W naszym sklepie internetowym znajduje się bogaty asortyment materiałów eksploatacyjnych do drukarek. Popularne są filtry dokładnego oczyszczania Clean Office, które zmniejszają narażenie na działanie drobnego pyłu, lotnych związków węgla, ozonu, toluenu i benzenu. Dostępne są również części zamienne do drukarki, takie jak moduł dupleksu. Umożliwia to drukowanie dwustronne bez konieczności ręcznej interwencji. Kasety na papier zwiększają pojemność podawania papieru. Oznacza to, że przy dużych nakładach zawsze jest pod ręką wystarczająca ilość papieru do drukarki.

Do czego służy filtr dokładny?

Filtry dokładne nadają się do drukarek laserowych, faksów z tonerem i kopiarek. Podłącza się je do wylotu powietrza, aby filtrować drobne cząsteczki kurzu. Szczególnie w małych biurach lub w biurach domowych korzystanie z tych urządzeń prowadzi do wysokiego poziomu zanieczyszczenia drobnym pyłem. Niefiltrowane, szkodliwe substancje dostają się przez drogi oddechowe do krwiobiegu i narządów. Dochodzi do:

  • Alergie
  • pogorszenie czynności płuc
  • przewlekłe zapalenie oskrzeli
  • Zapalenie skóry i oczu
  • Choroby serca i układu naczyniowego
  • nowotwory, choroby serca i płuc

Zaopatrzenie w filtry dokładnego oczyszczania umożliwia uzyskanie dobrego klimatu w pomieszczeniach, wolnego od szkodliwych substancji. Dobre filtry pracują w głębi. Odsiewają one najmniejsze cząsteczki. Wskaźnik wymiany pozwala dokładnie określić, kiedy konieczna jest wymiana. Filtry dokładne wystarczają średnio na jeden rok lub na 80 000 stron.

Filtry przeciwzapachowe i przeciwpyłowe zapewniają ochronę przed drobnym pyłem, jak również przed lotnymi związkami węgla, ozonem, toluenem i benzenem. Akcesoria do drukarek redukują nieprzyjemny zapach spowodowany aromatami wydzielanymi przez drukarkę laserową. Jednocześnie zapobiegają wysuszeniu i podrażnieniu dróg oddechowych. W zależności od obciążenia drukiem wystarczają one na 6 do 12 miesięcy.

Stały atrament Xerox do ColorCubes

Tusz stały jest szczególnie odpowiedni dla ColorCubes firmy Xerox. ColorStix zapewnia wysoką niezawodność drukowania oraz optymalną jakość. Materiały eksploatacyjne do drukarek umożliwiają uzyskanie żywych wydruków w doskonałych kolorach na różnych nośnikach. Wkłady atramentowe wytwarzają do 90 procent mniej odpadów.

Dlaczego potrzebujesz jednostki dupleksowej?

Jednostki dupleksu są przystosowane do automatycznego drukowania dwustronnego. Korzystając z materiałów eksploatacyjnych drukarki, można uniknąć ręcznego obracania strony. Drukując po obu stronach, oszczędzasz czas i zasoby. Elementy te są dostępne jako akcesoria opcjonalne. Moduł HP Duplex umożliwia drukowanie małych formatów, takich jak pocztówki i zdjęcia.

Kasety na papier zapewniające większy zapas papieru

W Prindo znajdziesz szeroki wybór kaset na papier do różnych urządzeń i producentów. Umożliwiają one podawanie papieru w ilości od 250 do 500 arkuszy (wielkość paczki papieru do drukarki). Akcesoria te są używane, gdy zwykła kaseta na papier nie wystarcza do codziennych zadań. Dzięki akcesoriom do drukarki zwiększasz możliwości podawania papieru, ograniczając do minimum konieczność ręcznej interwencji. Obsłużysz większe ilości wydruków bez konieczności częstego uzupełniania papieru w drukarce.

Rolki termotransferowe do urządzeń faksowych

Urządzenia wykorzystujące proces termotransferu wymagają specjalnych rolek termotransferowych. Są to folie powlekane. Rolki składają się z dwóch części. Składają się one z rolki podającej i odbierającej. Aby nanieść atrament, urządzenie podgrzewa pod kontrolą komputera obszary, które mają być zadrukowane. Tusz topi się w odpowiednim miejscu na folii. Jest odporny na dokumenty. Rolki są stosowane w faksach, jak również w druku etykiet, kodów kreskowych i metek. Zapas rolek termotransferowych zapewnia sprawne funkcjonowanie firmy.