Drukarka wielofunkcyjna HP, drukarka atramentowa czy fotograficzna?

To, jaki typ drukarki HP wybierzesz, zależy od nawyków użytkownika. Drukarki laserowe i wielofunkcyjne są szczególnie popularne w biurze. Jeśli masz mniejsze biuro z mniejszą ilością wydruków, może wystarczyć Ci drukarka atramentowa. Drukarkę HP można zakupić jako kolorową drukarkę laserową lub czarno-białą.

Szczególnie do drukowania dokumentów idealnie nadają się drukarki HP, które nie drukują w kolorze. Urządzenia te zazwyczaj charakteryzują się większą liczbą stron na minutę, które można wydrukować. Jest to również istotna zaleta, szczególnie w przypadku korzystania z biura. Ogólnie rzecz biorąc, drukarki HP z serii Enterprise pozwalają na drukowanie na większej liczbie różnych formatów.

Jeśli, na przykład, chcesz samemu tworzyć i drukować broszury, ulotki lub pocztówki do celów reklamowych, możesz znacznie skorzystać z innych formatów oprócz A4. Jeśli chcesz kupić nową drukarkę HP, nawet jako klient prywatny, najlepiej jest zwrócić uwagę na wybór formatu. Odgrywa to ważną rolę na przykład w przypadku drukarki HP do zdjęć. W końcu wydrukowane zdjęcia powinny również zmieścić się w ramkach na zdjęciach.