Urzadzemie wielofunkcyjne HP OfficeJet Pro 9010 All-in-One
HP
1 060,74 zł
zaw. VAT, przesyłka za darmo
Towar natychmiast dostępny

Czas dostawy 1-2 dni roboczych

HP OfficeJet Pro 9010 All-in-One (3UK83B)Urzadzemie wielofunkcyjne

drukarka

HP OfficeJet Pro 9010 - wielofunkcyjna drukarka dla biura

HP OfficeJet Pro 9010 to wielofunkcyjne urządzenie, które łączy w sobie funkcje drukarki, kopiarki i skanera. Model imponuje dużą prędkością drukowania w połączeniu z jakością ostrych pinów. Nic więc dziwnego, że jest on używany w biurze. Pokazuje ona swoje mocne strony przede wszystkim w małych i średnich przedsiębiorstwach. Wprowadzony na rynek w 2019 roku model HP OfficeJet Pro 9010 błyszczy nieskomplikowaną i przyjazną dla użytkownika obsługą.

Do jakich zastosowań nadaje się HP OfficeJet Pro 9010 i gdzie jest stosowany?

Ta wielofunkcyjna drukarka łączy w sobie kilka usług w jednej kompaktowej obudowie. Jest używany do:

 • Druk
 • Skanowanie
 • Kopia
 • Fax

Aby zaoszczędzić czas, można korzystać z kilku funkcji jednocześnie. Do drukowania model wykorzystuje technologię atramentową. Połączenie dużej szybkości drukowania i doskonałej jakości sprawia, że nadaje się on do pracy w biurze. Tutaj drukuje teksty czarno-białe tak samo niezawodnie jak zdjęcia i kolorowe schematy.

Jakie kryteria zakupu odgrywają rolę w przypadku drukarki HP OfficeJet Pro 9010?

Urządzenie HP OfficeJet Pro 9010 współpracuje z uniwersalnym sterownikiem HP PCL3 GUI. Model ten obsługuje kilka formatów nośników:

 • A4
 • A5
 • A6
 • B5 (JIS)
 • Koperta (DL, C5, C6)
 • Mapa

Poza zwykłym papierem, możliwe jest również drukowanie na papierze fotograficznym. Wkłady do urządzenia wielofunkcyjnego są jednym z głównych kryteriów zakupu. Działa to w przypadku typów farb pigmentowych. Kolory materiałów eksploatacyjnych są:

 • Czarny
 • Cyjan
 • Magenta
 • Żółty

Drukarka wielofunkcyjna z serii OfficeJet Pro posiada cztery głowice drukujące i 6.272 dysze głowicy drukującej. W przypadku druku tekstowego model ten osiąga wysoką prędkość drukowania 22 stron na minutę. Drukuje 18 stron na minutę w kolorze. W druku dwustronnym prędkość jest ograniczona do 14 obrazów na minutę. W formacie A4 urządzenie HP OfficeJet Pro 9010 umożliwia drukowanie bez marginesów.

Maksymalna pojemność urządzenia to 250 arkuszy papieru. Dzięki wydajności 60 stron, ta wielofunkcyjna drukarka nadaje się również do większych projektów drukarskich. Jednocześnie przekonuje swoją umiarkowaną konsumpcją. Podczas pracy, to jest 30 watów. W trybie czuwania jest on ograniczony do mniej niż sześciu watów.

Chociaż drukarka nie posiada pamięci wewnętrznej, jej funkcjonalność jest imponująca. Na przykład, z łatwością obsługuje on wielozadaniowość i może być kontrolowany przez pięciu użytkowników jednocześnie. Wydajność druku wynosi do 25.000 stron miesięcznie. Producent zaleca miesięczny nakład druku do 1500 stron. Inne ważne cechy to

 • automatyczne podawanie dokumentów na 35 arkuszy
 • Drukowanie przez przedni port USB
 • Skanowanie do e-maila
 • druk dwustronny
 • automatyczne podawanie dokumentów do drukowania dwustronnego w jednym przebiegu

HP OfficeJet Pro 9010: Cechy i funkcje w skrócie

Drukarka wielofunkcyjna wie, jak przekonać do siebie w obszarze wielozadaniowości dzięki mnogości funkcji. Drukowanie odbywa się klasycznie z komputera PC lub laptopa. Alternatywnie, użytkownicy sterują urządzeniem za pomocą telefonu komórkowego lub tabletu. W tym celu zaleca się korzystanie z łatwej do zrozumienia aplikacji. Oprócz Apple AirPrint, model ten obsługuje system Android do bezpośredniego drukowania. Do korzystania z aplikacji Smarttasks wymagane jest oprogramowanie HP. Użytkownicy mogą pobrać i zainstalować to oprogramowanie bez żadnych problemów.

