proszę wybrać urządzenie
producenci
Serie
Dukarka
zestaw HP 339
HP
475,83 zł
zaw. VAT, przesyłka za darmo
Towar natychmiast dostępny

Czas dostawy 1-2 dni roboczych

HP 339 (C9504EE)zestaw czarny

zestaw
2 kardiże HP 339: C8767EE
Zawartość
2 x HP 339 czarny
~860 stron
- Czarny atramentowy wkład drukujący HP 339 (dwupak) jest idealny przy drukowaniu dużych nakładów — daje pewność, że masz zapasowy wkład, gdy go potrzebujesz. Ten ulepszony czarny atrament zapewnia ciemniejszy czarny tekst, który jest bardziej odporny na rozmazywanie po użyciu markera.
- Uzyskuj doskonałe rezultaty w zakresie druku ostrego tekstu w czerni oraz wyraźnej grafiki i wykresów. Nowy atrament pigmentowy opracowany z kolorowymi atramentami w trójkolorowych atramentowych wkładach drukujących HP 344 i 343 dla zapewnienia optymalnych rezultatów.
- Innowacyjna budowa wkładu drukującego zapewnia pas zadruku o szerokości 1,43 cm i zdecydowanie większą prędkość druku. Niezawodny druk z dużą prędkością sprawia, że wkład ten jest idealny do druku dokumentów wielostronicowych lub wielu kopii.
- Wysoko wydajny wkład drukujący o dużej pojemności – nie wymaga częstej wymiany, dzięki czemu wzrasta efektywność druku. Dzięki HP drukowanie jest niezwykle łatwe — otrzymujesz znaną niezawodność HP i stałą, wysoką wydajność.
Prindo Status logistyczny:
Dostawa przew.: środa, 3. czerwca