laserowa kolorowa
Lexmark CS921de, Laser, Kolor, 1200 x 1200 DPI, A3, 35 stron/min, Podwójne drukowanie
7 319,73 zł
Lexmark MX421ade drukarka
Lexmark
2 049,52 zł
zaw. VAT, przesyłka za darmo

Lexmark MX421ade drukarka

Drukarka wielofunkcyjna
Lexmark MX421ade, Laser, Drukowanie mono, 1200 x 1200 DPI, A4, Bezpośrednie drukowanie, Czarny, Biały
2 049,52 zł
Lexmark MB2236i drukarka
Lexmark
1 323,41 zł
zaw. VAT, przesyłka za darmo
1 323,41 zł

Jakie są mocne strony drukarek Lexmark?

Drukarki Lexmark oferują szereg korzyści:

 • Drukarki monochromatyczne i kolorowe
 • Systemy wielofunkcyjne z drukarką, skanerem, faksem i kopiarką
 • Drukarki laserowe są ekonomiczne, trwałe i wytrzymałe
 • umożliwiać indywidualne rozwiązania w zakresie nakładu druku
 • Tonery mają duży zasięg
 • energooszczędne przetwarzanie
 • Druk dwustronny zintegrowany
 • mają wysokie rozdzielczości
 • obsługiwać różne formaty
 • wysokie prędkości drukowania
 • są oszczędzające miejsce
 • oferują wysoki poziom bezpieczeństwa
 • powodują niskie koszty druku
 • oferują nowoczesne funkcje optymalizujące przepływy pracy

Monochromatyczna drukarka laserowa serii B

W Prindo możesz otrzymać następujące monochromatyczne drukarki laserowe serii B:

 • Lexmark B2236dw
 • Lexmark B2650dw
 • Lexmark B2442dw
 • Lexmark B2546dw

Monochromatyczne drukarki laserowe, takie jak Lexmark B2236dw z naszego sklepu internetowego, przekonują dzięki funkcji druku dwustronnego i szybkości drukowania do 34 stron na minutę. Urządzenie drukuje dokumenty przypinane ostro w czerni i bieli oraz współpracuje z siecią WLAN. 256 MB pamięci RAM i dwurdzeniowy procesor 1-GHz zapewniają bardzo dobrą wydajność. Zalecana miesięczna objętość strony wynosi od 250 do 2500 stron. Używając oryginalnego tonera firmy Lexmark do drukarek laserowych, można uzyskać zakres do 6000 stron. Jest to idealne rozwiązanie dla małych grup projektowych do czterech osób. Pojemność wejściowa 251 arkuszy zapewnia płynny przebieg pracy.

Drukarka Lexmark B2650dw jest znacznie szybsza, a drukarka laserowa zapewnia doskonałe wydruki czarno-białe z prędkością do 47 stron na minutę. Wybieraj rozmiary do DIN A6. Uniwersalny podajnik arkuszy pozwala na drukowanie mniejszych kopert i nośników. Firma Lexmark otrzymała certyfikat ENERGY STAR 2.0 za niskie zużycie energii przez te urządzenia. Urządzenia te oferują wysokie bezpieczeństwo przed nieautoryzowanym dostępem. Po zarejestrowaniu się użytkownik otrzymuje do czterech lat gwarancji na drukarkę Lexmark.

Drukarka czarno-biała Lexmark serii T

Wśród drukarek Lexmark T-Series znajduje się drukarka Lexmark T652dtn w Prindo. Ta monochromatyczna drukarka laserowa jest jeszcze bardziej wydajna niż modele serii B. Urządzenie jest dostarczane z prędkością drukowania do 48 stron na minutę. Drukarka Lexmark z funkcją drukowania dwustronnego nadaje się do profesjonalnego stosowania w biurach i firmach typu open-plan. Zalecana miesięczna objętość stron wynosi od 3.000 do 30.000 stron.

Drukarka laserowa jest kompatybilna z siecią. Oferuje on kompleksowe zabezpieczenie przed dostępem z zewnątrz. Lexmark zapewnia bezpieczeństwo sieci za pomocą SNMPv3, IPSec i 802.1x. Drukarki laserowe Lexmark 1200 x 1200 dpi oferują wysoką jakość druku z technologią powiększania pikseli i automatyczną regulacją jasności. Drukarki laserowe automatycznie dostosowują prędkość drukowania. Zapewniają one szybki druk profesjonalnych dokumentów. Standardowa pojemność wejściowa wynosi 1.200 arkuszy. Obsługują one szeroki zakres formatów i typów mediów.