Urządzenie HP OfficeJet Pro 9010 drukuje teksty z komputera lub smartfonu z imponującą szybkością. W przypadku zdjęć szybkość drukowania jest większa za pośrednictwem komputera. Drukarka pracuje z drukowaniem dwustronnym. Szybkie schnięcie atramentu umożliwia szybkie i czyste drukowanie drugiej strony. W tej wysokiej jakości drukarce biurowej nie należy oczekiwać rozmazów, smug ani nieostrych wydruków. Produkty do druku są szczegółowe i charakteryzują się wysoką jasnością kolorów. Kolorowe wydruki wychodzą na sucho jak dokumenty, więc nic nie stoi na przeszkodzie dalszemu użytkowaniu.

Drukowanie wielu stron działa szybko i bez opóźnień. Podajnik dokumentów służy do skanowania dokumentów. Alternatywnie, dostępna jest płaska leżanka. Po wybraniu funkcji, funkcja rozpoznawania tekstu jest automatycznie włączana. Podczas skanowania podajnik dokumentów wykazuje dużą prędkość roboczą. W trybie dupleksowym prędkość ta jest zmniejszona o połowę. Urządzenie HP OfficeJet Pro 9010 skanuje niezawodnie obie strony. Urządzenie podaje papier prosto i czysto. Jakość skanowania jest przekonująca dzięki doskonałej czytelności.

Drukarka skanuje obrazy w wysokiej rozdzielczości i kolorze, tak jak oryginał. W celu monitorowania postępów w drukowaniu lub dokonywania nowych ustawień, model jest wyposażony w kolorowy wyświetlacz. Obsługa odbywa się za pomocą ekranu dotykowego. Ze względu na swoje funkcje, drukarka wielofunkcyjna nadaje się do pracy ciągłej w biurze, jak również w sektorze prywatnym. HP OfficeJet Pro 9010 to rekomendacja dla użytkowników, którzy cenią sobie blask kolorów i wysoką jakość druku w przystępnej cenie.

Jakie są zalety i wady urządzenia HP OfficeJet Pro 9010?

HP OfficeJet Pro 9010 to klasyczna drukarka biurowa, w której najważniejsza jest szybkość i dostępność druku. Urządzenie przeskakuje do zadania drukowania w mniej niż dziesięć sekund. Ze względu na umiarkowany stosunek ceny do wydajności, drukarka wielofunkcyjna przekonuje swoim bogatym wyposażeniem. Posiada funkcję automatycznego druku dwustronnego i obsługę za pomocą kolorowego wyświetlacza dotykowego. Ponadto, użytkownik może spodziewać się szerokiej gamy sprzętu połączeniowego, w tym LAN, WLAN, USB i Apple AirPrint.

Jest jedna wada skanowania. N dla pojedynczych dokumentów nie skanuje po obu stronach. Z drugiej strony, drukowanie dla urządzenia atramentowego jest zaskakująco szybkie. Mimo dużej szybkości drukowania nie należy się spodziewać nieczystej pracy. Model nie jest wyposażony w nadruk CD lub DVD. Podsumowując, HP OfficeJet Pro 9010:

+ szybki druk
+ szybka dostępność
+ uniwersalny sprzęt połączeniowy
+ drukowanie dwustronne
+ Niski pobór mocy

- duża objętość użytkowa
- ADF bez podajnika dwustronnego

Cechy szczególne: zwycięzca testu 2020 w Stiftung Warentest

Pozytywne cechy HP OfficeJet Pro 9010 są przekonujące w wielu biurach. W tym samym czasie model otrzymał dobrą ocenę od Stiftung Warentest. W 2020 r. portal konsumencki przyjrzał się dokładnie 13 urządzeniom łączącym drukarki i skanery z technologią druku atramentowego. Pięć z testowanych modeli posiadało dodatkową funkcję faksu. Chociaż wszystkie testowane urządzenia przekonały do siebie ekonomicznym zużyciem energii, HP OfficeJet Pro 9010 okazał się najlepszą drukarką w teście. W kilku obszarach wyszło to z oceną "Dobra":

 • Drukuj
 • Właściwości środowiskowe
 • Obsługa
 • Wszechstronność

W ostatniej kategorii wyprzedził konkurencję i wyłonił się jako zwycięzca testu. W ocenie testowej bardzo szybkie skanowanie i kopiowanie otrzymało pochwałę.

Co jest zawarte w standardowym zakresie dostawy modelu?

