proszę wybrać urządzenie
producenci
Serie
Dukarka
toner HP 90A
HP
933,67 zł
zaw. VAT, przesyłka za darmo
Towar natychmiast dostępny

Czas dostawy 1-2 dni roboczych

HP 90A (CE390A)toner czarny

toner
standartowa pojemność ~10 000 stron
~10 000 stron
9,3 gr / strona
933,67 zł
Prindo PRTHPCE390A... lub zapisz c z naszym alternatywnym produktemwidok
Kaseta z tonerem HP 90A LaserJet zapewnia niezmiennie profesjonalną jakość dokumentów i większą wydajność biura. Szybki druk z zachowaniem wysokiej jakości. Wyraźny tekst, ostra grafika i niższe zużycie energii1.

Oryginalne kasety z tonerem HP LaserJet pozwalają zwiększyć efektywność. Udoskonalony toner HP szybko łączy się z dokumentami, zapewniając krótki czas druku i wysoką jakość. Szybka i łatwa instalacja.

• Udoskonalone tonery HP umożliwiają optymalizację wydajności drukowania.


Wyrazisty, czytelny tekst i ostra, czarna grafika sprawią profesjonalne wrażenie. Kaseta z tonerem opracowana i przetestowana z drukarką zapewnia optymalną jakość i wydajność za każdym razem.

• Wyrazisty, czytelny tekst i szczegółowa czarna grafika sprawią profesjonalne wrażenie.


HP to uznany, godny zaufania lider w dziedzinie ochrony środowiska. Oryginalne kasety z udoskonalonym tonerem HP LaserJet obniżają zużycie energii i zostały zaprojektowane z myślą o ochronie środowiska1. Program HP Planet Partners2 zapewnia odpowiedzialny recykling kaset z tonerem.

• Oryginalne wkłady laserowe HP LaserJet z energooszczędnym tonerem umożliwiają zaoszczędzenie nawet 18% energii na każdej drukowanej stronie3.


1 Zużycie energii określone na podstawie porównania konwencjonalnego tonera i systemu druku używanego w urządzeniach wielofunkcyjnych HP LaserJet z serii M4345 z energooszczędnym tonerem i systemem druku HP stosowanym w urządzeniach wielofunkcyjnych HP LaserJet Enterprise z serii M4555. W testach wykorzystano metodę TEC programu Energy Star. Rzeczywiste oszczędności mogą być różne.

2 Dostępność programu może być różna w różnych krajach. Obecnie program HP Planet Partners umożliwia zwrot i recykling kaset z tonerem HP w ponad 50 krajach i terytoriach na całym świecie. Więcej informacji znajduje się na stronie www.hp.com/recycle. Można tam także zamówić koperty zwrotne i pudła do gromadzenia wkładów przeznaczonych do zwrotu.

3Zużycie energii określone na podstawie porównania konwencjonalnego tonera i systemu druku używanego w urządzeniach wielofunkcyjnych HP LaserJet serii M4345 z energooszczędnym tonerem i systemem druku HP stosowanym w urządzeniach wielofunkcyjnych HP LaserJet Enterprise serii M4555. W testach wykorzystano metodę TEC programu Energy Star. Rzeczywiste oszczędności mogą być inne.

Dane techniczne
Cechy
Ilosc
1 szt.
Liczba Europalet
36 szt.
Rozmiar palety (EU)
1200 x 800 x 1049 mm
Znacznik informujacy o dostepnosci jedynie w sieci detalicznej
N
Kolor(y) wkladów drukujacych
Czarny
Wydajnosc strony
10000 strony
Technologia druku
Laser
Obslugiwane produkty
LaserJet Enterprise M4555 MFP series, HP LaserJet Enterprise 600 M601, M602, M603
Model
Oryginalny
Ilosc
1
Kod OEM
CE390A
Rodzaj naboju z atramentem
Standardowa wydajnosc
Kompatybilnosc marki
HP
Waga i rozmiary
Waga produktu
1710 g
Wymiary palety
1200 x 800 x 1049 mm
Ilosc na palecie
36 szt.
Warunki pracy
Zakres temperatur (przechowywanie)
-20 - 40 °C
Nie ponosimy odpowiedzialności za podane informacje. Źródło: IceCat
Prindo Status logistyczny:
zamknięty
Czas pakowania i dostarczenia zamówienia:
poniedziałek, 18. stycznia od 06:00 godz.
Dostawa przew.: środa, 20. stycznia