Drukarki wielofunkcyjne Lexmark MB Series B/W

Oprócz standardowej drukarki laserowej firma Lexmark oferuje drukarki, które wykonują funkcje takie jak kopiowanie, skanowanie i faksowanie. Modele takie jak Lexmark MB2236adw wykorzystują laser monochromatyczny. Osiągają one prędkość druku do 34 stron na minutę. Skanują do 23 stron na minutę. Drukarki Lexmark są odpowiednie dla małych firm, które przetwarzają od 250 do 2500 stron miesięcznie za pomocą drukarki Lexmark. W porównaniu z kolorowymi drukarkami wielofunkcyjnymi, są one tańsze w zakupie. Toner oferuje duży zasięg do 6.000 arkuszy.

Kolorowe drukarki laserowe serii C firmy Lexmark

Drukuj w kolorze za pomocą kolorowych drukarek laserowych Lexmark. Drukarki Lexmark są wyposażone w cyjan, magenta, żółty i czarny toner. W Prindo znajdziesz takie modele, jak Lexmark C2535dw, o prędkości drukowania 33 arkuszy na minutę i zintegrowanym druku dwustronnym. Urządzenia te są odpowiednie dla profesjonalnych użytkowników, którzy drukują od 1500 do 1500 stron miesięcznie. Przekonują one rozdzielczością druku 1200 × 1200 dpi przy jakości kolorów 4.800-CQ.

Niedrogie kolorowe drukarki laserowe, takie jak Lexmark C3326dw, działają w rozdzielczości 600 × 600 dpi. Różne narzędzia pozwalają na oszczędność tonera. W przypadku błyskotliwych wydruków kolorowych drukarki Lexmark są wyposażone w kalibrację PANTONE® , specjalną technologię Lexmark do wymiany kolorów i wbudowane strony próbne kolorów. System ekspozycji jest trwały. System podawania papieru i stalowa rama są solidne, aby zapewnić długą żywotność drukarek Lexmark. Urządzenia są bezpieczne, energooszczędne. W wyposażeniu znajdują się nowoczesne punkty przyłączeniowe.

Kolorowa drukarka laserowa Lexmark MC Series Multifunction Printer

Urządzenia takie jak drukarka wielofunkcyjna Lexmark MC3326adwe drukują do 24 stron na minutę. Te drukarki Lexmark pracują z kolorowym laserem. Zalecana miesięczna objętość strony wynosi od 600 do 2500 stron. Urządzenia te są trwałe. Producent udziela gwarancji na okres do czterech lat od daty rejestracji. Małe drukarki Lexmark pasują prawie wszędzie. Są one ciche, energooszczędne i oferują różne funkcje bezpieczeństwa. Drukarki Lexmark zapewniają doskonałe wydruki kolorowe i wysokiej jakości wydruki czarno-białe. Za pomocą jednego tonera wytwarzają do 2500 kolorowych wydruków i 3000 czarno-białych stron.

Niektóre z ważnych cech obejmują:

 • Drukuj
 • Kopia
 • Skanowanie
 • Fax

Połączenie odbywa się poprzez USB, WLAN i LAN.

Model MC2535adwe firmy Lexmark, który można również zamówić w firmie Prindo, oferuje jeszcze lepszą wydajność. Drukarka Lexmark może wydrukować do 33 stron w ciągu jednej minuty. Drukarka wielofunkcyjna w kolorze jest odpowiednia dla firm, które przetwarzają od 1500 do 1500 stron miesięcznie. Kalibracja PANTONE® i wbudowane kolorowe strony próbne umożliwiają profesjonalny druk kolorowy.

Różne narzędzia oferują możliwość indywidualnego dopasowania koloru, jak również oszczędność tonera. Funkcje wielodotykowe upraszczają obsługę urządzeń integrujących faks, skaner, kopiarkę i drukarkę z funkcją drukowania dwustronnego. Funkcje zarządzania energią i pakiet zabezpieczeń typu "wszystko w jednym" sprawiają, że drukarka wielofunkcyjna Lexmark jest idealnym partnerem dla profesjonalnych agencji i biur.