Jeśli użytkownicy zdecydują się na zakup drukarki HP OfficeJet Pro 9010 All-in-One, producent oprócz urządzenia z przewodem zasilającym dostarcza im odpowiednie wkłady:

 • Kaseta HP 963 Black Setup do drukarki o pojemności do 1 000 stron
 • HP 963 Kaseta z zestawem cyjanów do drukowania do 700 stron
 • Kaseta z zestawem do drukowania HP 963 Magenta na maksymalnie 700 stron
 • HP 963 Żółty Kaseta z oryginalnym zestawem do drukarki do 700 stron

Ponadto w zakres dostawy wchodzą dwie ulotki. Jedna z nich zawiera instrukcje bezpieczeństwa dotyczące atramentu. Drugi z nich dostarcza nabywcom informacji regulacyjnych. Dopełnieniem zestawu jest instrukcja obsługi i plakat instalacyjny.

Zawartość przesyłki
 • Kabel zasilajacy
 • Startowe wklady atramentowe
 • Instrukcja
Dane techniczne
Technologia druku
Technologia druku
Termiczny druk atramentowy
Kolor(y) wkladów drukujacych
Czarny, Blekitny, Purpurowy, Zólty
Standardowe jezyki drukarki
PCL 3 GUI
Liczba wkladów drukujacych
4
Zalecana ilosc stron drukuwanych miesiecznie
25000 strony na miesiac
Maksymalna rozdzielczosc
4800 x 1200 DPI
Predkosc drukowania
Predkosc drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal)
22 stron/min
Predkosc druku (w kolorze, z normalna jakoscia, format A4/US Letter)
18 stron/min
Czas wydruku pierwszej strony (a4, w czerni)
9 s
Czas wydruku pierwszej strony (w kolorze)
10 s
Predkosc drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb draft)
32 stron/min
Rozdzielczosc koloru
4800 x 1200 DPI
Predkosc druku (A4/US Letter, w kolorze, tryb roboczy)
32 stron/min
Pozostale funkcje
Zawiera wklad(y)
Tak
Kopiowanie
Predkosc kopiowania (w czerni, tryb normal, format A4)
21 kopie na minute
Predkosc kopiowania (w kolorze, tryb normal, format A4)
15 kopie na minute
Maksymalna rozdzielczosc kopiowania
600 x 600 DPI
Maksymalna liczba kopii
99 kopie
Zmniejszanie/powiekszanie kopii
25 - 400 %
Faks
Przekazywanie faksu
Tak
Automatyczne ponowne wybieranie numeru
Tak
Wysylanie faksów z opóznieniem
Tak
Maksymalna liczba numerów szybkiego wybierania
99
Predkosc transmisyjna faksu
4 sek/strone
Skanowanie
Typ skanera
ADF
Predkosc skanowania (czarny)
8 stron/min
Predkosc skanowania (kolor)
8 stron/min
Poziomy skali szarosci
256
Wersja sterownika twain
2,2
Maksymalny obszar skanowania
215 x 355 mm
Optyczna rozdzielczosc skanowania
1200 x 1200 DPI
Obslugiwane formaty dokumentów
PDF, RTF, TXT
Format kompresji zdjec
BMP, JPG, PNG, TIFF
Technologia skanowania
CIS
Wydajnosc
Funkcja duplex
Drukuj, Skanowanie
Nadajnik cyfrowy
Tak
Fax
Faksowanie w kolorze
Skanowanie
Skanowanie w kolorze
Kopiowanie
Kopiowanie w kolorze
Drukowanie
Drukowanie w kolorze
Procesor wbudowany
Tak
Taktowanie procesora
1200 Mhz
Obslugiwane systemy operacyjne Windows
Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1
Obslugiwane systemy operacyjne Mac
Tak
Tryby druku duplex
Auto
Wielozadaniowy, All in One
Tak
Artykuly Zaopatrzenia
Zintegrowany czytnik kart
Nie
Zaswiadczenia
Certyfikat EnergyStar
Tak
Porty i interfejsy
Liczba portów USB 2.0
1
Bezposrednie drukowanie
Tak
Standardowe interfejsy
Ethernet, RJ-11, USB 2.0, Siec bezprzewodowa LAN
Siec
Wi-Fi
Tak
Standardy Wi- Fi
802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n)
Przewodowa siec lan
Tak
Technologie mobilnego wydruku
Apple AirPrint, Mopria Print Service
Obsluga papieru
