proszę wybrać urządzenie
producenci
Serie
Dukarka
Xerox

Xerox - Tusze & Tonery do drukarek

W naszym Prindo-Shopie znajdziesz oryginalne tonery do swojej drukarki Xerox. Co więcej, mamy wysokiej jakości i bardzo przystępne cenowo alternatywy z trzyletnią gwarancją. Nowe tonery Xerox otrzymasz tak szybko jak błyskawica dzięki naszej 24-godzinnej dostawie ekspresowej, która jest dla Ciebie bezpłatna. Wystarczy wybrać swoją drukarkę Xerox i wybrać toner Xerox, który najbardziej Ci odpowiada.

proszę wybrać urządzenie
producenci
Serie
Dukarka

Wysokiej jakości tonery Xerox

Xerox jest przede wszystkim specjalistą w dziedzinie drukarek laserowych, dlatego też specjalizuje się w tonerze Xerox. Firma dokłada wszelkich starań, aby spełnić najwyższe standardy w produkcji. Tonery Xerox są wyposażone w najwyższą jakość, która jest niezrównana. Tonery Xerox tworzą bardzo dobrą i wyraźną rozdzielczość. Kolejną szczególną zaletą jest bardzo długa żywotność. Jednak u nas otrzymujesz nie tylko tonery w zwykłej jakości, ale także w rozsądnych cenach.

Jak są zmieniane i używane tonery Xerox?

 1. Otwieranie pokrywy przedniej
 2. Wyciągnij Toner Xerox
 3. Wyjąć nowy toner Xerox z opakowania
 4. Ostrożnie włóż toner Xerox do szyny, aż zatrzaśnie się na swoim miejscu.
 5. Ponownie mocno zamknąć przednią pokrywę
 6. Sprawdzić stan na wyświetlaczu systemu. Gdy sygnał jest zielony, drukarka jest gotowa do ponownego uruchomienia.

Czy toner Xerox może być samonaładowywany?

W zasadzie jest całkiem możliwe, że toner Xerox może być uzupełniany przez użytkownika. W zależności od rodzaju modelu drukarki, od drukarek atramentowych, przez wielofunkcyjne, po drukarki fotograficzne, należy zakupić odpowiedni atrament. Należy jednak pamiętać, że ręczne napełnianie tonerów Xerox jest nie tylko skomplikowane, ale i ryzykowne.

Jeśli toner Xerox zostanie nieprawidłowo napełniony lub jeśli tusz wycieknie, stracisz wszystkie gwarancje producenta. Dlatego ważne jest, aby bardzo uważnie rozważyć, czy nie ma sensu samemu napełniać tonera.

Jak prawidłowo zutylizować toner Xerox?

Utylizacja wszelkiego rodzaju materiałów drukowanych w odpadach domowych nie jest generalnie dobrym pomysłem. Dotyczy to również tonera Xerox. Tonery muszą być zawsze prawidłowo utylizowane. W tym celu Xerox oferuje specjalnie opracowany program recyklingu. Zwłaszcza w dzisiejszym świecie o stale rosnącej liczbie ludności i rosnącym niedoborze surowców. Tonery Xerox zawierają wiele surowców, które są dla Ciebie ważne. Dzięki dobrze przemyślanemu programowi recyklingu mogą być one wielokrotnie wykorzystywane bez marnowania cennych surowców.

Jakie tonery Xerox można poddać recyklingowi?

Firma Xerox przyjmuje do prawidłowej utylizacji praktycznie wszystkie tonery Xerox i inne materiały do druku. Mogą one jednak zostać usunięte tylko wtedy, gdy zostaną zwrócone w tym samym opakowaniu, w którym dostarczono Xerox Toner. Producent oferuje zapytanie o widelec zwrotny na swojej stronie internetowej. Jeśli posiadasz tę etykietę, możesz bezpłatnie wysłać pusty toner Xerox do firmy.

Program recyklingu nazywa się Xerox Green World Alliance. Pomaga to zminimalizować wpływ na środowisko naturalne materiałów stosowanych w drukarkach na całym świecie. Tony tych materiałów eksploatacyjnych do drukarek są produkowane każdego roku, a firma Xerox pomaga oszczędzać cenne surowce, opracowując alternatywne materiały recyklingowe dla tonerów Xerox.

Jak mogę wysłać puste tonery Xerox do firmy?

Ten bezpłatny zwrot przesyłki jest bardzo prosty.

 1. Pusty toner Xerox owinąć w torebkę ochronną, a następnie umieścić go w oryginalnym materiale opakowaniowym i zakleić taśmą klejącą.
 2. Umieścić zapieczętowany materiał opakowaniowy pomiędzy kapturkami izolacyjnymi oryginalnego pudełka i zakleić to pudełko taśmą.
 3. Następnie poproś o widelec zwrotny. Jest on wyświetlany na ekranie.
 4. Wydrukuj etykietę na DIN A 4 i złóż do DIN A 5.
 5. Gotową etykietę przykleić do pudełka za pomocą taśmy klejącej. Upewnij się, że adres zwrotny nadal znajduje się na górze.
 6. Na koniec wyślij opłaconą skrzynkę pocztową do Xerox.

Jednak tylko zwroty, które mają etykietę wysłaną przez Xerox będą akceptowane. Zwroty bez tej etykiety mogą być rozliczane przez firmę.

Prindo Status logistyczny:
Całkowita zdolność
Ø Czas przyg. paczki: 61 min
aktualnie aktywni: 25 prac
Dostawa przew.: środa, 3. marca
Zamów w ciagu 1 Godzina 29 Minuty