Brother drukarki do domu czy do pracy?

Japońska firma Brother jest jedną z najbardziej znanych firm na świecie, jeśli chodzi o drukarki i skanery. Szczególnie w Niemczech brat drukarnia cieszy się dużą renomą. Portfolio Brata Niemiec jest bardzo zróżnicowane. W ofercie znajdują się drukarki laserowe, atramentowe, wielofunkcyjne, drukarki etykiet, a nawet przenośne drukarki firmy Brother. Drukarki mobilne są specjalnie zaprojektowane dla profesjonalistów, którzy muszą dystrybuować ważne dokumenty bezpośrednio do klientów podczas spotkań z klientami. Czy to drukarki etykiet, czy też kompletne drukarki DIN A4 - w ostatnich latach Brother znacznie rozszerzył swoją działalność w tym zakresie.

Drukarki przenośne są przeznaczone do pracy, choć z drukarek etykiet mogą korzystać również prywatne gospodarstwa domowe. Chcesz oznaczyć puszki kuchenne? Czy planujesz posortować szafę narzędziową? Z drukarką etykiet od Brother to też nie jest problem. Zakres zastosowań jest wszechstronny. Ale Brother oferuje również zwykłe drukarki, które są sprzedawane jako drukarki atramentowe lub laserowe - jako drukarki kolorowe lub jako drukarki czarno-białe. Drukarki Brother mogą być zakupione jako proste rozwiązania do użytku domowego, ale Brother oferuje również szeroką gamę biznesowych drukarek wielofunkcyjnych. Więc Drukarze Brother są gotowi na oba!

Brother drukarka wielofunkcyjna, drukarka laserowa czy drukarka etykiet?

Wybór właściwej drukarki musi być dobrze dobrany. Drukarki etykiet mają bardzo szczególny obszar zastosowań. Drukarki etykiet są małymi drukarkami sprzedawanymi przez Brother jako drukarki mobilne. Jeśli chcesz etykietować rzeczy, drukarka etykiet jest w porządku! Drukarki wielofunkcyjne są sprzedawane przez firmę Brother jako drukarki laserowe lub atramentowe i są przeznaczone głównie dla firm lub biur. Drukarki wielofunkcyjne Brother często potrafią skanować, kopiować, drukować i faksować. Ta różnorodność funkcji jest rzadko wykorzystywana przez osoby prywatne - ale częściej w firmach.

Drukarki laserowe Brother są często nieco większe niż w przypadku zamówienia drukarki atramentowej. Wynika to z konstrukcji drukarek laserowych Brother, ponieważ tonery są często większe niż w przypadku zakupu baterii kaset z atramentem. Drukarki laserowe Brother są idealne do druku czarno-białego, natomiast drukarki atramentowe Brother są bardzo dobre do druku kolorowego, np. zdjęć.

Jaki jest twój wolumen druku?

Zdefiniuj swój wolumen druku, a znajdziesz odpowiednią drukarkę w Brother. Doradca Brother ds. produktu zapyta Cię na stronie głównej, ile stron na minutę chcesz wydrukować. Im wyższa jest ta wartość, tym większe jest prawdopodobieństwo korzystania z drukarki wielofunkcyjnej. 20 do 30 stron na minutę jest często wystarczające dla prywatnych gospodarstw domowych. Jeśli chcesz drukować więcej stron na minutę, powinieneś wybrać wysokiej jakości drukarkę wielofunkcyjną. Drukarki Brother mogą pokryć każdą kategorię, więc możesz wybrać, czego potrzebujesz. Jednak przed zakupem zawsze należy zadać sobie pytanie, ile stron na minutę naprawdę chcesz wydrukować.

Jakość druku i wydajność drukowania

W branży Brother oznacza bardzo wysoką jakość. Zwłaszcza w przypadku czarno-białych nadruków prawie nie ma producenta, który potrafiłby trzymać świecę do brata. Drukarki mono laserowe i drukarki atramentowe SW charakteryzują się bardzo wysoką jakością druku. Dla wydruków czarno-białych często wystarcza 300 dpi, ale producent oferuje drukarki Brother, które mają nawet do 4 800 dpi.
Jeśli szukasz bardzo dobrej drukarki Bracie, to powinieneś przyjrzeć się rozdzielczości i szybkości drukowania. Im wyższe są te wartości, tym bardziej wydajna jest drukarka Brother!