Rozmiary seri A ISO (A0…A9)
A4, A5, A6
Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A)
A4
Rozmiary kopert
C5, C6, DL
Rozmiary papieru B0…B9
B5
Standardowe typu podajników
Zebra, Lightweight paper, Papier matowy , Papier fotograficzny , Lilia, Papier z recyklingu , Gruby papier
Rozmiary nosników bez brzegu nadajacych sie do druku
A4
Pojemnosc wyjsciowa
Standardowa pojemnosc odbiornika (arkusze)
60 ark.
Maksymalna pojemnosc odbiornika (arkusze)
60 ark.
Pojemnosc wejsciowa
Ilosc podajników papieru
1
Standardowa pojemnosc podajnika (arkusze)
250 ark.
Maksymalna pojemnosc podajnika (arkusze)
250 ark.
Maksymalna ilosc podajników papieru
1
Typ wkladu papieru
Podajnik papieru
Waga i rozmiary
Waga produktu
8950 g
Wysokosc produktu
278 mm
Glebokosc produktu
342.5 mm
Szerokosc produktu
439.3 mm
Waga wraz z opakowaniem
11210 g
Wysokosc opakowania
409 mm
Glebokosc opakowania
325 mm
Szerokosc opakowania
487 mm
Konstrukcja
Kolor produktu
Czarny, Szary, Bialy
Ekran dotykowy
Tak
Dlugosc przekatnej ekranu
2.65 "
Typ ekranu
CGD
Wbudowany wyswietlacz
Tak
Moc
Tryb wylaczenia
0.08 W
Napiecie wejsciowe AC
100 - 240 V
Warunki pracy
Zakres temperatur (eksploatacja)
5 - 40 °C
Zakres wilgotnosci wzglednej
20 - 80 %
Zakres temperatur (przechowywanie)
-40 - 60 °C
Oprogramowanie
Obslugiwane systemy operacyjne serwera
Windows Server 2008 R2 x64, Windows Server 2012 R2 x64, Windows Server 2012 x64, Windows Server 2016
Szczególy Techniczne
Kraj pochodzenia
Tajlandia
Pamiec
Pojemnosc pamieci wewnetrznej
512 MB
Maksymalna pamiec wewnetrzna
512 MB
Nie ponosimy odpowiedzialności za podane informacje. Źródło: IceCat
Akcesoria
HP 963+
HP
z110,52 zł
zaw. VAT, plus koszty wysyłki
Originalne kartridze firmy HP do kolorowego nierozmazywalnego wydruku
~1 000 stron
15,8 gr / strona
157,95 zł
~700 stron
17,3 gr / strona
121,19 zł
~700 stron
17,0 gr / strona
119,15 zł
~700 stron
15,8 gr / strona
110,52 zł
HP 963 XL+
HP
z151,05 zł
zaw. VAT, plus koszty wysyłki
Originalne kartridze firmy HP XL o extra zwiekszonej wydajnosci do kolorowego nierozmazywalnego wydruku
~2 000 stron
12,3 gr / strona
245,83 zł
~1 600 stron
9,4 gr / strona
151,05 zł
~1 600 stron
10,9 gr / strona
175,07 zł
~1 600 stron
9,4 gr / strona
151,05 zł
zestaw HP 963 XL
HP
700,44 zł
zaw. VAT, przesyłka za darmo
Towar natychmiast dostępny
Zawartość
HP 963 XL czarny
~2.000 stron
11,9 gr / strona
HP 963 XL cyan
~1.600 stron
9,1 gr / strona
HP 963 XL magenta
~1.600 stron
10,6 gr / strona
HP 963 XL zólty
~1.600 stron
9,1 gr / strona
zestaw HP 963
HP
508,81 zł
-14%
436,01 zł
zaw. VAT, przesyłka za darmo
obecnie niedostępne
zestaw czarny / cyan / magenta / zólty
Zawartość
HP 963 czarny
~1.000 stron
13,5 gr / strona
HP 963 cyan
~700 stron
14,8 gr / strona
HP 963 magenta
~700 stron
14,6 gr / strona
HP 963 zólty
~700 stron
13,5 gr / strona
Kabel sieciowy V7
V7
20,56 zł
zaw. VAT, plus koszty wysyłki
CAT 6 Kabel sieciowy do do szybkiego podłączenia urządzeń peryferyjnych do sieci.  
Kolor:
dlugosc kabla:
2 m
Towar natychmiast dostępny

V7 kabel USB
V7
11,12 zł
zaw. VAT, plus koszty wysyłki
USB kabel do łatwego podłączenia drukarki do komputera.
Kolor:
dlugosc kabla:
3 m
Towar natychmiast dostępny

Prindo Status logistyczny:
Całkowita zdolność
Ø Czas przyg. paczki: 56 min
aktualnie aktywni: 23 prac
Dostawa przew.: piątek, 22. stycznia
Zamów w ciagu 7 Godziny 25 Minuty