proszę wybrać urządzenie
producenci
Serie
Dukarka
Infotec

Infotec - Tusze&Tonery

W naszym sklepie internetowym możesz kupić oryginalne tonery Infotec. W naszej ofercie znajdują się przystępne cenowo produkty z gwarancją do trzech lat. Nasz system wyszukiwania wyświetla odpowiedni wybór tonerów Infotec po wprowadzeniu modelu drukarki.

Wybierz model drukarki Infotec:

proszę wybrać urządzenie
producenci
Serie
Dukarka

Zamów toner Infotec w sklepie internetowym Prindo

Infotec jest znakiem handlowym Ricoh Group. Firma oferuje wysokiej jakości procesory, systemy faksowe, drukarki, systemy wielofunkcyjne oraz systemy druku produkcyjnego. Możesz kupić oryginalne markowe tonery lub kompatybilne tonery Prindo, pasujące do Twojej drukarki Infotec.

Przegląd marki Infotec

Infotec był dostawcą systemów drukowania i powielania. Jednocześnie firma dostarczyła innowacyjne rozwiązania w zakresie zarządzania dokumentami. Siedziba firmy Infotec znajdowała się w Londynie. Firma była reprezentowana przez dyrektorów we wszystkich głównych krajach europejskich.

We wszystkich krajach europejskich działali również wyspecjalizowani sprzedawcy. Infotec wypuścił pierwszy suchy papier do druku w 1923 roku. Sprzedaż kserokopiarek rozpoczęła się w 1972 roku. Później dodano cyfrowe faksymile i cyfrowe kopiarki.

W latach 90-tych firma kilkakrotnie zmieniała właściciela. Danka przejęła firmę między innymi w 1995 roku. W 1996 roku Kodak był odpowiedzialny za obrazowanie biurowe i wniósł dużo wiedzy do produkcji. W 2007 Ricoh kupił firmę i przejął biznes w Europie. W 2010 Ricoh zaprzestał sprzedaży marki w Niemczech.

Znajdź toner do drukarek Infotec w Prindo

W Prindo możesz zamówić oryginalne tonery Infotec pasujące do Twojej kopiarki lub faksu. Aby to zrobić, wprowadź nazwę swojej drukarki w masce wyszukiwania Prindo.
Możesz pobrać serię od Prindo:

  • Infotec MP C 2050
  • Infotec MP C 2800
  • Infotec IF 2100
  • Infotec IS

Tonery Infotec / Ricoh zapewniają duży zasięg. Przekonują korzystnymi cenami druku bocznego i optymalną jakością druku. Kolory są odporne na rozmazywanie, ostre jak brzytwa i trwałe. W zależności od urządzenia do wyboru są cztery kolory:

  • czarny
  • magenta
  • żółty
  • Cyjan

Otrzymasz również odpowiedni bęben światłoczuły, pojemnik na zużyty toner lub rolkę podającą obraz do zastosowań faksowych.

Kompatybilne tonery Infotec do Twojej drukarki

Szukasz taniej alternatywy dla oryginalnego tonera firmy Infotec? Kompatybilne tonery Prindo to właściwy wybór. Oferują wysokiej jakości wydruki w przystępnej cenie. Alternatywne tonery Prindo to odnowione oryginalne tonery firmy Infotec.

Prindo dostarcza wysokiej jakości proszek tonera. Gwarantuje to jakość druku w jakości producenta. Dokładny, kolorowy wydruk przekonał już wielu użytkowników. Kompatybilne tonery alternatywne są dostępne w kolorze czarnym do urządzeń monochromatycznych lub w kolorze czarnym, cyjan, żółtym i magenta do kolorowych drukarek laserowych.

Kupując kompatybilne tonery Prindo, chronisz środowisko dzięki tonerom pochodzącym z recyklingu, które wracają do cyklu po napełnieniu. Stosowanie zgodnych tonerów Prindo nie powoduje utraty gwarancji producenta na Twoje urządzenie. Przekonaj się bez ryzyka o jakości naszych alternatywnych tonerów!

Prosimy wybrać model seryjny

Prindo Status logistyczny:
zamknięty
Czas pakowania i dostarczenia zamówienia:
środa, 20. stycznia od 06:00 godz.
Dostawa przew.: piątek, 22. stycznia