Canon

Canon pixma tr

Wybierz swój model Canon PIXMA TR, a my pokażemy Ci kasety z tuszem i tonerem, które pasują.

Proszę wybrać swój model drukarki:

proszę wybrać urządzenie
producenci
Serie
Dukarka

Wkłady atramentowe do modeli Canon PIXMA TR

Wkłady do Canon PIXMA TR8550

Drukarka PIXMA TR 8550 firmy Canon to system 4-1. To kompaktowe urządzenie nadaje się do użytku prywatnego i domowego. Oferuje on drukowanie zdjęć i dokumentów oraz jest wyposażony w łączność WLAN i LAN. Dzięki obsłudze dotykowej, która jest podobna do smartfona, drukarka jest jednym z najpopularniejszych modeli na rynku. Drukarka ma kompaktową konstrukcję pudełka. Canon PIXMA TR8550 to nowy flagowy model firmy. Wydany w 2017 roku, zastępuje PIXMA MX925.

Seria Canon PIXMA TR w centrum uwagi

Dzięki drukarce Canon PIXMA TR8550 zapowiada się nowa seria drukarek. Został ochrzczony przez Canona imieniem TR. TR 8550 pracuje z nową serią wkładów PGI-580, która jest dostępna w rozmiarach normalnych, XL i XXL. W skład serii TR drukarki PIXMA wchodzą następujące urządzenia:

  • Canon PIXMA TR 150
  • Canon PIXMA TR4550
  • Canon PIXMA TR4551
  • Canon PIXMA TR7550
  • Canon PIXMA TR8550

Kasety Canon PIXMA TR8550

Kto zakupi wkłady do PIXMA TR8550 od firmy Canon, otrzyma następujące wartości według producenta:

  • normalny: 200 stron
  • XL: 400 stron
  • XXL: 600 stron

W dłuższej perspektywie czasowej, duży zasięg kasety z drukarką również obniża koszty. To, czy duży kartridż jest jeszcze bardziej odpowiedni niż zwykły kartridż, zależy od indywidualnego przypadku.

Wkłady XL i XXL są odpowiednie do wielu drukarek, ponieważ są tańsze przy tej samej jakości. Dodatkowo klienci mają możliwość zakupu multipacków z kilkoma kolorami.

Tania i kompatybilna alternatywa naszej własnej marki Prindo

Kompatybilne wkłady alternatywne są tańsze i tej samej jakości. Oferujemy prindo własnej marki w stosunkowo niskiej cenie. Te wkłady prindo są również kompatybilne z urządzeniem Canon PIXMA TR8550. W zależności od wyboru również z Canon PIXMA TR4550, Canon PIXMA TR4551 i innymi modelami.

Charakterystyki kompatybilnych wkładów do Canon PIXMA TR8550 są następujące.

kaseta prindo kompatybilna z CLI-581

Ten wkład do drukarki prindo jest wkładem w formacie czarnym i XXL. Drukuje średnio 4 590 stron i jest alternatywą dla oryginalnego wkładu. Jest on kompatybilny z drukarką PIXMA TR8850, ale także z ponad 20 innymi drukarkami z serii PIXMA.

Kaseta prindo jest częścią serii prindo Classic i oferuje najwyższą jakość z pełną funkcjonalnością.

kaseta prindo kompatybilna z CL-580

Ten wkład Prindo jest tak samo wysokiej jakości. Jest również czarny i XXL i kompatybilny z PGI 580. Należą do nich Canon PIXMA TR8850 i inne modele (głównie z serii TS).

Kompatybilna kaseta Prindo- jest znacznie tańsza od oryginału, pomimo optymalnej jakości. Wkład XXL drukuje średnio około 600 stron.