Canon

Canon pixma ip

Wybierz swój model Canon PIXMA iP, a my pokażemy Ci kasety z tuszem i tonerem, które pasują.

Proszę wybrać swój model drukarki:

proszę wybrać urządzenie
producenci
Serie
Dukarka

Wkłady atramentowe do modeli Canon PIXMA iP

Wkłady do Canon PIXMA IP7250

Canon PIXMA iP7250 to wysokowydajna atramentowa drukarka fotograficzna z 5 oddzielnymi zbiornikami na atrament i 2 kasetami na papier, która łączy się przez sieć WLAN ze wszystkimi urządzeniami w bezpośrednim sąsiedztwie. Korzystając z Apple Air Print oraz aplikacji Canon PRINT, wydruki można zamówić nawet ze smartfonu i tabletu. Funkcja druku dwustronnego umożliwia drukowanie dwustronne.

Dzięki temu drukarka oszczędzająca papier nadaje się zarówno do użytku domowego, jak i biurowego. Oprócz zdjęć i dokumentów, Direct Disc Print może być również używany do drukowania na płytach CD, DVD i Blu-ray. Wysoka jakość i szczegółowość druku jest przedstawiona w rozdzielczości 9.600 dpi. Optycznie, iP7250 przekonuje smukłą, czarną konstrukcją.

Przegląd urządzeń Canon PIXMA iP

Canon PIXMA iP7250 jest następcą modelu PIXMA iP4950 i różni się głównie wbudowanym modułem WLAN. Pod względem jakości i różnych funkcji, takich jak druk dwustronny, model ten nie jest w żaden sposób gorszy od swojego poprzednika. Oprócz szybszego drukowania od 10 do 15 stron na minutę, urządzenie iP7250 można ładować za pomocą wkładów atramentowych XL. Seria drukarek jest wyposażona w standardowe wkłady PGI-550 i CLI-551.

Do serii iP drukarek PIXMA firmy Canon należą między innymi następujące urządzenia:

 • PIXMA iP4850
 • PIXMA iP4950
 • PIXMA iP7200
 • PIXMA iP7250
 • PIXMA iP8750

Więcej o kartridżach Canon iP7250

Wkłady Canon iP7250 zawierają PGI-550 z czarnym pigmentem oraz CLI-551 w odpowiednich głównych kolorach: cyjan, magenta, żółty i szary. Są to kompatybilne standardowe atramenty firmy Canon. Opcjonalnie w drukarce mogą być również używane wersje XL.

Zakresy kaset Canon PIXMA iP7250 do drukowania dokumentów są określone przez producenta w następujący sposób:

 • Pigment Czarny normalny: 300 stron
 • Cyjan normalny: 332 strony
 • Magenta normalna: 319 stron
 • Żółty normalny: 344 strony
 • Pigment -Black XL: 500 stron
 • Cyjan XL: 695 stron
 • Magenta XL: 680 stron
 • Żółty XL: 695 stron

Kasety PIXMA iP7250 XL firmy Canon mają znacznie większy zasięg, zarówno do drukowania dokumentów, jak i zdjęć. W dłuższej perspektywie obniża to również koszty drukarki. Dla każdego użytkownika, który dużo drukuje, kartridże XL są odpowiednie, ponieważ po prostu mają większy zasięg i są znacznie tańsze w tej samej jakości. Dodatkowo istnieje możliwość zakupu multipakerów z indywidualnymi kolorami.

W każdym indywidualnym przypadku należy jednak zdecydować, czy bardziej odpowiednia jest kaseta XL, czy zwykła.

Niedrogie alternatywy, które przekonują

Tania alternatywa dla oryginalnych kartridży Canon iP7250 znajduje się w naszej firmie Prindo. Poszczególne wkłady są oferowane w niższej cenie w porównaniu z oryginalnymi wkładami i są dostępne w formacie XL. Są one zgodne z urządzeniami Canon PIXMA iP7520, a także z innymi modelami drukarek z tej serii, takimi jak PIXMA iP8750 i PIXMA iP7200.

Poniżej przedstawiono alternatywne wkłady do drukarek Prindo do urządzeń Canon PIXMA iP7250.

Wkład kompatybilny z Canon CLI-551 XL

Zamiast oryginalnej kasety CLI-551 XL Prindo oferuje kasety Prindo CLASSIC i GREEN. Te alternatywne wkłady XL oferują bardzo duży zasięg i przekonują kolorowym i precyzyjnym obrazem druku. Można je zamówić w kolorze czarnym, cyjanowym, magenta i żółtym. Za nazwą GREEN kryje się produkt poddany recyklingowi i szczegółowo zregenerowany.

Kaseta Prindo jest kompatybilna z wieloma innymi drukarkami Canon. Należą do nich drukarki PIXMA iP7520, 7200 i 8750, a także modele z serii PIXMA MG, MX i iX.

Wkład kompatybilny z Canon PGI-550 XL

Tanie czarne wkłady do drukarek, które mogą być używane zamiast oryginalnych wkładów Canon, są również oferowane tutaj w Prindo. Dostępne są wersje XL Prindo CLASSIC i Prindo GREEN. CLASSIC stanowi optymalną alternatywę i przekonuje pełną funkcjonalnością i bardzo dobrą jakością. Duży zasięg jest atrakcyjny dla wielu drukarni.

Jeśli szukasz dobrego wkładu do drukarki, mając na uwadze względy środowiskowe, możesz polegać na Prindo GREEN. Są to produkty regenerowane i poddawane recyklingowi, które są ponownie dostępne w sprzedaży. Są one tej samej wysokiej jakości co klasyczne modele. Jeden kartridż wystarcza na około 500 stron.

Ich kompatybilność obejmuje kilka drukarek firmy Canon. Należą do nich drukarki PIXMA iP z serii 7250, 7200 i 8750, a także 13 innych drukarek Canon z innych serii.

Kompatybilne Multipacki z Canon CLI-551

Prindo oferuje kolejną tanią opcję z kompatybilnymi multipakami. Zapewniają one wszystkie ważne kolory - cyjan, magenta, żółty i czarny - w jednym opakowaniu. Daje to klientom znaczącą przewagę cenową nad zakupem pojedynczych wkładów.

Multipaki są dostępne w wersjach Prindo BASIC, Prindo BASIC XL i Prindo BASIC XL Plus. Opakowania różnią się od siebie odpowiednią ilością napełnienia wkładów.