proszę wybrać urządzenie
producenci
Serie
Dukarka
zestaw HP 343
HP
351,47 zł
zaw. VAT, plus koszty wysyłki
Towar natychmiast dostępny

Czas dostawy 1-2 dni roboczych

HP 343 (CB332EE)zestaw rózne kolory

zestaw
2 kardiże HP 343: C8766EE
Zawartość
2 x HP 343 rózne kolory
~330 stron
- Dwukrotnie więcej atramentu oznacza rzadsze zakupy oraz oszczędność czasu i pieniędzy. Idealne do intensywnego druku — na wszelki wypadek zawsze warto mieć pod ręką zapasowy wkład. Bogate, realistyczne kolory, piękna grafika i zdjęcia profesjonalnej jakości.
- Drukuj przyciągające uwagę ilustracje i grafikę oraz zdjęcia o intensywnych, doskonale nasyconych barwach. Pakiet stanowi główny element systemu kolorowego druku atramentowego HP i może być wykorzystywany z innymi wkładami drukującymi HP w druku cztero-,
- Druk zdjęć, które są odporne na blaknięcie przez wiele pokoleń i pozostają tak piękne jak w chwili, w której je zrobiono. Firmowe atramenty barwnikowe zapewniają najwyższą odporność na blaknięcie na papierach HP Premium Plus Photo.
- Bezproblemowe drukowanie — inteligentna technologia druku powiadamia o niskim poziomie atramentu. System sprawdza, czy zainstalowany wkład jest oryginalnym produktem HP i dostosowuje konfigurację tak, aby zapewnić wysoką jakość wydruku za każdym razem.
Prindo Status logistyczny:
Dostawa przew.: środa, 3. czerwca